Yetim dedik ...

Melis sen sevgilinin başkalarıyla cinsellik yaşayayım, içimde kalmasın sonra seninle evleneyim sözlerine rağmen onunla görüşmeye devam edecek tıynette birisin o yüzden sana o lafın dokunacağını da düşünmemiştir. Çokta şey yapma.

Aa bu kız o kız mı... O zaman ağır gelmemeli bu söz

Bence devam edin ve evlenin. En azından başkasının başı yanmaz. Siz adamın sizi aldatmasına, başkasının koynundan size gelmesine, size hakaret etmesine göz yumuyorsunuz. Bunların hepsini de evlenmeden önce görmüşsünüz ama sizin için sorun teşkil etmiyor. Siz bu adamla evleninki en azından gerçek yüzünü göstermeden başkasının başını yakma şansı kalmasın. Tam birbirinize göresiniz bence.

Melis sen sevgilinin başkalarıyla cinsellik yaşayayım, içimde kalmasın sonra seninle evleneyim sözlerine rağmen onunla görüşmeye devam edecek tıynette birisin o yüzden sana o lafın dokunacağını da düşünmemiştir. Çokta şey yapma.
Gercekten konu sahibi bunu sindirmiş adamla ciddi düsünüyo nasıl kafalar yaşıyorlar anlamıyorum. Adam sanki beyfendi biriydi de şimdi densizlik etti

Ben ve erkek arkadasım farklı kültürdeyiz. Konuda açmıştım daha önce. Ailesine soyledi beni felan. Yazın ciddiyet istiyor. Bugün şakalaşırken Annemize yetim kız dedik, seviyoruz dedik kızın yaptına bak dedi. Bende yetim kız ne ya dedim. Babamı kaybettim. Çok üzüldüm oda özür diledi. Bidaha asla demem saçmaladım dedi. Taktım ama ben. Haksız mıyım?
Gerizekalı adam..evlenme işini gözden geçirin

Bana bunu diyecek ben fena kızardım babam öldü diye ne sanıyorsun kendini der kavga ederdim şakaya herkes güler bununkisi saka degil öküzlük de değil bildigin saygisizlik

Ben ve erkek arkadasım farklı kültürdeyiz. Konuda açmıştım daha önce. Ailesine soyledi beni felan. Yazın ciddiyet istiyor. Bugün şakalaşırken Annemize yetim kız dedik, seviyoruz dedik kızın yaptına bak dedi. Bende yetim kız ne ya dedim. Babamı kaybettim. Çok üzüldüm oda özür diledi. Bidaha asla demem saçmaladım dedi. Taktım ama ben. Haksız mıyım?
Bir daha asla demem ne ya defolsun gitsin resmen aşağılamış sizi yetim kız dedik ne demek paşam lütfetmiş herhalde sizi sevmekle bunun şakası bile iğrenç mide bulandırıcı sizin hala haklı haksız aramanız daha da kötü sizin babanızın olmayışınız böyle densiz şakalara konu olmasına nasıl bu kadar sakin duruyorsunuz

İzin vermedim, asla yapmıcam öyle bir şey dedi. Ama sizde haklısınız

Bir daha asla demem ne ya defolsun gitsin resmen aşağılamış sizi yetim kız dedik ne demek paşam lütfetmiş herhalde sizi sevmekle bunun şakası bile iğrenç mide bulandırıcı sizin hala haklı haksız aramanız daha da kötü sizin babanızın olmayışınız böyle densiz şakalara konu olmasına nasıl bu kadar sakin duruyorsunuz
Durmuyorum. Tepkimi verdim salak değilim. Ayrılmak istiyorum cesaretim yok

Bana bunu diyecek ben fena kızardım babam öldü diye ne sanıyorsun kendini der kavga ederdim şakaya herkes güler bununkisi saka degil öküzlük de değil bildigin saygisizlik
Dedim, beni tanıyorsun asla öyle bir şey demem dedi. Senın içinde kımseye oyle bısey demedım gibi. Bılmıyorum cok kırgıbım sonucta. İçinde hazmedemıyorum

Ve sen buna hala sevgili mi diyorsun 🙄🙄🙄🙄

Ben sizin hiçbir sorunuza inanmıyorum ya. İlk üye olduğunuzda sürekli arkadaşınız adına soruyor gibi yapıyordunuz, son sorularınızda da saçmaladınız iyice. Cesaretiniz yokmuşmuş da mişmiş, niye 3 çocukla ortada mı kalacaksınız?
Bence de ya bizi trolluyo ya kriz geçirelim diye bilerek yazıp ayrılmıyo.

İzin vermedim, asla yapmıcam öyle bir şey dedi. Ama sizde haklısınız
Bulabilse yapacak zaten, senden izin aldığını mı sandın, sadece baktı bi yerse rahat rahat yaparım diye, şimdi sadece gizlemek için birtakım sıkıntılara girecek.

X