Türk Erkekleri Neden Sarışınlardan Hoşlanır?

• Konu Sahibi misafirimgeldi
  • Başlangıç Tarihi

Türk erkekleri kadınlarda nerenk saçı seviyor?

• Ankete Katılan
    242
bence sarışın olayı yıllardır böhh getirdi artık.. her birey farklıdır ve doğal olarak beğenisi farklıdır ..

Türkiyede pek orjinal sarışın olmadığından beğeniyorlar bencekaydirigubbakcemile3
Ama erkekler en çok kızıl saçlı bayanları beğenirlermiş:ecrin_bebek:

zemuşzum sana katılıyorum herkes tek tip kadından hoşlanmıyor mesela benim eşim sarışınları beğenmez

Son düzenleme:
Sarışınların soyu tükenmek üzere olduğu için.:roflol:

zemuşzum sana katılıyorum herkes tek tip kadından hoşlanmıyor mesela benim eşim sarışınları beğenmez çok aptal bulur.............................

önce kelimelerimize dikkat edelim. sarışınları aptal bulur gibi bir laf edemez ve kimseyi aşağılayamazsınız.:eek:klava:..

Bu arada anketede baktım ama verecek bir cevap bulamadım açıkçası sanmıyorum ki kimse saçı sarı kırmızı, yeşil diye sevmez saç yüze bir bütündür uyarsa çok doğal durur uymazsada hoş olmayan uyuşmamış bir görüntü oluşturur. Mesela ten esmer gitmiş kafayı sarıya boyatmış bu ne perhiz bu ne lahana turşusu dedirtecek cinsten olanlar hariç tenine ve yüzüne uygun doğal bir sarı olursa tercihim sarı saçın çok daha dikkat çekici olduğu. 2. sırayı kızıla vereceğim ama kızılı taşıyabilen gerçekten çok az olduğu için tereddütlüyüm.

önce kelimelerimize dikkat edelim. sarışınları aptal bulur gibi bir laf edemez ve kimseyi aşağılayamazsınız.:eek:klava:..

HAYIR BEN KESİNLİKLE BÖYLE BİR NİYETLE BU LAFI ETMEDİM....
NEDEN ÜZERİNİZE ALINIYOSUNUZ.....
:1shok::1shok::1shok:

HAYIR BEN KESİNLİKLE BÖYLE BİR NİYETLE BU LAFI ETMEDİM....
NEDEN ÜZERİNİZE ALINIYOSUNUZ.....
:1shok::1shok::1shok:

üzerime alınmam.çünkü ben doğal sarışın değilim. kumralım. babam sarışındı. demek ki o aptalmış. vede doğal sarışınlar da öyle..... bir yazı yazarken lütfen kelimelerimize ve gittiği yere dikkat edelim. ben kalkıp esmerleri aptal buluyorum diye yazsam tepki alırım değil mi. ki..evet. alırım. işte bu yüzden biraz daha DİKKAT..

saç rengi ile zeka arasında bağlantı kuranların zekasında nedense hep şüphe duydum
neyse gelelim konuya
bence yöreye göre değişir
ülkemizde karadenizde çok sarışlın var esmerler cazip olur
güneydoğu ve doğu anadoluda esmer çok sarışınlar cazip olur

saç rengi ile zeka arasında bağlantı kuranların zekasında nedense hep şüphe duydum
neyse gelelim konuya
bence yöreye göre değişir
ülkemizde karadenizde çok sarışlın var esmerler cazip olur
güneydoğu ve doğu anadoluda esmer çok sarışınlar cazip olur
a.s.a.s.a.s.:1hug:
KATILIYORUM.SAÇ RENGİYLEE ZEKANIN NE aLAKASI VAR ANLAMDIM YANİİ.
BENCE HER ERKEĞİN BEGENİSİ FARKLIDIR.ÇÜNKÜ AZ OLAN TATLI OLUR.SARIŞINLIKK NEREDEYSE YOK OLACAK.bende doğal sarışınım kızımda.ama artık bendeenn çokkk var her 10 kişiden 7si sahte sarışınmışşş:roflol::roflol:

