Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

Evet arkadaşlar 17ağustos gecesi koltuk altlarıma + bacaklarıma + bikini bölgeme(sadece kenar kısımlar) bu işlemi uyguladım..Yaz olduğundan dolayı 1 hafta önce koltuk altlarımı ve bacaklarımı almak zorunda kalmıştım ama bikini bölgeme yaklaşık 1 ay hiç dokunmadım.Veee sonuç koltuk altlarım ve bacaklarımda 17 ağustostan beri çıkan tüylere %50 azalma var,çıkan tüylerin de o zaman alamadıklarım olduğunu düşünüyorum..Bikini bölgemde ise 50 tüy olduğunu varsayarsak şuan 10 tane çıktı..Hala inanamıyorum ama gerçek bu..
İşin diğer ilginç yanı ise o gece ağda yaptığımda neredeyse hiç acı duymadım..Bikini bölgemi her daim gözyaşları içinde alan ben;o gece 2 dk. da bitirdim..

Evet arkadaşlar 17ağustos gecesi koltuk altlarıma + bacaklarıma + bikini bölgeme(sadece kenar kısımlar) bu işlemi uyguladım..Yaz olduğundan dolayı 1 hafta önce koltuk altlarımı ve bacaklarımı almak zorunda kalmıştım ama bikini bölgeme yaklaşık 1 ay hiç dokunmadım.Veee sonuç koltuk altlarım ve bacaklarımda 17 ağustostan beri çıkan tüylere %50 azalma var,çıkan tüylerin de o zaman alamadıklarım olduğunu düşünüyorum..Bikini bölgemde ise 50 tüy olduğunu varsayarsak şuan 10 tane çıktı..Hala inanamıyorum ama gerçek bu..
İşin diğer ilginç yanı ise o gece ağda yaptığımda neredeyse hiç acı duymadım..Bikini bölgemi her daim gözyaşları içinde alan ben;o gece 2 dk. da bitirdim..

kız peki idrarı ne kadar beklettin
ve bir kez mi yaptın

hiç de kokmuo cnm,yarım saat beklet sonra gir bi güzel keselen,duş jelini kullan,ne koku oluo ne bişii

Ya saçmalamayın arkadaşlar çiş dediğiniz şey mikroptur.Ve biz küçük abdest yaparken bile sıçramamasına özen gösteriyoruz.Değilki her tarafımıza süreceğiz.Bi de bikini bölgesine ondan sonra enfeksiyon kapalım..Bırakın ya ayda 1 sefer 1 saatimizi ayırırız ağdaya çokmu yani.....Yapmayın böyle şeyler......

peki canım
29 temmuz,26 agustos,23 eylül,28 ekim,25 kasım,23 aralık canım diğer aylarında vardı takvimin yapraklarını attığımız için sadece bunlar var şimdi

canım ay takviminde 15 eylül dolunay görünüyo
sen 23 ünde yazmışsın hangisi doğru acep ya ben yapacam

gecen ay bende dolunayda kollarimi epilasyon aleti ile aldim.cisi gözüm yemedi kaydirigubbakcemile3 tuz ve limonsuyu ile bi güzel ovdum.ücüncü hafta bitti,tüylerim cok ince ve seyrek cikti ki normalde yazin her hafta alirdim kollarimi hihoyyyt her ay dolunayi takip edicem, tskler kizlar kaydirigubbakcemile5

kizlar bisi sorcem eger cis tug cikartmamis olsa kizlar kusumuz(yani seyimiz) tetemiz pamukgibi bisi olurdu herhelde bi dusunun bence(cunku seyimizi aldiktan sonra hicmi tuvalata gitmiyosu dimi )

gidiyoruz ama yıkıyoruz hadi yıkamayan biri olsun kanımca ağdanın acısıyla muhakkak yıkar

arkadaşlar epilasyonda etkilidir diye ilk defa idrarı duydum ama bende sivilce için kullandım bana romen uyruklu bi doktor söylemişti ilk çok tiksindim ama sorunlu bi cilde sahip olduğum için yüzümde kullandımm(malesefki ıyy) fakat çok iyi sonucunu gördüm merak eden arkadaşlar olursa ki sabah ilk çıkılan idrarı bi pamuk yardımıyla sürüp 5 dakika bekletip sonrada beyaz saf sabunla yıkıyodum faydasını görünce çevremdeki sorunu olan insanlarada söyledim ve onlarada iyi geldi

üzerine idrar sıçratmanın çok günah olduğunu duymuştum..
benim bir arkadaşımın çocuğu nazar olmuş.kayınpederinin idrarını içirmişler çocuğa..
ayy yapmayın günahtır belki...
tüy dökücü kremlerin içindede idrar olmasın...
oturun yolun...

X