Türk Erkekleri Neden Sarışınlardan Hoşlanır?

• Konu Sahibi misafirimgeldi
  • Başlangıç Tarihi

Türk erkekleri kadınlarda nerenk saçı seviyor?

• Ankete Katılan
    242
sarı saç kırk metre öteden bile dikkat çeker çünkü açık renklidir ve.dolayısıyla dikkat çekicidir.ama salt kahverengi saçı kırk tane kafa arasından kolaylıkla seçemezsiniz.o yüzden sarışın bir kadın gördükleri vakit direk gözlerine çapıyor birinci sebebi bu sanırım.
ikincisi ise açık ten açık renkler masumiyeti çağırır zerafet,kadınsılık ve masumiyette ikinci sebebi sanırım....

kırmızı renkle çizdiğim cümleye katılıorum arkadaşım...

Turkiyedeki erkekler sarisinlari tercih ediyor
gecen de bir konuya rastladim, esiniz saciniza karisir mi diye
cogusu evet sarisin olmami istiyor yazmisti ve ben okudugumda sok oldum
yani resmen seni sen oldugun gibi begenmiyor, boyali halini begeniyor
ben bunu hayatta kabul edemezdim dogrusu :KK43:
bi kac kez sacima röfle yaptirdim esim begenmedi eski haline boyattim,
ve ben iskandinavya ulkesinde yasadigim icin burdakilerin esmerler daha cok hoslarina gidiyor :)

Turkiyedeki erkekler sarisinlari tercih ediyor
gecen de bir konuya rastladim, esiniz saciniza karisir mi diye
cogusu evet sarisin olmami istiyor yazmisti ve ben okudugumda sok oldum
yani resmen seni sen oldugun gibi begenmiyor, boyali halini begeniyor
ben bunu hayatta kabul edemezdim dogrusu :KK43:
bi kac kez sacima röfle yaptirdim esim begenmedi eski haline boyattim,
ve ben iskandinavya ulkesinde yasadigim icin burdakilerin esmerler daha cok hoslarina gidiyor :)

şimdi aynı şeyi sen demişsin iskandinav ülkesinde esmerler beğeniliyo diye Türk erkekleri sarışın beğenince şok oluyosun ama iskandinavlar esmer beğenince şok olmuyosun neden acaba sence bu bir yanıt değilmi nerde olursan ol nadir olan şey ilgi çeker e Türkiye dede sarışın kadın azlığı olduğu için sarışın tercih ediliyor.

kendinde olmayanı mı beğeniyorlardır nedir... esmer bayanın sarışın erkeği, sarışın bayanın esmer erkeği genellikler tercih ettiği gibi...
ama lütfen teni esmer olupta saçını sarıya boyatıp yattaraya benzeyenler bu sarışınlığın dışında tutulsun :KK70: bakılıyor olmak her zaman güzellikten değil, dikkat çekmekten ya da gariplikten de olabiliyor sonuçta

hiç düşünmemiştim sarışınları daha çok beğendiklerini
amaaaan erkekler neyi beğenirse beğensin
benim sevdiğim beni beğensin yeter:)
esmerliğimden memnunum
saçlarımı sarıya boyatıp kapkara kaş dipleri çıkmış bir sarı saçtan iyidir
ayrıca güzel kadın her yerde ilgi çeker
saçların sarı olmasıyla alakası yok sanırım

agırlıkla esmer bır toplum oldugumuz ıcın tabıkıde ... benım almanyada yasayan ve dogal olarak sarısın olan bır arkadasım almanyada sıyah saclı kızlar ılgı cektıgı ıcın sacını sıyaha boyadı ... e ordada sarı bol onlarda esmer ıstıyo zıt kutup meselesı

Bu konunun ten rengiyle ALAKASI olduğunu düşünmüyrum..

''Güzellik-çirkinlikle'' ilgili bir durumbu..Ortalamaya vurursak elimize gelen sonuç açık..

Zaten esmer bir bayan saçını istediği kadar sarıya boyasın insan içine çıkamaz öyle :KK53:

Buyüzden mantıksız yorumlar yapan arkadaşlar brdaha düşünsün derim..

İstediğin renge boya saçını ÇİRKİNSEN ÇİRKİNSİNDİR..Hiçkimseyi sarı saç siyah saç vb. güzelleştirmez aklı başından yorumlar yapmak gerekiyor..

