Yetim dedik ...

Melis303030

Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2023
438
139
Ben ve erkek arkadasım farklı kültürdeyiz. Konuda açmıştım daha önce. Ailesine soyledi beni felan. Yazın ciddiyet istiyor. Bugün şakalaşırken Annemize yetim kız dedik, seviyoruz dedik kızın yaptına bak dedi. Bende yetim kız ne ya dedim. Babamı kaybettim. Çok üzüldüm oda özür diledi. Bidaha asla demem saçmaladım dedi. Taktım ama ben. Haksız mıyım?

Ben ve erkek arkadasım farklı kültürdeyiz. Konuda açmıştım daha önce. Ailesine soyledi beni felan. Yazın ciddiyet istiyor. Bugün şakalaşırken Annemize yetim kız dedik, seviyoruz dedik kızın yaptına bak dedi. Bende yetim kız ne ya dedim. Babamı kaybettim. Çok üzüldüm oda özür diledi. Bidaha asla demem saçmaladım dedi. Taktım ama ben. Haksız mıyım?

Sepetle.

Terbiyesiz sakın taviz verme ve ayrıl. Bu sana fragman seni kendince baban yok diye kimsesiz sanacak hadi ordan 😡

Ağır degil mi? şakası olacak bır şey degıl
Bana şaka gelmedi açıkçası bir bok olmaz bundan seni eksik, küçük görüyor, ezmiş bildiğin. Ben arada babasızlığımla ilgili birşey söylersem eşimin gözleri doluyor öyle deme üzülüyorum diyor ki eşim de baya öküz bir tiptir. Burdan anlayın durumun vehametini.

Bunu diyen hangisi? Başka kızlarla cinsellik yaşayayım ve sonra seninle evleneyim diyen mi?

Melis sen sevgilinin başkalarıyla cinsellik yaşayayım, içimde kalmasın sonra seninle evleneyim sözlerine rağmen onunla görüşmeye devam edecek tıynette birisin o yüzden sana o lafın dokunacağını da düşünmemiştir. Çokta şey yapma.
Ay bu konudaki sevgili bu mu cidden? Kız daha sepetlemek için neyi bekliyor bilmiyorum da kendi ayaklarıyla gidiyo belaya, bile bile lades. Neyse dikkat et hastalık kapma bu sevgilinden. Kızları gezip dönecekmiş ya. Üstüne bi de babasızlığınla alay etmiş, yani suratına küfür etse tükürse yarabbi şükür diyeceksin herhalde konu sahibi.

Melis sen sevgilinin başkalarıyla cinsellik yaşayayım, içimde kalmasın sonra seninle evleneyim sözlerine rağmen onunla görüşmeye devam edecek tıynette birisin o yüzden sana o lafın dokunacağını da düşünmemiştir. Çokta şey yapma.
Baktı adam ne yapsa kadın gitmiyor, bi korktu bu da fena yapıştı, bi ömür görüp görebileceğim kadın bu mu dedi kendi kendine, başlamadan jübileyi yaptık gitti dedi, bi kafa gitti tabi.

Ohaaa 😒 terbiyesiz, seviyesiz.
Üzülmeyin o onun seviyesizliği.
Allah babacığınızın mekanini cennet eylesin 🙏

X