Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

tüyleri kökünden almak lazım jilet tüy dökücü falan iyi değil makina da kırıyo köklere ulaşmak için tüylerin kökten çıkması gerekiyo

limonla tuzu bende denedim agdadan sonra cok yakti yaw ama hala birsey yok, bir buçuk haftadir rahatim, bir buçuk haftada birsey gelmez demeyin sakin çunku ben esmerim birazda maglum killiyim çabuk uzuyor bende, simdilik birsey yok bakalim ama uç gun suya degdirmeden yapamadim limonla tuzu karistirdim yarim saat bekledikten sonra dusumu yaptim :KK70:

limonla tuzu bende denedim agdadan sonra cok yakti yaw ama hala birsey yok, bir buçuk haftadir rahatim, bir buçuk haftada birsey gelmez demeyin sakin çunku ben esmerim birazda maglum killiyim çabuk uzuyor bende, simdilik birsey yok bakalim ama uç gun suya degdirmeden yapamadim limonla tuzu karistirdim yarim saat bekledikten sonra dusumu yaptim :KK70:

yapış yapış olmaz mı zaten limonlu limonlu öyle :uhm:

tuzla ovunca yapış yapışlığı gidiyor bende iki gün dayanabildim kokuyo insan be hele bu sıcakta bende iki kere denedim yüzüme siyahlığı gitti soldu biraz kılcağızlar

yapış yapış olmaz mı zaten limonlu limonlu öyle :uhm:

bende zaten bu forumda okudum epilasyon yapinca 3 gun hiç suya degdirmeyin diye yaziyordu!!! bende zaten epilasyon yapinca degdirmeden edemem ki...
makina ile alsan tugleri yikamak zorunda kaliyorsun, agda ile yapsan o da yapis yapis olur bende anlam veremedim zaten
o yuzden agdadan hemen sonra limonla tuzu surdum yarim saat bekledim yikadim
alttaki ark iki gun dayandim diyor valla tebrikler ben yarim saat dayanamadim anam
ne zor kadin olmak helede tuglu olmak offf
neden ben neden hep ben senağlamasenağlama

ya ben yapamadim sonuc alanlar en kisa zamanda haber versin beni catlatmayin burda.
bide dün ay tutulmasi vardi belki dha etkili olabilir hihoyyyt

bişey paylaşmak istiyorum dün 7 8 tane bişey çıktı bende kıla benzio ama kıl değil sert siyah ama çok fazla sert kuru bişey elimle gelmez kırılır die düşündüm tutup çektim asılınca derinin altında daha uzun bi kısım olduğunu fark ettim çıkardım onları bikini bölgemde oldu bu sizce ne ????

batık değil batığı biliyorum bunlar diken gibiydi nasıl diyeyim sanki iğneyi deriye sokmuşsun gibi bi kısmı dışarıda ilk defa öyle bişey gördüm bide daha önce yaptığım ağdadan hala çıkmayan tüyler vardı onlar çıkmaya başladı bikaç tane yarısı beyaz olarak çıktılar limonun etkisi sanırım

ne güzel beyaz çıktı ha ben iki kere ysptım limonu biraz hafifletti devam ediyoz bakalım şu idrar gayet çekici geliyoda tırsıyorum hastalık mastalık olur diye

Ben 16 Ağustos gecesi bi güzel ağdamı yapıp idrarımı sürdümm..Şuan herhangi bi değişiklik yok bekliyorum bakalım..O gece hem kandil hem dolunay hem de parçalı ay tutulması vardı..Ya kurt gibi olcam ya köse sırnaşık şey

Ben 16 Ağustos gecesi bi güzel ağdamı yapıp idrarımı sürdümm..Şuan herhangi bi değişiklik yok bekliyorum bakalım..O gece hem kandil hem dolunay hem de parçalı ay tutulması vardı..Ya kurt gibi olcam ya köse sırnaşık şey

Sonuçlardan bizi mutlaka haberdar et ama,merakla bekliyorum.Fikrim değişmezse bende bi dahaki ay denemeyi düşünüyorum..CADIARZU

arkadaşlar bende denemek istiyordum fakat 1 ay ertelemeye karar verdim çünkü dolunay kandil gecesine denk geldi.bidahaki ay belki çünkü oda ramazana denk geliyor.offf enfeksiyon falan olursa diye korkuyorum bide.hala kararsızım.sonuçları takip edicem.lütfen sonuç alnlar paylaşsın.gerçekten işe yarıyorsa tüm riskleri almaya değer belki.

İdrar diyince insanın aklına pis birşey geliyor fisfisfis
Bu yüzden olsa gerek sürmeyi midemiz kaldırmıyorkaydirigubbakcemile
Ama örnekleri görünce 'Acaba gerçekten işe yarıyor mu?' diyorum yani :nazar:

X