Yetim dedik ...

Ben ve erkek arkadasım farklı kültürdeyiz. Konuda açmıştım daha önce. Ailesine soyledi beni felan. Yazın ciddiyet istiyor. Bugün şakalaşırken Annemize yetim kız dedik, seviyoruz dedik kızın yaptına bak dedi. Bende yetim kız ne ya dedim. Babamı kaybettim. Çok üzüldüm oda özür diledi. Bidaha asla demem saçmaladım dedi. Taktım ama ben. Haksız mıyım?
Seni almasi icin acitasyon yapmasi enteresan sacma bir kisilik onane yani bu durumu dilendirmesi cok cirkin

Ben ve erkek arkadasım farklı kültürdeyiz. Konuda açmıştım daha önce. Ailesine soyledi beni felan. Yazın ciddiyet istiyor. Bugün şakalaşırken Annemize yetim kız dedik, seviyoruz dedik kızın yaptına bak dedi. Bende yetim kız ne ya dedim. Babamı kaybettim. Çok üzüldüm oda özür diledi. Bidaha asla demem saçmaladım dedi. Taktım ama ben. Haksız mıyım?
Bu adamla devam edersen bu söylediğini haznedebilicek misin?

Melis sen sevgilinin başkalarıyla cinsellik yaşayayım, içimde kalmasın sonra seninle evleneyim sözlerine rağmen onunla görüşmeye devam edecek tıynette birisin o yüzden sana o lafın dokunacağını da düşünmemiştir. Çokta şey yapma.

Eklentiler

• indir.jpeg
    indir.jpeg
    11,4 KB · Görüntüleme: 33
Bana şaka gelmedi açıkçası bir bok olmaz bundan seni eksik, küçük görüyor, ezmiş bildiğin. Ben arada babasızlığımla ilgili birşey söylersem eşimin gözleri doluyor öyle deme üzülüyorum diyor ki eşim de baya öküz bir tiptir. Burdan anlayın durumun vehametini.

Konu sahibesi bu hayvanla evlenirse en büyük ayıbı başta ailesine ve babasına eder .. kendi onuru ve gururu yok zaten, adam onunla bununla yatayım geleyim demiş insan bundan da tiksinmezse neyden tiksinir meçhul :110:

Konu sahibesi bu hayvanla evlenirse en büyük ayıbı başta ailesine ve babasına eder .. kendi onuru ve gururu yok zaten, adam onunla bununla yatayım geleyim demiş insan bundan da tiksinmezse neyden tiksinir meçhul :110:
Ya evet yetim muhabbetine gelene kadar zaten bin tane rezilliği varmış hayvanın. Konu sahibi rahmetli babanızdan alamadığınız sevgi eksikliğini bu hayvanlardan da alamazsınız lütfen aklınızı başınıza toplayın sevgiyi başka yerde arayın.

Meliscim bu adamı çok şaapma... zaten gidip gezip göreyim laylaylom diyen sümüklü böcekten bi halt olmazdı... Adam beyniyle değil şeyiyle düşünüyo😂😂 mantıklı bişey bekleme... Al şeyinide defol git bana beyin lazım de... Sonra kendi beyninide parlat sonra mide taktır annem hassas mide seni kötülüklerden korur...

Valla tam da malum sözle terkedilmelik sevgili.
Ama önceki mesajları okudum, yaparmışsınız gibi gelmedi. Ama yapın be, bildirin haddini gerizekalının.

Böyle şeyin şakası olmaz.

Bende babasız büyüdüm ve evlendim eşime işler ciddiye binince babamla görüşmüyorum ölduyse bile bilgim yok dedim soru bile soramadı ne o ne ailesi. Aile konu edilecek bir şey değil. Çok seviyorsanız bir kere tepki koyun bir daha yapmasın eğer aşkından olmeyecekseniz bırakın gitsin. Bir daha da kimseye size acıyabileceği bir boşluk sunmayın. Aranızdaki diyalog yüzünden anasına bunu dediğini düşünüyorum ben. Tecrübelerime göre yanu

O an onu yerin dibine sokup ayrılman gerekirken hala neden berabersin?

Sizi bence kendisine muhtaç olarak gören biri bu adam . Yoksa asla söylenecek bir laf değil . Yukarda başka konunuzla ilgili şeyler gördüm evet siz bu adam kafanızın üstünde zıplasa yine birakmazsiniz

Cümlenin kalanı da rahatsız edici. Yetimsin diye yani, eeee… mazlum mu olucaksın yani, sessiz ya da.. yani ciddili bir durumsa özellikle konudaki. Ben de hoşlanmadım

Bu hadsizi hemen şutla.. Aklınca acıyor mu ne alaka nedir yani "yetim dedik"? Ben de yetim büyüdüm eğer biri bana bunu deseydi çok pis benzetirdim onu.. Kafasında ne düşünüyorsa artık.

Melis sen sevgilinin başkalarıyla cinsellik yaşayayım, içimde kalmasın sonra seninle evleneyim sözlerine rağmen onunla görüşmeye devam edecek tıynette birisin o yüzden sana o lafın dokunacağını da düşünmemiştir. Çokta şey yapma.
Belki de sizinle eğlendi, benimle evlendi yazdıracak gelin arabasının arkasına, yazdırmasın mı yani?

X