Türk Erkekleri Neden Sarışınlardan Hoşlanır?

• Konu Sahibi misafirimgeldi
  • Başlangıç Tarihi

Türk erkekleri kadınlarda nerenk saçı seviyor?

• Ankete Katılan
    242
şöyle söylim benim saçlarda açık kumral&sarı dip boyam gelince hafiften daha hoş oluyo ve daha güzel duruyo bence neden beğenirler bilmiyorum ama ben kendime yakıştırdığım icin boyadım sonra baktım erkek arkadşım cok beğendi ve öyle kaldı

Bence asıl nedeni açık renklerin ( açık kumral, turuncu, sarı ) daha çıtı pıtı daha kadınsı bir hava vermesi. Ama esmerlik daha sert ve erkeksi. Ben esmerler çirkindir tüm sarısınlar iyidir demiyorum böyle de bir şey yok zaten. Ama altında yatan neden bu. Kendim bu arada ne sarısınım ne esmer. Ama bende sarısınların daha çekici olduğunu düşünüyorum. Yumuşak çehrelerinden dolayı.

Sözlükleri aratıp baktığımda şok olduğum durum. Aslında erkekler sarışın-karamel kızlardan çok hoşlanmıyorlar. Esmer-kumraldan hoşlanıyorlar-mış.

Bunu kabullenmek istememiştim önceden de gördüğüm kadarıyla doğru gerçekten. Çevremdeki erkeklerin çoğu ya kız arkadaşlarının saçlarını koyu renge boyattılar yada esmer-kumral kızlarla beraber oldular. Bu arada bende sarışınım.. Ama okuduğum sözlük yorumları yüzünden heran boyatabilirim saçlarımı :)

Son düzenleyen: Moderatör:
ben kumral ve beyaztenliyim:= bi ara altin sarisina boyatmisdim saclarimi ve inanilmaz derecede tepki alyiordum...heralde parliyor da dikkatmi cekiyor artik ne..ama koyu dhaa cok hosuma gidiyoooor

Yok ya öyle bir şey ben sarışın olmuştum benimki yadırgadı siyah yap dedi yaptım ben de benimki koyu renk saç seviyor yani:KK19:

"Türk Erkekleri Neden Sarışınlardan Hoşlanır?"

böyle bişey yok bence.

Kendi sevdiceğimi düşünerek cevap veriyorum "Sarı". Hatta kızıl ya da siyah yapmak isterim ama o istemiyor diye yapamam:KK14:

ne sarışınlar gördüm berbat ne esmerler gördüm güzeller güzeli,çekici.. zaten dünya güzelleri de dikkat ettiyseniz pek sarışınlardan çıkmaz.. :-) ya da ne sarışnlar var bebek gibi ne kumrallar esmerler var çirkin.. güzellik kumrallıkta esmerlikte sarıda değldir ten renginde saçda değildir bayanlar kadının hatlarındadır. :KK66:) maalesefki bizim milletimize sarışınlık güzeldir diye bi zihniyet gelmş o yüzden kadınların çoğu bi karış dibi gelmiş sapsarı saçlarla dolaşıyolar sokakta. Ben koyu kahve saçlarım buğday tenliym kimileri esmer der kimileri buğday ve dışarda beğenildiğimi düşünüyorum çnkü sarışınlara herhalde bahsettiğiniz gibi o kadar bakılıyodur sokakta... nişanlıma gelince sarışınlardan nefret eder mesela bana esmer olsun der ama beni gene de esmer görmez o ayrı sen esmer değlsin der :-) ayrıca dünya güzeli olarak bahsedilen erkeklerin bir numarası popüler top model adriana lima da sarışın değl hatırlatırım. Erkekler bu kdr sarışın sevse o zaman bu kadar olay olmazdı o hatun.. ama lütfen bu yazdklarıma sarışınlar alınmasn ben sadece genelleme yaptm güzellik gerçekten tende saçda değldir unutmayın... :KK34:

Son düzenleme:
Bence asıl nedeni açık renklerin ( açık kumral, turuncu, sarı ) daha çıtı pıtı daha kadınsı bir hava vermesi. Ama esmerlik daha sert ve erkeksi. Ben esmerler çirkindir tüm sarısınlar iyidir demiyorum böyle de bir şey yok zaten. Ama altında yatan neden bu. Kendim bu arada ne sarısınım ne esmer. Ama bende sarısınların daha çekici olduğunu düşünüyorum. Yumuşak çehrelerinden dolayı.

esmerler erkeksi mi?? daha dişi desek daha doğru olrdu aslında... :KK51:

Az bulunduğu için heralde.
Mesela ben de sarışın erkek seviyorum,ama az olduğu için değil mesela 2 erkek düşünün ,2si de yakışıklı biri esmer biri sarışın,esmer olan daha yakışıklı olsun,dönüp de o esmere bakmam sarışın varken,garip bişe :KK70:

sarışın bembeyazz oluyo ya teni o yüzdn erkekler cok beğeniyor mühim olan saç değil tenn canlarım o yuzden esmerler boşa kafayı sarı yapıyo .

ben sarışın kadınları barbie bebeklere benzetiyorum gerçekten bedenleri orantılı, ama yaşlılıkları berbat esmerler kalçalı ama yaşlılıkları daha güzel ben erkekte esmeri sevmem sanki hepsi kadın döverler gibime geliyor bende kumral erkekten hoşlandığım gibi eşimde kumral,uzun ve atletik en sevmediğin tip erkek kısa boylu,esmer kaba bıyıklı bekarken peşime takılanların çok yüzlerine tükürdüklerim olmuştur

ben sarışın kadınları barbie bebeklere benzetiyorum gerçekten bedenleri orantılı, ama yaşlılıkları berbat esmerler kalçalı ama yaşlılıkları daha güzel ben erkekte esmeri sevmem sanki hepsi kadın döverler gibime geliyor bende kumral erkekten hoşlandığım gibi eşimde kumral,uzun ve atletik en sevmediğin tip erkek kısa boylu,esmer kaba bıyıklı bekarken peşime takılanların çok yüzlerine tükürdüklerim olmuştur

bekarken her gün peşinize bıyıklı takılıyordu galiba:KK9:

Turkiyede esmerler yogunlukta oldugu icinmi acaba ama ben cok az duydum sarisin kadindan hoslanan erkek twitterda bile esmerlerden bahseder dururlar yani

Yurt dışında da Türkler falan çok dikkat çekiyo,vücudumuz daha kadınsı,gözlerimiz ve saçlarımız kahverengi ya :KK1:
Gerçi ben beyaz tenli,koyu saçlıyım,neyse saçlardan kurtardık:KK53::KK53:

bunun sebebi ülkemizde sarışın bayanların esmer bayanlara göre daha az olması. daha az olan daha dikkat çeker. olay budur:)

ben sarışınlardan hoşlandıklarını düşünmüyorumm..:KK19:

X