Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

evt canım verdim kiloları inşallah geride almam:KK19::KK19:sağolasın canım sende dualrımdasın.
ama sana ikizzz versinnn diyorummm haberin olsun:KK22:
belirtin yokmuuş ,demekki rahat geçireceksin hamileliği maşallah.eğer kötü geçecek olsaydı skıntın başlardı şimdiye dek.:KK30:12.günden sonra birdaha kan testi yapmadınmı?inşallah güzel haberler verirsin bizeee.

:) Yeter söyleme artık, bir şeyi kırk kere söylersen olurmuş derler ya sayende ikiz olacak :)))
Allah inşallah sana versin de o ikizleri :KK22: imdaattt diye çığlıklar at buradan:KK37:, o zaman da ben sana :KK52::KK1:
Aslında bir daha test yapmayı ben de düşündüm ama sonra hep unuttum,ihmal ettim, merkezi arayınca da değeri söylediğimde birşey demediler. Haftaya çarşambaya randevu aldım, hayırlısıyla bir görsek.
Genelde okuduğum yerlerde 6.haftadan sonra başlıyormuş bulantılar vs. İnşallah güzel haberlerle gelirim çarşamba akşamı inşallah.

kızlarrr bugun aradılar 12 yumoşdan 10 tanesi olgunlaşmış ve 7 tane döllenmiş cok sevındım.ınlsh rabbım daha guzel haberler duymayı nasıp etsın allhm hepımızın kucagını doldurur ınşlh.

Hayırlı olsun, inşallah sağlıkla gelişir embriyoların, senin için hayırlı olacak günde transferin yapılır(3.gün/5.gün)
İnşallah sıkı sıkıya da tutunurlar, güzel haberler verirsin bize.

sonucum negatif kızlar olmadı malesef nisan adetimle dondurulmuşları deneyeceğim ..
rabbim hayırlısı ile bu kez nasip eder inşallah....

kızlarrr bugun aradılar 12 yumoşdan 10 tanesi olgunlaşmış ve 7 tane döllenmiş cok sevındım.ınlsh rabbım daha guzel haberler duymayı nasıp etsın allhm hepımızın kucagını doldurur ınşlh.
çok sevindim özlemcim inşlh güzel haberlerin gelir....bende buay başlıyorum inşlh süleyman bey gel dedi bakalım inşlh.....hyırlısı .bnm ilk denemem olck......hepimiizn yüzü gülsün inşlh...kucaklarımız dolsun.inşlhhhhh

çok sevindim özlemcim inşlh güzel haberlerin gelir....bende buay başlıyorum inşlh süleyman bey gel dedi bakalım inşlh.....hyırlısı .bnm ilk denemem olck......hepimiizn yüzü gülsün inşlh...kucaklarımız dolsun.inşlhhhhh

özlemcim seninle telefonda görüşelimmi ilk denemem ya bnm aklımda bir sürü soru var yaırdımcı olurmusun bana ....facede varsan benide eklyebilirsin ordanda konuşabiliriz istersen.....

:) Yeter söyleme artık, bir şeyi kırk kere söylersen olurmuş derler ya sayende ikiz olacak :)))
Allah inşallah sana versin de o ikizleri :KK22: imdaattt diye çığlıklar at buradan:KK37:, o zaman da ben sana :KK52::KK1:
Aslında bir daha test yapmayı ben de düşündüm ama sonra hep unuttum,ihmal ettim, merkezi arayınca da değeri söylediğimde birşey demediler. Haftaya çarşambaya randevu aldım, hayırlısıyla bir görsek.
Genelde okuduğum yerlerde 6.haftadan sonra başlıyormuş bulantılar vs. İnşallah güzel haberlerle gelirim çarşamba akşamı inşallah.
sen ikiz olmasın diye tek embriyo tarnsfer yaptırırdın ama inşallah ikiz olurr :KK9::KK9:fenamı olurrr birdaha zahmet çekmezsinn:KK19::KK19::KK19:
hadi bakalım haftaya çarşamba :KK52:ikiz haberleri bekliyorum senden.şaka bir yana rahat sağlıklı bir hamilelik geçirrrrirsin inşallah.tek çift farketmez rabbim hayırlısını versin..aminnn canımm bana versin ikizzz vallahi hayır demem:KK22::KK22:ben hep ikiz istiyorumm .rabbim inşallah gönlüme göre verir.

sonucum negatif kızlar olmadı malesef nisan adetimle dondurulmuşları deneyeceğim ..

canım hayırlısı olsunn,inşallah birdahakine göbüşün dolarrrr.demekki vakti zamanı değilmiş..
bende beylemde nisan adetinde başlayacağız tedaviyeee,beraber başlarız inşallahh,burdanda hamiş haberlerini verebiliriz..

