Yetim dedik ...

Evet olabilir. Ya bilmiyorum bitiyor işte. Ama çok yoruldum
Adam neden her şeye rağmen ne uğruna onun yanında olduğunu çok iyi bildiği için dalganın dozunu arttırmış, şimdi bunu yapan evlenince yerlerde sürükler ortalara atar. Nasılsa ne yapsa gitmiyorsun.

Kalbi kırılır mu diye düşünmeden yetim diyebiliyor birde aileye yetim demek ne demek sahipsiz kimsesi yok mu demek istiyor hanzo

Durmuyorum. Tepkimi verdim salak değilim. Ayrılmak istiyorum cesaretim yok
Umarım cesaretinizi toplarsınız zor olacak ama olması gerekir eğer olmazsa bu lafı öyle ya da böyle adamı süründürerek bile olsa yutarsanız devamı gelir

Melis sen sevgilinin başkalarıyla cinsellik yaşayayım, içimde kalmasın sonra seninle evleneyim sözlerine rağmen onunla görüşmeye devam edecek tıynette birisin o yüzden sana o lafın dokunacağını da düşünmemiştir. Çokta şey yapma.
Aaa yok artık ya bu kadar da salak olunmaz konu sahibi. Yok mu kızım senin çevrende sana Bi yol gösteren?

Ya şimdi sen herşeyi yaşarsın bu çocuk başkasıyla takilim senle evlenin demiş hayla berabersin yetim demesinemi üzüldün ve taktın evlenirsende seni aldatır yetimsin acıdım aldım der bu lafları çok duyarsın sen

Gidiyorum, ayrıldım kaç kere . En son heryerden engelledım, bu sefer işyerime gelmeye kalktı
Sizden yüz bulmazsa ayrılığınız kesin olur aşağıdakileri söyleyen biri evlenince aldatır nasılsa yetim gidecek yeri yok diye cepte görür sizi

Eski sevgilim çok iyiydi bir şekilde değişti takılmak için ayrılıp yalvararak geri döndü. İkimizde cinsellik yaşamamış kişileriz. Oda herkes gibi takılmak istedini, evlenmeden önce içinde birşey kalmasın istiyormuş. Ailesine felan beni istemeye gelceklerini söyledi. Evlenmek istediğine eminim, ama bende bi soğuma var. Ayrıldım ayrılıyorum. İkna ediyor bir şekilde. Bunu geçiçi olduğunu söylüyor. Ya bu tarz birşey yaşamış olan varsa yorum yapabilir mi? Yeni biri mi değerlendirilmeli?

Yetim olduğunuzu düşünmüş bunun üzerinden isteklerinize olan yapmış çok birsey talep edemez demiş siz muhtemelen talep edince de hop ağzından dusuvermis. Vallaha çok şanslısın bu yüzünü sana göstermiş

Ben ve erkek arkadasım farklı kültürdeyiz. Konuda açmıştım daha önce. Ailesine soyledi beni felan. Yazın ciddiyet istiyor. Bugün şakalaşırken Annemize yetim kız dedik, seviyoruz dedik kızın yaptına bak dedi. Bende yetim kız ne ya dedim. Babamı kaybettim. Çok üzüldüm oda özür diledi. Bidaha asla demem saçmaladım dedi. Taktım ama ben. Haksız mıyım?
Y.h yani cidden! Ağzım açık kaldı. Şakası yapılacak şey vardır, yapılmayacak şey vardır. O lafın telafisi olmaz kesinlikle, ne kadar ayıp ya!

Ben ve erkek arkadasım farklı kültürdeyiz. Konuda açmıştım daha önce. Ailesine soyledi beni felan. Yazın ciddiyet istiyor. Bugün şakalaşırken Annemize yetim kız dedik, seviyoruz dedik kızın yaptına bak dedi. Bende yetim kız ne ya dedim. Babamı kaybettim. Çok üzüldüm oda özür diledi. Bidaha asla demem saçmaladım dedi. Taktım ama ben. Haksız mıyım?
Şaka yapmamış gerçek yüzünü göstermiş.

Tamam yetim olarak görüyor da, bir de gülerek demesi bunu aman Allahım ya. Ama ayrılacağınızı hiç sanmıyorum

Valla şuan ayrılmaya kıyamadığınız bu dangalaklar gün geliyor o seven kalbinizi ayağının altına alıp çiğniyor... Daha büyük açılar yaşamadan Al aşkını.... bitarafına deyip kaybolun... Bana dua edersiniz...

Haklisin

Bende yetimim . Küçüklüğümden beri herkes tarafından hep bi acıma hep bi böyle gereksiz iyilik durumu oldu niye yetimim diye .
Ben sanırım kaldıramaz ayrılırdım . Herkesin bi hassas noktası ince çizgisi var .
Ne kadar iç çekiyordum bana öyle davrananlara .

X