Makyaj Ürünleri The Balm Ürünleri Kullananlar?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Evet valla ben de çözemedim hatta yüzde elliden fazla indirim vardı ses etmedim tabi onlarin keyifleri bilir kabak gibi yazmıslar 12 tl diye balm shelter da 20tlydi.stainac allik parlatıcı 10tlydi.

Tüm ihtiyaçlarımı karsiladim alacak birseyim kalmadi off :KK50:

balm shelter konusunda haklısın, ben de aynı şeyi farkettim. 2-3 aydır light rengini kullanıyorum ve boynumla yüzüm arasında renk farkı oluşuyor kısa sürede :KK43:bunu önlemenin bir yolu var mı acaba?

1 haftadır kullanmiyorum.bakalim missha bi gelse onu denicem.cok övmmüsler gerci shelteri de ovmüslerdi.

Evet valla ben de çözemedim hatta yüzde elliden fazla indirim vardı ses etmedim tabi onlarin keyifleri bilir kabak gibi yazmıslar 12 tl diye balm shelter da 20tlydi.stainac allik parlatıcı 10tlydi.

Tüm ihtiyaçlarımı karsiladim alacak birseyim kalmadi off :KK50:

İyi yapmış, tadını çıkarmışsın.Onlar ne diyorsa o :KK76:

1 haftadır kullanmiyorum.bakalim missha bi gelse onu denicem.cok övmmüsler gerci shelteri de ovmüslerdi.

missha nedir ..... ?

Son düzenleme:

umarım missha türkiyenin kendi sitesinden almışsındır, diğer sitelerden alırsan bariz fake onlar da ondan.. (tecrübeyle sabit, almış ve paketini açmadan üzerindeki yazım hataları nedeniyle geri göndermiş biri olarak söylüyorum bunu.. fake missha bb cream yazınca googleda çıkıyor zaten fake olduğunun nerelerden yakalanabileceği)

missha'yı sorana arkadaşıma: missha bb , en ünlü bb kremlerden.. ancak piyasada sahtesi çok.. bende farklı markaların bb kremleri var.. renkli nemlendirici-bb cream-cc cream karıştırılıyor genelde..
ben cc kremleri merak ediyorum,onlar bb kremlerin bir üst seviyesi,kırışıklık önleme vs gibi özellikleri daha belirgin bu kremlerde..

sevgiler

bu arada the balm'dan mai billsbepaid,balms away aldım balm alışverişimde, mai billsbepaid nude ruj 12tl idi , balms away göz makyajı çıkarıcısı da 10 tl idi.. indirim döneminde de almadım yılbaşından sonra , bu ayın kataloğundan önce.. fiyat politikalarını anlayamadık hala..

umarım missha türkiyenin kendi sitesinden almışsındır, diğer sitelerden alırsan bariz fake onlar da ondan.. (tecrübeyle sabit, almış ve paketini açmadan üzerindeki yazım hataları nedeniyle geri göndermiş biri olarak söylüyorum bunu.. fake missha bb cream yazınca googleda çıkıyor zaten fake olduğunun nerelerden yakalanabileceği)

missha'yı sorana arkadaşıma: missha bb , en ünlü bb kremlerden.. ancak piyasada sahtesi çok.. bende farklı markaların bb kremleri var.. renkli nemlendirici-bb cream-cc cream karıştırılıyor genelde..
ben cc kremleri merak ediyorum,onlar bb kremlerin bir üst seviyesi,kırışıklık önleme vs gibi özellikleri daha belirgin bu kremlerde..

sevgiler

Aslinda turkiye sitesinden alacaktim ama benim ten rengim çok açık uygun no bulamadim 13 ya da 21 kalmamisti.ebaydan herhangi bi saticidan almadim tum bloglari gezdim tavsiye edilen bi saticidan aldim.artik kismet bahtima ne çıkarsa:KK34: uyarin icin tesekkür ederim bu arada ürün elime ulaşınca dediğin gibi aratıp kontrol ederim.

İyi yapmış, tadını çıkarmışsın.Onlar ne diyorsa o :KK76:

missha nedir ..... ?

Missha renkli nemlendirici bende daha bi kaç aydır biliyorum.baya iyiymis yorumlar olumlu.tedavi edici özelliği varmis cilt tonunu bütünlüyomus vs.vs olaylar olaylar.siparişim bi gelse test edip onayliciğim.yazarim buraya :KK34:

Missha renkli nemlendirici bende daha bi kaç aydır biliyorum.baya iyiymis yorumlar olumlu.tedavi edici özelliği varmis cilt tonunu bütünlüyomus vs.vs olaylar olaylar.siparişim bi gelse test edip onayliciğim.yazarim buraya :KK34:

Missha çok şeyler vadediyormuş. Bakalım sözünü tutuyor mu?:108:

Ben missha bb cream kullanıyorum kızlar bembeyazim o yüzden 13 numara iyi geliyor fakat alt tonu grimsi boyle kül gibi gelmeye basliyor bi süre sonra ara ara kullanıyorum. Cildim yagliya dönük karma parlama fazla yapmıyor yinede ben t bölgeme hafif pudra sürüyorum. Alt tonu sarimsi olsa kesinlikle bayılarak kullanacağım benim icin tek eksi yönü bu. Tabiki garnierden iyi ondan emin olabilirsiniz.