Son düzenleme:
sen ikiz olmasın diye tek embriyo tarnsfer yaptırırdın ama inşallah ikiz olurr :KK9::KK9:fenamı olurrr birdaha zahmet çekmezsinn:KK19::KK19::KK19:
hadi bakalım haftaya çarşamba :KK52:ikiz haberleri bekliyorum senden.şaka bir yana rahat sağlıklı bir hamilelik geçirrrrirsin inşallah.tek çift farketmez rabbim hayırlısını versin..aminnn canımm bana versin ikizzz vallahi hayır demem:KK22::KK22:ben hep ikiz istiyorumm .rabbim inşallah gönlüme göre verir. ]

Hayırlısı canım ya, işin esprisi, biz de öyle dedik zaten biz tek istedik ama Allah tek yumurta ikizi nasip ederse yapacak birşeyimiz yok o zaman, anne tarafımda ama uzaktan var, ayrıca dayımın ikizleri düşmüştü. Sağlıklı olsun da..
:) Bu arada belirti belirti dedin, bugün mide bulantısı değil de hani bulantı öncesi midede bir ezilme bayılma olur ya sürekli o haldeydim, zaten birkaç gündür vardı, galiba başlıcak.
Sana da gönlüne göre versin rabbim inşalllllaaah.

Sen nasıl oldun, geçti mi hastalığın?

Son düzenleme:
Hayırlısı canım ya, işin esprisi, biz de öyle dedik zaten biz tek istedik ama Allah tek yumurta ikizi nasip ederse yapacak birşeyimiz yok o zaman, anne tarafımda ama uzaktan var, ayrıca dayımın ikizleri düşmüştü. Sağlıklı olsun da..
:) Bu arada belirti belirti dedin, bugün mide bulantısı değil de hani bulantı öncesi midede bir ezilme bayılma olur ya sürekli o haldeydim, zaten birkaç gündür vardı, galiba başlıcak.
Sana da gönlüne göre versin rabbim inşalllllaaah.

Sen nasıl oldun, geçti mi hastalığın?
bak ne güzell ikiz varmış ailedeee :KK52::KK52:belki seninde olurrr:KK53::KK53:
bana bakarmısın çok fenayım illaki ikizzz tutturacağımmm yaaa:KK53:
tabi önemli olan sağlıklı olması,sana vatana millete hayırlı evlat olması önemli.
başladı hııı bulantıı işte şimdi hamileee olduğunu anlamışsındır.:KK55::KK55:
boğaz ağrım geçti ama öksürük geçmedi,faranjitim azdı yine galiba,nar çiçeği aldım bugun aktardan faydası oluyorr.
bu arada ben bugun pıhtılaşmamla alakalı hemetolojiye gittim.
bana şimdi tedaviye başlama dedi.sonuçların çıksın ona göre tedavi planı yapılacakmış.
umutta sadece 3 gene bakılmıştı,1 gende pıhtılaşma çıkmıştı..ulun beye sorduğumda genlerin hepsine baktırtmadık genelde hangi genlerde sorun çıkıyorsa onları yaptırdık demişti..
bugunki doktorr bir sürü test istedi ,eksik genetiklerde dahil olmak üzere,10 tüp kan aldılar,3 ayrı yere kan verdim.
yeniden trombofili paneli,homosistein,protein s,protein c,hrs,py,pt,aptt,at3,bk,demir testarı,bunlar ne testi bilmiyorum ,hepsi bugun yapıldı.sonuçlar 20 günde çıkacakmış.mart 7 sinede sonuçları göstermek için randevu verildi.şimdilik bekleyeceğim bakalım.
inşallah önemli bir şey çıkmazz.
ayrıca bugun hastaneden gelince farkettim 2 bacağım morardı, dokununca ağrıyor,pıhtılaşmayla alaklı olabilir.1-2 gözlemlicem geçmezse doktora gideceğim.
neden oldu anlamdım.arada ağrırdı ama morarmazdı.:18::18:

sevindim canım hamilelik haberini yazmanı da sabırsızlıkla bekliyoruz allah sağlıcakla kucağına almayı nasip eder nasipse transferin ne zaman olacak allahım hepimizin yüzünü güldürsün ....

saol cnm bnm amınnn ınşlh guzel dıleklerın hepımız için hayırlı olur inşlh.transferım ya cuma yada cumartresı haber beklıyoruz cnm ya bende sabırsızlıkla beklıyorum :)

kızlar dün yumurtalarım toplandı. 30 tane yumurta toplanmış bugün aradılar 17 tanesi döllenmiş. çok fazla yumurta toplandığı için rahimin kendine gelmesi gerekiyormuş.
transferimiz mart ayına kaldı. hayırlısı olur inşallah

Hayırlı olsun, inşallah sağlıkla gelişir embriyoların, senin için hayırlı olacak günde transferin yapılır(3.gün/5.gün)
İnşallah sıkı sıkıya da tutunurlar, güzel haberler verirsin bize.

saol cnm allh razı olsun ınşlh gelısırler vede tutunurlar dedıgın gb ınşlh bu kez guzel haber vermeyı beklıyorum bende :)

Vakti zamanı değilmiş demek ki, Rabbim hakkında hayırlısını versin canım üzülme.
kızlar dün yumurtalarım toplandı. 30 tane yumurta toplanmış bugün aradılar 17 tanesi döllenmiş. çok fazla yumurta toplandığı için rahimin kendine gelmesi gerekiyormuş.