Bence bilinçaltlarında "sarışın" kelimesini rus kızlarla bağdaşlaştırdıkları için. Onların isteyerek bilinçli tercih yapmalarından kaynaklanmıyor bu, tamamıyla bilinçaltı dürtüsü diye düşünüyorum. Bence. Yoksa sarışınların esmerlerden ne üstünlüğü var ki? ama söz konusu rus kızları olunca bütün Türk erkeğinin düşüncesi ve tavrını hepimiz biliyoruz. Saçmalığın daniskası...

bence artık oyle bırsey yok ,yanı turk erkeklerın sarısın ılgısı eskısı gıbı degıl .sımdı masallah yenı jenerasyon hıc bı unluden eksık kalmıyor unlulerle yarısan bı nesılız ne yazıkkı .dogallık fılan kalmadı ,ortalık sarısından gecılmıyor ,hele bırde yakısanda yakısmayanda boyatıyor yaa goz yormakdan baska bırsey degıl .her neyse kısacısı erkekler bence artık bıktı sarısın gormekden .sımdı erkekler esmer tercıh edıyor ve olabıldıgınce dogal hatun .

sarışın bayanların östrojen hormonları ve doğurganlıkları fazladır bu yüzden erkekler iç güdüsel olarak sarışınlardan hoşlanır. ama bir erkeğin saçını sarıya boyat demesi hiç hoş değil. insan doğal güzeldir :KK70:

Bence de ağırlıkta esmerler olduğu için az olan ilgi çeker.
Bunu Hollandaya gittiğimde çok iyi anladım, her yerde
ya sarılar ya da zenciler var. Esmer görünce bi garip oluyorlar:KK53::KK53:

Sarı saç dikkat çekiyor.Bir ortamda sarışın varsa yüzüne bakılmaksızın ilk dikkati çeken o oluyor.Fakat eğer yüzü güzel değilse yada çok yapay teniyle uyum sağlamayan bir sarıysa hiçbir erkeğin hoşlanacağını sanmam.

Ben daha çok kişininn kendi saç rengini kullanmasından yanayım yada bir iki ton farklısını boyatabilir.Yapay duran renkler çok itici oluyor...

bence türk erkekleri güzel olan her bayana bakıyor.. sarışın, esmer ya da kumral olması fark etmiyor..tabikide zevkler ve renkler tartışılmaz. Ama bu benim kendi düşüncem ve gözlemlemem. belki 10 yıl önce sarışın ya da sarı saçlı olmak bir güzellik sembolüydü. Şimdi ise herkes kendisine yakışanı yapıyor gibi geliyor bana. Daha çok doğallığa dönüş var bu sıralar. Bu arada şöyle bir şey de var sarışın erkeklerde esmer bayanlardan hoşlanıyorlar. Özellikle yabancılar... herkes bir farklılık arıyor diyebiliriz....

acık renk dikkat cekiyor tabi cirkinide guzelide yakısanı yakısmayanı sarı yapıyor elini atsan sarısına carpıyor bide yaslarına uygun olmayan sarı yaptırınca kotu duruyor ama dedigim gbi erkeklerin ilgisini cekmesinin sebebide bu olsa gerek kac metre oteden parlıyor sarı renk ama begenmeyen erkeklerde var bir okdr

.....................................

Son düzenleme:
öff kusura bakmayın yaaaa..pc den oldu msj tekrarı

Son düzenleme:
aman kızlar yaaa, tanıdıgınız ıkı üç denyoların söyledıklerı laflara bakmayın

sarısın kız ne demek yaa?? allahaskına doğuştan sarısın o kadar az ki, çok nadır yaa...

onların demek ıstedıklerı sarısın kızlar değil,, boyalı bebekler
hani sarısın kadınlar saçlarını boyatıp, yürüyen Marshall gibi oluyorlar yaaa..erkek mılletı de saftırıgın önde gidenı oldugu için,doğal sarısın zannedıyorlar.

mal bu erkek mılletı malın önde gidenlerı, akıllıyız dıye gecınırler ama
çeyrek porsıyonluk kadar bıle akıl mevcut deil..

Son düzenleme:
tamamen toplumla alakalı bzm toplumumuzda sarışın bayanlar doğuştan sarışın olanlardan bahsediyorm nadiry görldğü için erkeklern ilgisini çekiyo mesela iskandinav ülkelerinde de tam tersi durum orda da esmer bayan görlmediği için esmer bayanlar dikkat çekiyo

Türk erkeklerinin bu sarışın merakı yüzünden memleket sarıya kesti! heryerde yapma sarışınlar, hayır yakışmayanlarda öyle çokki. bide şu var, yahu kadın madem boyuyosun simsiyah saçını sarıya, ee o zmn biraz olsun dikkat et zamanlıca dip boyanı fln yaptır yaa. saçının altları sarı dipleri bi karış simsiyah geziniyolar öyle..

herkese göre değişiyor ki bu sarışın seveni de gördüm esmer seveni de
ama sarışının tercih edilmesinin nedeni etrafta fazla olmayışı, avrupada da esmerlik seviliyor mesela daha çok herkes yurdunda bulunmayanı işte :KK1:

X