Xiaomi inface IPL challange ,:)

Bence ona para vereceğinize lazere gidin. Yıllar yılıdır gittiğim yer paketini 6 ya çıkarmıştı galiba. Ben 1 kere paket almıştım. Sonra senede 1-2 kere gidiyorum yıllardır.
O kadar rahatım ki. İnanılmaz bir konfor. Hele çocuk varken.

Bir kere asla uğraşamam kıllarımla o kadar. Çok yorucu
Ben lazere kaydoldum, parasını da ödedim gitmedim. Manikür + kaşa gittim kuaföre manikür yaptırdım kaş için vakit kalmadı yarın gel dedi, gitmedim. Ben evden çıkayım gideyim lazere bakıma falan diyemiyorum hiç 🥲

Ben lazere kaydoldum, parasını da ödedim gitmedim. Manikür + kaşa gittim kuaföre manikür yaptırdım kaş için vakit kalmadı yarın gel dedi, gitmedim. Ben evden çıkayım gideyim lazere bakıma falan diyemiyorum hiç 🥲
Ah o zaman şart.
Benim tembelliğim evde yapmak üzerine😂 Dışarı çıkıp gidip yaptırmak daha kolayıma geliyor. Eskiden epilatör cihazı ile 2 saat uğraşırdım🥹 Çok zor günlerdi. 1 haftaya kalmaz yeniden çıkardı üstelik.
Şimdi lazer benim için enn büyük konforlardan

Bugün ikinci seansı yaptım. Normalde 2 seanstan sonra azalma diyor ama ben ilk seanstan sonra da geç çıktığını fark ettim. Jiletle alıyorum, en son 10 gün önce almama rağmen evde şortla rahat rahat dolaşabiliyordum (2 senelik evliyim ama henüz tüylerimi açığa çıkarmak konusunda rahat değilim 😅) bugün de 4.seviyeyle yaptım. 5 de acıtmıyor ama önerileni yapayım diyorum yine de.

Bugün ikinci seansı yaptım. Normalde 2 seanstan sonra azalma diyor ama ben ilk seanstan sonra da geç çıktığını fark ettim. Jiletle alıyorum, en son 10 gün önce almama rağmen evde şortla rahat rahat dolaşabiliyordum (2 senelik evliyim ama henüz tüylerimi açığa çıkarmak konusunda rahat değilim 😅) bugün de 4.seviyeyle yaptım. 5 de acıtmıyor ama önerileni yapayım diyorum yine de.
Hadi Masallah, böyle dev eder inşallah 😇
Ben valla mutsuzum ya. Bu kış yazılacağım lazere

Bende braun expert pro 3 almıştım. Yazın nasıl olsa evdeyim diye yanımda getirdim özellikle kollarıma ve koltuk altıma neredeyse iki günde bir uyguluyorum . Şunu anladım ki aralıklı olarak değilde sık sık atış yapınca dokulmeler ve keleşmeler oluyor . Bu kış bunu deneyeceğim. Eğer sonuç alamazsam bana da lazer yolu görünür artık.

Bende braun expert pro 3 almıştım. Yazın nasıl olsa evdeyim diye yanımda getirdim özellikle kollarıma ve koltuk altıma neredeyse iki günde bir uyguluyorum . Şunu anladım ki aralıklı olarak değilde sık sık atış yapınca dokulmeler ve keleşmeler oluyor . Bu kış bunu deneyeceğim. Eğer sonuç alamazsam bana da lazer yolu görünür artık.
2 günde 1 çok sık olmuyor mu peki uygulama bana 2 haftada 1 takvimliyor hep

Ben bacaklarimi en son buraya yaptim diye yazdigim ileydim..dun cok az bir bolgede cikmisti. Komik..erik kadar bir bolge 😂

2 günde 1 çok sık olmuyor mu peki uygulama bana 2 haftada 1 takvimliyor hep
Ya onu ben de denedim daha önce ama hiç sonuç alamadım. Dökülme falan olmadı. Sonra böyle yapınca baktım ki kol killarim ve koltuk altim çekince bazı bölgeler ćekince kendiliğinden kopuyor. Bir süre böyle devam edeceğim bakalım nasip .

