Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

dolunaya saçma diyen arkadaşlar yeni ay ve eski ay diye bişey var!! ben tarımla (fındıkçıyız) alakalı olarak şunu söyleyebilirimki ağaçları tımar ederken de bundan yararlanılır daha geç çıkıyor filizler.. ayrıca tam olarak bilmiyorum ama ya eski yada yeni ayda kesilen ağaçlardan biri çabuk çürüken diğeri geç çürüyo eski ayda kesilen filizler daha çok geç çıkıyor kocakarı lafı diye eleştirmeyin... Babam hep bu eski ay yeni ayı kollar bu gibi durumlarda bu arada gökyüzündeki ayın bi etkisi yok zaman olarak düşünün ayın şeklide bize zamanı gösteriyor...hicri takvimi düşünün aya göre ayarlanmıştır aksi halde cildimize vs gökyüzündeki ayın bi etkisi yoktur zaman olarak vardır...biz bu kadar bolluğun içinde kurtulamıyoruz bu tüylerden..eski hatunlar mağara insanı gibi olurlardı demekki bazı yöntemler geliştirmişler ki kurtulmuşlar yanii..idrar meselesini annem öle üstün körü söyledi onun dışında burda duydum söylemişti bende peh demiştim.....inanmayanlar yapmasın ama yapanlar sonuçları mutlaka yazsın!!

ay yaaa çiş bu yaaa allam bi kaka bi çiş sürmemiştik yüzümüze bi onlar kalmıştı denesem diyorum ıyyyyyyy yok yok kalsın ya deniyimmmiiii yaaaaa

mikrop yok mu onun içinde mikrop kapar daha beter olursak !!!! gerçi ben küçükkene duymuştum arkadaşımın eli kesilmişti annesi elinin üstüne işetmişti kızı !!!! yaralara da ii geliomuş .. ilginççç ... deneyen varsa paylaşsın lütfen !

bebito epilasyon için değil ama sivilce için denedim ve çok iyi geldi ilk duyduğumda ve denediğimde çok tiksindim ama insan mecbur kaldımı ne duysa denemeye çalışıyo ayrıca sormuşsun mkropta kapmadım zaten asitli olduğu için mikrobu o öldürüyo

ay nezaman şu dolunay deniycem valla.ama idrar kısmını atlayarak önce onsuz yapıyim olmadı belki denerim.:sm_cool:

ada yerine apilasyonla alsak tüyleri dolunayda olurmu yoksa illa agdami yapmamamiz lazim :çok üzgünüm: denemek lazim ama cis deneyemem yaa

kızlar vücuduna idrar sürmenin günah olduğunu düşünenlere sesleniyorum: ben çok sağlam bir hocaya sordum, duşakabinin içinde sürün, bekleyin, yıkayın günah olmaz, bi yere sürerseniz (kıyafet, vs...) o zaman günah olur dedi. sonuçta namaz falan kılınıyor ya.. ama bu konu başlığı için bi günah yok, bir yere bulaştırmadığınız müddetçe.. benim de vücudumda follikülit oluyor, belki ona da iyi gelir, sivilceye iyi geliyormuş, umutlandım :KK66:

:roflol:ya kızlar süpersınız gülmekten öldüm:roflol:ama denıcem sıvılcelerıme ıyı ghelcenı dusunuyorum zaten bı bunu denemedımlülülülülülülülülülülülü

ya bu ne üyler için çektiğimize bak idrarı alıp yüzüne vuracan hadi genital bölgeye o işlemi yaparasın da ama yüze düşeniyorum midem alt üst olur bide benim dolunaylı gecede tüylerim yoksa napıcam:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

kızlar ben denedim gerçekten herşeyi uyguladım ama çok küçük bir bölgeye bacaklarımın..özellikle dizlerimde çok çabuk çıkıyorlar diye oraya uyguladım..ve 2 haftayı geçti neredeyse %70 oranında bi bölge hiç çıkmadı çıkanlar da cılız ve çok uzun sürede çıktı...iğrenmiyorsanız deneyin derim..bu ay da deniycem yine yazarım sonuçları:KK66:

