Yaşında Göstermeme Sorunu

Hepinize iyi akşamlar biliyorum çok büyük bir dert değil ama sürekli farklı insanlardan aynı şeyi duyunca ister istemez sinir oluyorum şimdi benim boyum 165 kilom genelde 59 nadiren 60 oluyor yapılı bir insanım kilom 50 Bile olsa zayıf gözükmem çok zor yani ekimde 17 olacağım ama yeni tanıştığım insanların dediklerine baktığınız zaman 4 yıldır 13 yaşımdayım ve bu durum gerçekten çok sinirlerimi bozmaya başladı birde 11 yaşında olup benden büyük gösteren kızları gördükçe boyu 150 155 arası olan kızın benden büyük gibi olduğunu duyunca daha çok sinirlerim bozuluyor.

Giyiniş tarzımla hiçbir alakası yok özellikle dikkat ediyorum ama yok olmuyor hatta çok şık bi elbise ve biraz ağır bi makyaj bile yapsam en fazla 15 oluyorum tamamen yüzümle alakalı yani.

Sosyal Yaşantımda çeşit çeşit şey yaşadım bu yüzden örnek vermek gerekirse
-Hastaneye gidiyorum muayene olurken doktorun soruları başlıyor sabahçı mısın öğlenci mi liseliyim ben diyorum aa demek liseye başladın alıştınmı bakalım okula diyor en sonunda yaşımı söylüyorum olay kapanıyor

-Annem ve Babamın arkadaşları veya 8.sınıf öğrencileri geliyor söyle bakalım teog nasıl geçti diyor benim o işleri bırakalı 3 yıl oldu diyorum ama her insana bunu demek ölüm gibi bişi

-Kardeşimi okula kaydediyorduk kadın geldi bana kaçıncı sınıf oldu yeni öğrencimiz dedi liseliyim ben dedim sonra dedi yani sen en fazla 9sundur mümkünatı yok daha fazlası olman diyor gerçeği söylüyorum konuşma bitiyor

-Bugün Spor salonuna gittim kaç yaşındasın bakalım dedi söyledim kadın inanmadı sen en fazla 14sün dedi gittim 4 kat yukarı kimlik almak için sırf bu sebebden

-Bişey sormak için dükkana girdim adamın bana tepkisi aynen şu kız sen mi içeceksin bunu işte o an cidden kendimi ilkokul çocuğu gibi hissettim

-Sırf spor merkezi vs gibi yerlerde sorun olur diye kimliği cebimë koymaktan kimliğimin koruyucu jelatini ucundan hafif yıprandı.

-Arkadaşıma giderken cips vs almıştım dükkan sahibi iyi eğlenceler küçük Hanım demesi
Kısaca beni yeni gören bütün insanların aa ben seni 14 sanıyordum aa sen cidden o kadar büyük Müsün hadi 9.sınıf desen neysede sen cidden o kadar var mısın herkesin bunları demesinden bıktım 1 kişi bile beni 9.sınıf öğrencisine Bile benzetmedi
ben varıpta 20 yaşında gözükmek istemiyorum sadece yaşımda gözükmek istiyorum nerdeyse üniversiteye gelen bi kızın lise çağındaki bir bireye bile benzetilememesi cidden üzücü üniversiteye geldiğim zamanda yine 8.sınıf gibi gözükmekten veya liseli gibi gözükmekten korkuyorum biliyorum çoğunuz ilerde faydasını göreceksin diyeceksiniz ama bunun için en az 10 yıl var bu zamana kadar kim öle kim kala..

Saç makyaj hiçbişey işe yaramıyor önceden baya kilom vardı ama o zamanda yine küçük gözüküyordum dediğim gibi çözümü yok sadece dertleşmek istedim işte

Fazla uzun olmus sadece ilk paragrafi okuyabildim. Yas 17 13 gosteriyorum demissin. Ben de senin yasindayken oyleydim. Oss'ye girecekken adamin biri lgs'ye mi gireceksin demisti. Ortaokul cocugu sanmisti yani :) universitede simit kafede biri inanmamisti resit olduguma, cikarip kimligimi gosterince ikna olmustu vs vs vs o zamanlar cok agrima gidiyordu. Simdi 27 yasindayim.bi universiteye gitsem 18 yasindayim desem herkes inanir :) millet evli olduguma inanmiyor, resit olduguma hic inanmiyor. Kacarak evlendigimi falan saniyor. Valla ne yalan soyleyeyim hosuma gidiyor :) onceden dert ettigim sey en buyuk mutluluklarimdan su anda :) benfe kiymetini bil, buyuk gostermekten iyidir :)

Bunda dert edecek ne var ne kadar şanslısın benım 2 çocuğum var parka gıdıyom 34 yasındayım ama benı 22 sanıyorlar kardeşi sanıyorlar annemde genç gözükür yani bu bır sansdır her kula Nasıp olmaz :rapci::spor:

