Yanlış sünnet

melew

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2024
2
0
24
Arkadaşlar bebeğim iki ay oldu sünnet oldu ama hala şiş ve çıkıntı vardı bugün götürdüm doktora 12 yaşına gelince düzelir dedi çok korkuyorum bilgisi olan yazarmı başka doktarlsrs da gıdecem

Arkadaşlar bebeğim iki ay oldu sünnet oldu ama hala şiş ve çıkıntı vardı bugün götürdüm doktora 12 yaşına gelince düzelir dedi çok korkuyorum bilgisi olan yazarmı başka doktarlsrs da gıdecem
Kaç aylık oldu sünnet? Başka doktora görünün gömük pipi gibi olmuş

Benin oğlum 21 aylıkken sünnet olmuştu o zaman doktor pipisi böyle içine doğru gömük olabilir korkmayın büyüyünce geçer demişti ama şükür benim oğlanda öyle bir görüntü oluşmadı.

Benimde bebeğim 4 aylık olmuştu uzun süre gömükdu. Bu kadar değil di ama hep ittiriyorum hala altını aldıkça.Bazen normal altını aldığımda bazen gömük ama ittirince normal oluyor . büyüyünce düzelir dediyse doktor endişelenmeyin. Bizim ailede sünnet olan bebek gormedigimden eşime sormuştum ozaman normal demisti.

çocuklarınızı nolur sünnet ettirmeyin.. sünnet dinde var olan bir sey değil bir mısır geleneği sadece. geçmişte hijyen koşulları kötü olduğu için her erkek mecbur tutuluyordu artık öyle değil. bir çok ürolog yanlış sünnet yüzünden yetişkin bir çok erkekte sorunlar olduğunu ve yetişkinlikte tekrar ameliyat gerektirdiğini söylüyor. kaldı ki cinsel açıdan da erkekleri çok kısıtlıyor. yetişkinlikte zaten herhangi bir sorun olduğunda doktorlar sünnet öneriyor onun dışında ben yapılmaması gerektiğini düşünüyorum.

çocuklarınızı nolur sünnet ettirmeyin.. sünnet dinde var olan bir sey değil bir mısır geleneği sadece. geçmişte hijyen koşulları kötü olduğu için her erkek mecbur tutuluyordu artık öyle değil. bir çok ürolog yanlış sünnet yüzünden yetişkin bir çok erkekte sorunlar olduğunu ve yetişkinlikte tekrar ameliyat gerektirdiğini söylüyor. kaldı ki cinsel açıdan da erkekleri çok kısıtlıyor. yetişkinlikte zaten herhangi bir sorun olduğunda doktorlar sünnet öneriyor onun dışında ben yapılmaması gerektiğini düşünüyorum.
Siz bilip bilmeden dinimizde yok nasıl dersiniz Rabb'imin emriyle Hz İbrahim yaşlı dahi olsa sünnet olmuş ve oğlu İsmail ishaki yine Rab emriyle sünnet ettirmiş,madem dinde yok niyee erkekler hemen sünnet oluo hatta bı tanidigimin çocuğu erkenden yaptırdı rahatsızlık yasadigi için ve çocuk sünnet olunca kurtuldu tuvaletini rahatça yapmaya başladı,kendi dogrularinizla insanları yanlış yönlendirmeyin

M melew Fotografi kaldirin lutfen
herkese acik bir platform burasi. Ne malum sapik birinin sitede olmadigi.

ay delircem yemin ederim

Baska doktora goturun buraya fotograf atmak yerine

• Beğen
Reactions: H M
Siz bilip bilmeden dinimizde yok nasıl dersiniz Rabb'imin emriyle Hz İbrahim yaşlı dahi olsa sünnet olmuş ve oğlu İsmail ishaki yine Rab emriyle sünnet ettirmiş,madem dinde yok niyee erkekler hemen sünnet oluo hatta bı tanidigimin çocuğu erkenden yaptırdı rahatsızlık yasadigi için ve çocuk sünnet olunca kurtuldu tuvaletini rahatça yapmaya başladı,kendi dogrularinizla insanları yanlış yönlendirmeyin
kuranda sünnetle ilgili hiçbir sey yok. cocugun sorunu varmis ve doktor önerisiyle sünnet olmuş ben de bunu söylemeye çalışıyorum zaten. hiçbir sorunu olmayan çocukların sünnet edilmesine karsiyim. bence siz biraz arastirin. ordan burdan duyduklarınıza biat edip evlatlarınızın hayatında söz sahibi olmayın. el kadar cocukların kendi izni olmadan, sağlık açısından hiçbir sorun yokken operasyona girmesini doğru mu buluyorsunuz? valla herkesin evladı kendine tabi ama ben yapamam. çocuk büyütüp yetişkin olduğunda kendi kararı ile operasyon olabilir. gidin biraz yanlış sünnet yüzünden sorun yaşayan insanları araştırın. üroloji doktorları şu an en çok bundan sikayetci. kaldı ki evladınız hiçbir sorun yokken en iyi şekilde yapılan operasyonla bile cinsel hayatını %50 kötü etkilenmesine sebep olan bu operasyondan memnun kalacak mı? siz sünnet ettirin, isteyen ettirmez. ben de bildiklerimi burda söyleme hakkına sahibim.

X