çok fazla yumurtan toplanmış maşallah..ohss olmaman için ertelenmiş sanırım transferin..

bak ne güzell ikiz varmış ailedeee :KK52::KK52:belki seninde olurrr:KK53::KK53:
bana bakarmısın çok fenayım illaki ikizzz tutturacağımmm yaaa:KK53:
tabi önemli olan sağlıklı olması,sana vatana millete hayırlı evlat olması önemli.
başladı hııı bulantıı işte şimdi hamileee olduğunu anlamışsındır.:KK55::KK55:
boğaz ağrım geçti ama öksürük geçmedi,faranjitim azdı yine galiba,nar çiçeği aldım bugun aktardan faydası oluyorr.
bu arada ben bugun pıhtılaşmamla alakalı hemetolojiye gittim.
bana şimdi tedaviye başlama dedi.sonuçların çıksın ona göre tedavi planı yapılacakmış.
umutta sadece 3 gene bakılmıştı,1 gende pıhtılaşma çıkmıştı..ulun beye sorduğumda genlerin hepsine baktırtmadık genelde hangi genlerde sorun çıkıyorsa onları yaptırdık demişti..
bugunki doktorr bir sürü test istedi ,eksik genetiklerde dahil olmak üzere,10 tüp kan aldılar,3 ayrı yere kan verdim.
yeniden trombofili paneli,homosistein,protein s,protein c,hrs,py,pt,aptt,at3,bk,demir testarı,bunlar ne testi bilmiyorum ,hepsi bugun yapıldı.sonuçlar 20 günde çıkacakmış.mart 7 sinede sonuçları göstermek için randevu verildi.şimdilik bekleyeceğim bakalım.
inşallah önemli bir şey çıkmazz.
ayrıca bugun hastaneden gelince farkettim 2 bacağım morardı, dokununca ağrıyor,pıhtılaşmayla alaklı olabilir.1-2 gözlemlicem geçmezse doktora gideceğim.
neden oldu anlamdım.arada ağrırdı ama morarmazdı.:18::18:

Sakın ihmal etme bacağını, şişme de olursa hemen doktora git. Sen doğum kontrol hapı tarzı bişey kullandın mı tedavinde yakın zamanda, onlar biliyorsun pıhtılaşma sorunu olanlarda böyle şeyler yapıyor. Bir arkadaşım yaşadı dikkat et canım.
Bak tedaviye başlayamadım diye üzülüyordun, hem bademcik hem faranjit, ilaç kullanamıcaktın çok zorlanacaktın, baharda havalarda düzelir hem. Genetiklerde iyi olmuş inşallah birşey çıkmaz da hayırlısıyla başlarsın nisanda. Kan yapıcı şeyler yemeye çalış çok kan almışlar :)

Hayırlı olsun inşallah güzelce gelişirler. Söylemişlerdir ama dikkat et kendine bol bol su iç, tuz tüketimini kısıtlamaya çalış, şişkinlik yapabilir. Çok yumurta toplandığında ohss olmaman için transferin ertelenmiş galiba beylemin de dediği gibi. Hakkında hayırlısı olsun.

hayırlı olsun canım geç olsun da güç olmasın ...

oh maşallah canım ne çok yumurtan çıkmış 17 tanesi döllenmiş süperrrr:KK9:

Son düzenleme:
maşallah arkadaşım yumurta sayın çok çok iyi.inşallah döllenen ebriyo sayında iyi şekilde kaliteli şekilde ilerler.
merak ettim daha öncesinden kür vs kullandınmı?yada hangi ilaçları kullandın?

Sakın ihmal etme bacağını, şişme de olursa hemen doktora git. Sen doğum kontrol hapı tarzı bişey kullandın mı tedavinde yakın zamanda, onlar biliyorsun pıhtılaşma sorunu olanlarda böyle şeyler yapıyor. Bir arkadaşım yaşadı dikkat et canım.
Bak tedaviye başlayamadım diye üzülüyordun, hem bademcik hem faranjit, ilaç kullanamıcaktın çok zorlanacaktın, baharda havalarda düzelir hem. Genetiklerde iyi olmuş inşallah birşey çıkmaz da hayırlısıyla başlarsın nisanda. Kan yapıcı şeyler yemeye çalış çok kan almışlar :)
canım ekim adetinde1,kasım adetinde 2,aralık adetinde 1,mart adetindede kullanacağım doğum kontrol hapını.
doğğum kontrol haplarının pıhtılaşma da sorun yaratacağını bilmiyordum.,şimdilik hafifleri morarma ama,bacağımmın bir kaç yerine pıhtı attı galiba,sararmaya başladı çünki..
evt canım canım sıkılmıştı nisana kaldı diyee,demekki bir hayır varmış ertelenmesinde diyorum.beklediğime değer umarım.kan yapışıcı şeyler tüketmem gerekebilir doğru söylüyorsun.
sen nasılsın bu arada:KK74::KK74: bulantılar arttımı?

X