The balm'da frat boy allik kullanıyorum. Cok hoş hem şeftali hem pembe cok güzel bi renk beyaz tenlilere yakışıyor tavsiye ederim ama fazla abartmadan kullanınca :) Birde bende far paleti var shaddy lady vol.3 olan pigmentasyonlari cok güzel hemen renk veriyor. Gratiste ne zaman gitsem ürün kalmamış oluyor hot mama ve su meşhur aydinlaticidan almak istiyorum bi türlü yakalayamiyorum :)

kızlar the balm renkli nemlendirici almayı düşünüyorum cildim karma t bölgem biraz yağlı malum mevsim kış pek yağlanma sorunum yok şuan için the balm kullanan varsa yardımcı olabilir mi cildimi yağlandırır mı

birde bir iki kişi cildinin rengini değiştiğini söylemiş o kafamda soru işareti bıraktı acaba cildinize uygun rengi dğildi ondan filan mı

the balm mary lou manizer aydınlatıcıı kullanan varmı arkadaşlar, ben daha önce aydınlatıcı kullanmadım.. ama bu ürünün çok önerildiğini gördüm sizlerinde fikrinizi almak istedim.. bide nasıl uygulanıyor surata fırçayla dahamı makul olur kii ??

kızlar the balm renkli nemlendirici almayı düşünüyorum cildim karma t bölgem biraz yağlı malum mevsim kış pek yağlanma sorunum yok şuan için the balm kullanan varsa yardımcı olabilir mi cildimi yağlandırır mı

birde bir iki kişi cildinin rengini değiştiğini söylemiş o kafamda soru işareti bıraktı acaba cildinize uygun rengi dğildi ondan filan mı

Benimde cildim senin gibi ben kullanıyorum ve çok memnunum.

the balm mary lou manizer aydınlatıcıı kullanan varmı arkadaşlar, ben daha önce aydınlatıcı kullanmadım.. ama bu ürünün çok önerildiğini gördüm sizlerinde fikrinizi almak istedim.. bide nasıl uygulanıyor surata fırçayla dahamı makul olur kii ??

Ben kullanıyorum elmacık kemiklerime fırçayla sürüyorum burun kemiğime parmağımla birde kaşlarımın altına elimle uyguluyorum canım:) Çok güzel bence değşik bir hava katıyor

Son düzenleme:

Benim cildimde karma the balmı yazin kullandım parlama yaptı bende pudra desteği olmasına ragmen kışın pek problem olmaz ama.bende renk degisimi oldu eminim gerci ben de cok beyazım o yuzden olabilir sen bugdaya donuksen alabilirsin.bunun haricinde telefonla konusurken ekrana hep iz ci kiyodu cildimle pek bütünleşmiyodu yani.missha da öyle bi problem yok mesela.

Alırsan indirimdeyken al canim 50 tl felan verme yani. Ya cogu blogda övmüşler bende gaza geldim aldim hatta baya da kullandım ama ne bileyim :KK31: yine de sen bilirsin tabi

Evet bende bu sabah uğradım birkaç gün daha indirim devam edecek dediler.

The Balm Mary-Lou Manizer Aydınlatıcı'mı aldın canım? Bende ondan aldım. Gerçi sağlamdı benimki ama üzüldüm yaa. Geri götürüp söylesen, bu defada sizin yapmadığınızı nerden bileceğiz diyecekler..
Aaayyy ne can sıkıcı olmuş :KK43:

slm kızlar aydınlatıcının indirimsiz fiyatı neir acaba :KK34:

Ben çok severek kullanıyorum:) aslında çok çeşitli şekillerde kullanabilirsin.
Baya ışıltısı var.Özellikle gece çıkarkn kullanıyorum. Makyajımı tamamladıktan sonra bu aydınlatıcıyı burun kemiği üstüne, allık sürülen elmacık kemiklerinin hemen üzerine(allık bölgesinin daha üst bölümü ,göze daha yakın olacak şekilde)ve çeneme uyguluyorum.Özellikle fotoğraflarda yüz daha güzel ışıldıyor. Elin ilede uygulayabilirsin ,fırça ilede. Yukarıda anlattığım şekilde kullandığımda el ile uyguluyorum.Ama bazen tüm yüze fırçaa ile dağıtarak kullandığımda oluyor.Ama bu durumda fırçanı dikkatli seçmen lasım.Tozu çok tutan bi fırça kullanmamalısın.hafif uygulanmalı:KK34:Ayrıca far olarakda kullanıyorum,base renk olarak.

X