30 yaşımdayım. 1.55 boyundayım. 53 kiloyum. yüzüm yuvarlak ve ben ortaokulda öğretmenim. :dondurma:
öğrencilerimin arasında ayırt edilemiyorum. önlükle bile öğrenci sananlar oluyor. Ama halmden çok memnunum. Bence bunlar dert edilecek şeyler değil. 30 yaşına gelince bana hak vereceksin.:süslü:
Bence öğretmenlik minyon tipler de çok hoş duruyor :KK49: şu 30lu yaşı acayip merak etmeye başladım herkes 30lu yaş diyor :KK70:

İlerde bu avantaja dönecek emin ol "bir zamanlar bir forum sitesine yazmıştım gizem4191 nickli üye demişti valla heee"diye hayıflanırsın...

25 yaşındaym evleneceğimi duyanlar ne acelen var daha çocuksun diyor. Oradan bakınca Kaç yaşındayımki acaba diyorum en fazla 18-19 sun ne acelen var diyorlar :)
Ben bu durumdan hoşlanıyorum ne yalan söyliyeyim...

İlerde seninde hoşuna gidecek...

Profilime bakma full makyaj saç maşalı düğüne gidiyorum orada kart durabilirim :)) normalde o kadar abartılı gezmem..
Pp ye göre bence 20 22 gibisiniz bu arada çok güzel bir bayanmışsınız :nazar: saolun yorumunuz için :)

Bende yaşımdan küçük göstermekten büyük bir keyif alıyorum. Bazen teyzeler oğullarına torunlarına münasip görüyor. Çok eğlenceli oluyor. Ben sonradan küçük göstermeye başladım. Senin yaşındayken büyük gösterirdim ben de buna üzülūrdüm. Oğlumun sevgilisi zanneden bile oldu. Evlatçığımın kısmetini kapatmasam bari. Eşim bu duruma çok gıcık oluyor. Küçük tavuk her dem piliç. Keyfini çıkar
Sonradan mı baya şaşırdım
Ben boy farkına çok takılıyorum eş durumlarında yani ilerde aa o senin abin mi deseler çok takmam büyük ihtimal :KK70:

O insanların algıları bozuktur o boyda 17 yaşındaki kız nasıl 9 yaşında sanılır. 14 15 görünüyorsan aldırma.

22 yaşındayım bana hala kimlik soruyorlar reşit olup olmadığımı anlamak için. Ay ben seni 17 falan sanmıştııım fix cümleleri. Sinir bozucu evet ama ilerde ekmeğini yiyeceğimiz bir durum boşver :)
9. Sınıf bile sanmıyolar dedim ben orda aslında ama yanlış oldu galiba :KK70: 25 den sonra iyi oluyor diyor çoğu kişi ama hayırlısı :KK70:

Bende aynu sorundan muzdariptim kucik gosteriyordum ve hala gosteriyorum da :) evet senin ysinda skinti olabilir kizmakta haklisin ama azcik yasin ilerlesin gor o zaman ne kadar guzel bisey oldigunu 30 yasimdayim beni tanimayanlar 22 23 falan diyolar dusun yaslanmazsin anacim sarap gibi olursun yillandikca guzellesirsin :)
25 den sonra insan sevinmeye başlıyor galiba

40 yaşındayım ve kendimi bildim bileli hiç yaşımı göstermedim.
Kızımın okul hayatı boyunca okuluna her gittiğim de kızımın ablası zannettiler :KK70: Hala da öyle kızım 19 yaşında ve Kızkardeşim sanıyorlar.Annemi de ablam sanıyorlar. Ve bu benim çok hoşuma gidiyor yuppiii :p :KK70:
Bende çocuğumla abla kardeş gibi olucam galiba :KK70: sağolun yorumunuz için :)

28 yasindayim.
2 yasinda bir kizim var
Simdide 5 aylik hamileyim.
Goren herkes aaa nekadr erken evlenip bide cocuk yapmissin diyor.
Tabi 4 yillik evliyim
Evde bir kizim daha var
Ve ben 28 yasindayim dedigimde hepsi sok :)
167 boyum suan kiloda 67
Hamile kalmadan once gittigim dugunlerde kayinvalidemi annem sanip bizim cocukla tanistirsakmi sizin kizi diyenler bile oldu :)
Bu beni hep mutlu ediyor ve hosuma gidiyo.
Bence gereksiz takma kafana 18 den sonra buyumek istemiyorsun bile
Ay cidden kayınvalidenizden istediler mi sizi hayat cidden tuhaf :KK70: sağolun yorumunuz için bebeğinizle sağlıklı bir şekilde yaşamanız dileğiyle :)

X