benim teyzem rahmetli oldu o yapardı bikini bölgesinin tüylerini aldıktan sonra çişi gelirdi ve wc ye oturduğunda avucunun içine aldığı idrarını pampişinin üzerine sürdüğünü söylerdi ve bikini bölgesinde tüy yoktu..
ayrıcada dolunayda falan değil gündelik yaşantısında gündüz gözüyle yapardı işe yaradığını biliyorum ama burada yazarsam bana deli demenizden korktum
bide bişey daha söyleyim miii?bende teyzemin yaptığını birgün yaptım bikini bölgemi aldım ve idrarımı sürdüm.benim bikini bölgemde tüy tektük sayılır ama üstünde yok denecek kadar azdır...kenarlarınada sürdüm kenarlarındada çıkmadı ama 1 kere yapmıştım sonradanda yapmadım bir kerede etkili oldu yani ..ama bacaklarıma fakal süremedim arkadaşlar
hazır konu açılmışken bu yöntem en etkilisi olduğunu biliyorum...ama bir etkili yöntemde dişi eşşek idrarıdır.ciddiyim köyde yaşayanlar yapıyorlar tek seferde bişeyleri kalmıyor.bu da etkili.bunuda biliyorum yani sidik etkili arkadaşlar,fakat bildiği kadarıyla tanıdığım bir arkadaşım köyü vardı kadaşıma sipariş vermiştim:)oda piyano manyakmısın dişi eşşekler 15 günde bir işer g....demi bekleyecem demişti.gülmüştük ama etkili çünkü vücudunuzdan çıkıyor

aslında şöyle düşünürseniz daha normal gelir, idrar kanın süzülmüşüdür. pis bi sıvı değildir. acayip bi durum değil tedavide kullanmak. ama günümüzde böyle şeylere muhtaç değiliz. günümüzde zaten ilaç sektöründe idrar kullanılıyo. eskiler ilaç bulamazlarmış, idrar kullanırlarmış. pek çok insan çocuğunu o dönemler henüz tedavisi bulunamamış ateşli salgın hastalıklardan ölmekten idrar sayesinde kurtarmış, çocuklara kendi idrarlarını içirip. yaraların daha erken iyileşmesi ya da ciddi yaralanmalarda mikrop kapmayı engellemek yaranın çabuk kapanmasını sağlamak için de idrar kullanılırmış, hatta bizim de öyle bi atasözümüz var hatırlarsınız.. bugün hindistanda hala kendi idrarını içerek hastalıklarını iyileştiren insanlar var, okuduğum kitapta yunan bi kadın vardı, hergün yalnızca kendi idrarıyla yüzünü yıkayan, kaymak gibi bi cildi olduğunu söyleyen. sivilceden sedefe, gözdeki katarakta kadar pek çok sorunun tedavisinde çok işe yararmış.... ama sabah ilk idrar alınmalıymış kullanılacaksa....

hmmm yani bi tabir vardır hani insanların kötülüklerini anlatmak için derler
yaralı parmağa işemez diye
ben bu lafı hiç sevmezdim hatta çok kızardım
şimdi buna doğruymuş mu dicezCADIARZU

Milliyet'te bir köşe yazarı kaleme almış dün.Baya enteresan geldi.:icecream:Uygulayan ya da uygulayıp paylaşmak isteyen varsa buyursunsengözlerimebaksanab

İşte Yazı.......

Belki etrafta kadınların en hassas noktalarından birinden yararlanıp her dolunayda hain kahkahalar atan bir deli bile olabilir.

şu cümleyi okuyunca koptumsırnaşık şey

Ben inanmıyorum bu dolunay hikayesine...

X