Vücuttaki en ince tüyler

bende de var malesef zaten olmayan yoktur çok ince ve sarı oldukları için gözükmüyorlardır sadece...ben sir ağdayla alıyorum belli bir süre rahat ediyorum kendim çok rahatsız oluyorum çünkü keşke kesin bir çözümü olsa elime para geçtiği zaman epilixir almayı düşünüyorum umarım işe yarar

ben öyle yapıcaktım sarartıcaktım yani ama tüy sarartıcılarının tüyleri uzattığını ve kalınlaştırdığını duydum o nedenle korktum yapmaya aslında sarı olsalar belli bile olmazlar ama beyaz tenliyim belli oluyorlar o nedenle alıyorum ne kalınlaşıyorlar ne yok oluyorlar aynı şekilde çıkıyorlar belki bi gün giderler :)

vala benim de kıl tüy olmayan yerim yok vaktimin çoğunu ya ayna akrşısında ya başka yerlerimle uğraşarak ağda falan yaparak geçiriyorum desem yeri var ben az gözüken ince tüylerimi saratıyorum uzama falan olmuyo valla hiç olmasa 15 gün falan idare ediyo beni göbeğimi belimi göğsümün arasını yanlarnı falan yapıyorum.vall oralarıda alamam artık

evet en mantıklısı sarartmak hem uzatmıyormuş zaten

çok alemsiniz vücut makyajı diye birşey var , sprey fondotenler falan , ünlülerinki o ayak ..siz de kullanabilirsiniz ,,

benim de var ya yüzümdekileri çok takıyorum pek belli olmuyor aslında ama lazere gtmek istiyorm

slm kızlar yukardada arkadaş yazmış onlar tamamen fondoten krem vs... kozmetık urunler ve fotoğraflarında buyuk çoğunluğunda hatta hepsında fotoshop kullanılıo. bı aralar bende merak etmıştım şukur sarışınım zaten tuy problemım yok ama yınede bilirsiniz televizyonda tnt diye kanal var orada her cumyı cumartesiye bağlayan gece yarısı top modellerın çekımlerı yaptıklaı resimlerı vs.. gösteriolat tesadufen iki hafta önce menkenlerde kusurludur diye konu işlediler. ordada en unlu yabancı mankenlerı nası fotoshopla vucut makyajıyla deiştirdiklerını gösterdiler pessss dedim yaw bu kadarda olmaz anam gaymak gıbı yapıolar urunlerle .ama kıs kıs guldum de kimse kusursuz deildirrrr.takmayın hanımlar onlarda neler var nelerrr opuldunuz by

illaki öyle amazonss,ama biz yinede güzel olan herşeyi araştırmaya devam edelim:)
sağlığımıza zarar vermeden tabiki..........

siyah ama ince tüyler var bende de napıcagımı bilmiyorum lazer görmeyebilir, sir ağda çoğaltırmı acaba yaa.. göbek, göğüs arası, komple gövdem diyebilirimm :))))

kıl mı tüy mü biri benden bahsediyor olmalı :KK1: kızlar resmen yavru maymuncuk gibiyim... Annem hep kandırırdı evlen kilo alınca geçer diye evlendim hamileyim 5 kiloda aldım ama hala kıllıyım :KK9: eşimin kolları bebek gibi benimkiler orman :KK1: afedersiniz duşa girip suyu tutunca yol yol ayrılıyor o derece yani.. denemediğim şey kalmadı ama fayda etmedi sonunda boşverdim.. kiloa aldığım için biraz azalır gibi oldu ama hala var... alıştım kıllarımla yaşamaya :KK53: ilk başta çok utanıyordum eşimden baktım adam kasmıyor e bende alıştım artık sorun etmiyorum...:KK33:

siyah ama ince tüyler var bende de napıcagımı bilmiyorum lazer görmeyebilir, sir ağda çoğaltırmı acaba yaa.. göbek, göğüs arası, komple gövdem diyebilirimm :))))

aynen bende de var onlar, sir ya da lazer çözüm vermeyebilir. ben o yüzden iğneli epilasyon yaptırmayı düşünüyorum, uzun ve acı verici olur ama kesin bir çözüm olur. eğer yaşadığın yerde varsa iyi bir uzman ve biraz aran yaptır derim. ben de şu an ikisi de yok :84:

ince açık renk tüye razıydım, o normal bence, bende de myom ve hormonal bozukluk var, karnımda göğsümde yüzümde kıllar var:KK43: lazer de işe yaramadı, bekarım neyse ki...

bizim burdaki almanlar koltuk altlarini bile almiyorlar ya :KK70: benim halam grafik tasarimci bi keresinde izledim onu.. bir mankenin resmini photoshoplamasi lazimdi.. manken de cok gzl sarisin bir hatun:) ama üst bacaginda kollarinda falan hep tüyler vardi sasirdim baya.. hepsini sildi halam sagolsun bebek poposu kadar pürüzsüs oldu :KK70:
benimde kollarimda kara tüyler var.. eskiden tek tük vardi hiic takmazdim bile.. sonra salak bir arkadasim komplexi yedirdi bana epilasyon aletiyle aldim.. baktim daha cok cikti daha koyu hemde.. evet arkadasim sagolsun artik ben de rahatsiz oluyorum kollarimdan :) kuzenim de türkiyede bioder diye bir tüy dökücü krem var demisti, acaba o ise yarar mi?

bir de merak ettigim su var... gögüs arasi kil nasi bisey yaa??? hic görmedim bir kadinda... acayip gercekten hormon tedavisi sart bu durumda sanirim.. üzülmeyin herseyin bir caresi var:)

ya bendede heryerimde tüyler var hadi bacak kolaltı vs alıyorumda göbegimde sırtımda heryerimde tüyler var.şimdiye kadar pürüzsüz cilt nedir bilmedim hiç:KK43: şimdi idare ediyorum evlenince napıcam bilmiyorum varmı çaresi:KK43:

Aynen kızlar bu konunun açılmasına sevindim bende de tüy olmayan yer yok sanırım avuç içleri dışında :KK1: Bu ne böyle ya ne yapacağız biiiiiz?

ya şimdi iyide evlenince napıcam bilmiyorum.agda yapsam kalıo küçük küçük tüyler batıo resmen elime.ve uzaması gerekio tekrar almak için.evlenince ne dicem kocaya beklicen benm kıllar uzasın alim ondan sonra yaklaşmı:KK43:

ben evlenmeden önce lzare gittim vücut tüyler için .kadın çok ince gerek yok bacaklarına yapalım dedi .yok dedim .vücudum kaymak gibi olmalı .neyse yaptırdım 8 seans falan çok çok azaldı şu an yok gibi .yani çok az ki okadarı normal .belimde ve karınımda yoğundu .valla hepsi yk oldu .o şekilde evlenemezdim hiç .kol bacaklarımda sir ağda yağpa yapa azaldı iyice kol bacak ağda yapıyorsunda vücuda yapmak çok zahmetli olur .bence lazare gidin hiç korkmayın .iyi bir merkeze gidin .çok güzel sonuç alırsınız .öle ağdayla sarartmayla olmaz .sarı sarı oda kötü duruyor bence .

X