Türk Erkekleri Neden Sarışınlardan Hoşlanır?

• Konu Sahibi misafirimgeldi
  • Başlangıç Tarihi

Türk erkekleri kadınlarda nerenk saçı seviyor?

• Ankete Katılan
    242
sarısına bakılır yaww! ama bence esmer kadın daa guzeldı,alımlıdır!! we cewremdekı cogu erkek esmerlerden yana..

Ben bir seçim yapmadım. Ama türk erkekleri aslında tüm erkeklerin görüşü şudur "kadın olsun, güzel olsun, iyi huylu olsun, gerisi olmasa da olur." Ama genel olarak sarışınlara ve esmerlere talep çok sanırım..

erkekler sarışın sever yolda yada herhangı bı ortamda sarısın bır bayan gorunce gozlerını alamzlar ama eşlerının saclarını sarıya boyatmalarını ıstemezler..bende buna anlam veremıyorum...

nadir olan her zaman caziptir bizim coğrafyamızda esmer veya kumral ağırlıklı gerçek sarışınlar az

ama dünyanın en çok kullanılan kozmetik ürünü "sarı saç boyası"

Sarışınların imaj hatası..cazibe,cinsellik,farklılık..daha bir çok haksız neden sarışınların çekiciliğini artırıyor..ya da batıyı yine örnek almak..

bence de yakışan var yakışmayan var her sarışın da güzel olmuyor ayrıca.erkeklerın neden sarışınlara ilgi gösterdiğine gelınce ülkemizin geneli esmer olduğu için bence.

genelde Türk ırkı esmer olduğu için olabilir..
sarışın diyince farklı oluyor sanki..

hepsi sarışın sevcek die bişi yok bence
heleki sarışınlar güzeldir gibi bir ön yargı çok ama çok saçma
ama bende sarışınım yani şimdi sarışınları kötüleyenler olmuş üzüldüm senağlama
beni seven olmasın mı ya aşkım sevio ama beni :asigim:

yani tercih meselesi ama sarı yada siyah yakışana.kimine hiç yakışmıyor sarı saç genetik bir facia oluyor özellikle esmerlere.kaş siyah saç sarı ne alaka.herşey yakışana arkadaşlar ama erkekleri anlamakta zor .

türk erkekleri esasen esmerleri daha çok sevdiği kanısındayım. ancak onlar yapağılığı sevdikleri için sarışınlara daha çok ilgi duyduklarını düşünüyorum. çünkü türk kızları genelde esmer olurlar.yani sarışın olanların çoğu yapay sarışındır. sarışın kızlar daha çok nefislerine hitap ediyor. bu da onların aşklarının ne kadar basit ve nefsi olduğunu gösteriyor.

türk erkekleri sarısın esmer kumral kızıl farkedmıo bence ama sarısın ve esmere dha cok ilgli olduklarını düşünüyorum sarısın daha cok sexy masum tatlı bi görünüme sahib oluoyr esmerlerse vahşi ve böle siahı keşfedici duygulr kbarttıgndn düşünüyorum .ben sarısınım ama esmer olmak cok isterdim öyle esmerler var ten bronz cok mükemmel oluo ölelerine ama yakısan var yakısmayan var yanı ben postiş denedm siah nasl polcm die kaçkınlar gbi oldum resmen onndn güsellk ve beenmeleri saçdn olmuoki

az oldukları icin......................................

türk erkegi emin olun sarısın esmer ayırt etmiyor valla özellikle türk erk sarısın die kosmuyar biliyorsunuz ki canım ülkemde bazı seyler yalnıs kabul ediliyor ki bende yalnıs olduguna inaniyorum yani türk erk sarısın hastalıgı söyle rus ve moldov kızları ülkemizde bol ve herseyi özgür yasıyorlar onların çoguda sarısın ondan tercihleri sarısına kayıyor.. bi erk sitesinde okumustum ki esimde kabul etti öleymis.. ben sarısınım esin sarısın begenir ama ilk aşkı esmer bile degil direk kara sınıfına giriyor kumral kızıl böle gidiyor son iki sarısın en son ben yani:KK43:

sarisin az oldugu icin burlarda sarisin cok ve esmerlere ilgi cok ne azsa o onemli olur

göçmen olmayan yani hakiki türk kadınları sarışın değildir arkadaşlar erkeklerde öyle.. türkiye de sarışın diğerlerine oranla az... erkeklerde genelde esmer kumral... bende sarışın bi bayanım çerkezim ailemde çoğu kişi sarışın beyaz tenli mavi gözlüdür.. ben sarışın erkekleri sevmem mesela tam esmer olucak yani zıt renklerin birbirini çekmesi gibi bi olay sanırım bana öyle gibi geliyor..

Bide rus takıntıları yokmu off illallah artık yaniii, ruslar çok sadıkmış filan Türk kızlarını aşşalamalar,sinir oluyorum resmen özentilik,içindeki aç duyguları bu şekilde bastırıyorlar...

kaydirigubbakcemilevalla bence türk erkekler de dahil hepsinin kkk..... ne kibrik yakıcaksın.en güzeli .onlar için fark etmez tabiiii.sarışınmış.esmermiş.kumralmış.hepsine aynı gözle bakıyolardır.sarışınlar tabi daha çok dikkat çektiğinden onlara ilgi biraz daha fazla.:uhm:

bana göre türk erkekleri çoğunlukla koyu kumral yada esmer olduğundan dolayı sarışın cazip geliyor yanlarına daha çok yakıştırıyolar deye düşünüyorum been

sarısınlar daha cazıp gelıyor..
zaten Turk kadınının buyuk cogunlugu esmer yada kumral oldugu ıcın sarısınlar farklı gelıyor sanırım:lepi:

X