Makyaj Ürünleri The Balm Ürünleri Kullananlar?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
aaa indirim başlamış. bende saf gibi anneler gününü bekliyordum :) neyse ki ganimeti aldim: hot mama, balm shelter ve de betty lou...

kızlar gratıste the balm ürünleri hep aynı tarihlerde mi indirime giriyor? belli bi periyodu varmı yani? gelişigüzel mi yoksa ? :44:

kızlar gratıste the balm ürünleri hep aynı tarihlerde mi indirime giriyor? belli bi periyodu varmı yani? gelişigüzel mi yoksa ? :44:

Genelde özel günlerde indirime giriyor canım..
yılbaşı, anneler günü, sevgililer günü, bayramlar... gibi.. birde sanırım gratisin yıldönümlerinde indirime giriyor.

ben kullanıyorum çok memnunum ürünlerinden belki cildim karma ve sorunsuz olduğu için problem yşamıyorum çünkü hiç bir markada problem yaşamadım lalıklaırna bayılıyorum özellikle tavsiye ederim herkese

shelter oldukça başarılı bir ürün. hele ki indirimden alındıysa, fiyat performans açısından gayet başarılı diyebiliriz. radience bir duruşu var yazın en sevdiğim görüntüdür. muadili olarak dior ve laura mercier önerilebilir, fiyat birkaç katı tabi:KK50:

bir de rockstar paleti bu sene çok severek kullandım ben, farların kalıcılığı çok süper diyemem ama diğer drugstore lara bin basar tabi:KK34: pigmentasyonu iyi ama..

İnstain allık serisi yeni gelmiş.6 rengi var. Kutuları yine sevimli ve orijinal . Boyutları yine 'hot mama' ölçülerinde . Denemedim .Şöyle bir baktım. $balm.png

Son düzenleme:
merhabalar,

nude tude ve meet matte serilerinden hangisini daha çok önerirsiniz? ben genelde naturel tonlarda makyajı tercih ediyorum açık tenliyim nude tude çok mu parlak ve simli olur bilemedim. kullananlar daha çok hangisinden memnun?

içlerinde PARABEN yok kimyasalı daha az en önemlisi HAYVANLAR ÜZERİNDE TEST EDİLMİYOR tasarımı şık kullanımları güzel çok ürünü var bende ama tek mennun kalmadığım yanı rujlarının az çeşitli olması

the balm ürünlerini %100 tavsiye ediyorum. nars mac ve bütün tasarımcı markası taşıyan ürünlere sahibim ve the balm ın onlardan aşağı kalır bir yanı yok. özellikle aydınlatıcısı ve jel allıkları çok güzel.

ben hot mama kullanıyorum jel allıgını hıc gormedım nasıl uygulaması zor olmuyormu jel allıgı...

balms away göz makyaj temizliyecisini kullanan, öneren var mııı?

Kızlar ben the balm ın far paletlerinden edinmiştim gratis indiriminde ve çok memnun kaldım. ikisinin de renkleri muhteşem ve yumuşacıklar altında bir far bazıyla kullandıgımda hic bir solma vs yapmadan akşama kadar kalıyorlar.
blogumda aldığım her iki paletin de fotoğrafları var ayrıca koluma sürüp renklerini de gösterdim bir fikir verir diye düşünüyorum.
The Balm Shady Lady far paleti

Meet matte nude far paleti

paletini kullanıyorum çok memnunum
içerisinde bütün sevdiğim renkler var açık renkleri baz olarakta kullanıyorum :-)

Gratis bayram indirimine erken girdi. Bugün üşenmedim kalktım Bodrum'a gittim. Nude tude palet, fratboy allık aldım. Bu arada concealer'ınıda aldım. Balm jovi palet muhteşem bir şey aynı şekilde mary lou aydınlatıcıda. Balm ın herşeyi güzel :) İndirim 14 Ekim'e kadar devam edecekmiş.

evet %50 indirim başlamış acaba gratisler akşam kaça kadar açık ? şu instain allıklardan almak istiyorum ben de

X