Tüylerle mi yoksa cihazla mı alakalı acaba yengenc? Senin bu ürünü bi youtuber kan davası gibi övüyor ama yorumlara baktım memnun kalmayan da vardı.
Bilmem ki, belki reklam almıştır. Belki de cidden yararını görmüştür. Bazen birine iyi gelen diğerine kötü gelebiliyor. O yüzden benim kişisel deneyimim xiomi inface lazer almayın, aldırmayın 😅

Kızlar ben philips lumea prestige almayı düşünüyorum. Gittiğim lazer merkezi hiç hijyenik değil parasını ödediğim seanslara bile gidesim yok artık. Üstüne de kötü bi olay yaşadım (bence kötü yani :KK53:) o yüzden ciddi ciddi lumea almayı düşünüyorum.

Lumea üstatları alayım mı ne diyorsunuz çekeyim mi kredi kartımdan 12bin CAARRRT diye Bibibella Bibibella Orangegreysky Orangegreysky

Kızlar ben philips lumea prestige almayı düşünüyorum. Gittiğim lazer merkezi hiç hijyenik değil parasını ödediğim seanslara bile gidesim yok artık. Üstüne de kötü bi olay yaşadım (bence kötü yani :KK53:) o yüzden ciddi ciddi lumea almayı düşünüyorum.

Lumea üstatları alayım mı ne diyorsunuz çekeyim mi kredi kartımdan 12bin CAARRRT diye Bibibella Bibibella Orangegreysky Orangegreysky
Valla ben sevdim ya 🥲 Daha 2.seansı yapalı 3 gün oldu galiba ama ilk seanstan fark ettiği için bu seans ve ilerisi için de umudum var :KK53: Ben kredi kartı limitimi artırıp aldım hatta :KK70:

Valla ben sevdim ya 🥲 Daha 2.seansı yapalı 3 gün oldu galiba ama ilk seanstan fark ettiği için bu seans ve ilerisi için de umudum var :KK53: Ben kredi kartı limitimi artırıp aldım hatta :KK70:
Ben de kartta yer açılsın diye biraz daha borcumu ödeyeceğim şu an yetmiyor ühüh :KK14:

Oramı buramı başkalarına açmaktan yoruldum zaten benim için en mantıklısı bu cihazdan almak olcak sanırım :KK53:

Evet 950 olan prestige. Sanırım farkı atış sayısı ve kablosuz olması. Madem çok para vericem iyice çok para vereyim dedim :KK53:
Kablosuz yavaş atıyomuş ya, kabloluda 1 saniye bekliyosan kablosuzda 3 saniye beklemen lazımmış ne gerek var 😛 atış sayısı da aynı diye biliyorum, sadece senin cildine göre kendi öneriyor seviyeyi, ama Philips uygulaması zaten ten rengini ve tüy rengini seçince sana öneriyor bir ayar (bana 4 önerdi) bir de 921'de %80 azalma varsa 950'de daha fazlaymış. Benim de aklımda 950 vardı ama 3 binlik farka değmez gibi geldi 🥲

Kablosuz yavaş atıyomuş ya, kabloluda 1 saniye bekliyosan kablosuzda 3 saniye beklemen lazımmış ne gerek var 😛 atış sayısı da aynı diye biliyorum, sadece senin cildine göre kendi öneriyor seviyeyi, ama Philips uygulaması zaten ten rengini ve tüy rengini seçince sana öneriyor bir ayar (bana 4 önerdi) bir de 921'de %80 azalma varsa 950'de daha fazlaymış. Benim de aklımda 950 vardı ama 3 binlik farka değmez gibi geldi 🥲
İkisinde de aylık 1300 lira taksit ödeyeceğim diye pahalısından aldım :KK70:Ev ekonomisinde benim gibi olmayın kızlar :KK53:

Perşembe ya da cuma gibi elimde olacak bakalım :KK6:

Al beni al al al al🤣

X