Aynen.
Sarışınlar bana göre sadece daha dikkat çekici oluyorlar, ışığı daha iyi yansıtıyorlar. Yoksa güzel güzeldir ister esmer ister sarışın olsun. Bende Türk erkeklerinin çoğunun esmer yada kumralları beğendiğini düşünüyorum.
Sarı saçı biz bayanlar erkeklerden daha çok seviyoruz gibime geliyor.
( Çakma sarı saçlarımı özledim bu arada kafamçokkarıştı )

az bulunan kıymetli olurda ondan, bunun başka bir açıklaması yok...çünkü sarışınlar daha güzel olur diye birşey yok......ne esmerler var taş gibiler....

sarışınlar daha güzel oldukları için bence :KK70::KK70: ya da esmer türkiye de çok olduğu için , değişiklik yani , kuzey ülkelerinde de esmerlerden hoşlanıyorlardır

sarı saç kırk metre öteden bile dikkat çeker çünkü açık renklidir ve.dolayısıyla dikkat çekicidir.ama salt kahverengi saçı kırk tane kafa arasından kolaylıkla seçemezsiniz.o yüzden sarışın bir kadın gördükleri vakit direk gözlerine çapıyor birinci sebebi bu sanırım.
ikincisi ise açık ten açık renkler masumiyeti çağırır zerafet,kadınsılık ve masumiyette ikinci sebebi sanırım....

benım eşim bile saclarımı sarıya boyatmam konusunda israr ediyor :kızgın:
boyatmıcam işte hıh...
bu kadar kumaral olduma dua etsın , az konussun,kırsın dizini buksun otursun yada buna benzer bi laftı işte :)))

türkiye de sarışın bayan az olduğu için onlara farklı ve çekici geliyorlar avrupada ise esmer bayan daha çok beğeniliyor çünkü orada da heryerde sarışın var :1closedeyes:

herkes sarısın sevecek yada kendini gösretmek için sarıiın gezecek hali yok heralde abartınız kızlar biraz
bende sarışınım nişanlım benimle sarışınım diye aşağılık olarak mı bakıyır yani
abartmayalım kızlar esmer kumral veya kızıl sevenler var
bu konuyu çok büyüttük sanırım
bence kim ne renk saçla gezmek isterse gezer kimsede laf söyleyemez

Bencede kesinlikle katılıyorum..
benim etrafımdaki erkeklerin çoğu esmer bayanlardan hoslanıyorlar..
yani zevk meselesi..
bende sarısınlardan hoslanıyorum şimdi buda farklımı yorumlanacak..
zevkler tartısılmaz bence:1rolleyes:

valla benim sevgilim esmer seviyor daha dogrusu siyah saç seviyor ve boyatma kesinlikle diyor
benim çevremdeki birçok erkek sarışın esmer ayırt eden cinslerden değil
sarısınında esmerinde kumralında kızınlında hepsinin güzelide var çirkinide
yani erkekler sırf sarısın diye hiç güzelliği olmayan bakılmayacak derecede birine de ilgi göstermiyolar güzelse bakarlar sacı ten rengi hiç farketmez ki bunu sadece türk erkekleri değil tüm erkekler yapar

esmer olupta sacını sapsarı yapıp aman ben sarışınım aman erkekler sarısın seviyor diye gezinen kişileride sevmiyorum görüş meselesi

biz Türklerde daha çok esmer vatandaşlarımız bulunduğu için sarışın tutkusu olduğuna inanıorum erkeklerde...ve de bunun sadece sarışın bayanlar için geçerli olduğunu düşünüorum..erkekler gözünde sadece bayanlara yakıştırılan bişey sanırım.çünkü sorsanız 10 kadından sadece 3'ü sarışın erkekten hoşlanır...
erkekte esmer daha çok erkek gibi görünüyor bi çoğumuzun gözüne..
kadında da sarışınlık belki daha çekici duruyordur....

tabii sarışın erkeklerden hoşlanan kadınlar ne kadar azınlık ise, esmer bayanlardan hoşlanan erkeklerde o kadar azınlıktır kanımca:nazar:

ama lütfenn herkeste sarışın olmasın yaa..yakışanı var yakışmayanı varr:tomato:

sarisin esleri sevgilileri olsa esmer isterler,esmer olsa kumral isterler,kumral olsa sarisin isterler....
türkiyedede daha cok esmer bayanlar var,dogal olarak acik tenliler ilgilerini cekiyor..mesela almalarinda esmerler ilgisini cekebiliyor...

X