Yumurtlama Gününden Önce Hamile Kalanlar:Bebeğiniz KIZ mı ERKEK mi?

Merhaba hanımlar, benimde bir kızım var keşke yumurtlama günü yapsaydım sadece oğlum olsun çok istiyorum bu ay tutmazsa bir sonrakinde deneyeceğim inşallah, 13. Gün ve 15. Gün oldu benim ilişki inşallah hayırlısıyla eli ayağı düzgün bir erkek evlat olur🤲

Merhaba hanımlar, benimde bir kızım var keşke yumurtlama günü yapsaydım sadece oğlum olsun çok istiyorum bu ay tutmazsa bir sonrakinde deneyeceğim inşallah, 13. Gün ve 15. Gün oldu benim ilişki inşallah hayırlısıyla eli ayağı düzgün bir erkek evlat olur🤲
Benim yumurtlama günü ilişki oldu eminim çünkü ovulasyon testi kullanıyorum ama kızım olacak Allah'ın izniyle

Benim yumurtlama günü ilişki oldu eminim çünkü ovulasyon testi kullanıyorum ama kızım olacak Allah'ın izniyle
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲bakalım inşallah bana da hayırlısıyla bir erkek evlat lutfetsin inşallah bu sefer sağlıkla ama kız çocuk çok güzel bu duygu tüm annelerce tadilmali 🥰

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲bakalım inşallah bana da hayırlısıyla bir erkek evlat lutfetsin inşallah bu sefer sağlıkla ama kız çocuk çok güzel bu duygu tüm annelerce tadilmali 🥰
Benim de ikinci kızım olacak. İnsan ikinci çocuğunun cinsiyeti farklı olsun istiyor ama her şey Kısmet sağlıklı olsunlar da

Benim 3 oğlum var. 3. Kız olsun diye çok istedim aynen adet tarihim 13 ocaktı. 21 ocakta tek ilişki oldu sömestri olacagı ıcın memlekete gidecektim. Kız olsun diye ben de yumurtlamadan önce ilişki oldu ve zevk almadan. Gene erkek oldu. Ben artık inanmıyorum herşey kocadan kaynaklanıyor. Kocanın sülalesi erkek doluysa kız hayali kurmamak lazımmış. Daha bir tane kız torun yok. Futbol takımı sanki 😁 😁 yani Çin takvimi yumurtlama öncesi falan filan hikaye.. Fazla istememek lazımmış. En önemli sağlıklı olsun gerisi boş. İkili testte de erkek gibi duruyor deyince ben hıçkıra hıckıra ağlamıştım Allah belamı veriyordu 13.haftada gece aşırı kanamayla hastaneye kaldırıldı 1 hafta hastanede yattım. Allah bana karnındaki in kıymetini bil alırım yoksa sinyali yolladı. O günden sonra ne kız aklıma geldi ne cicili elbiseler. 3 oğlum var aslan gibi Allah sağlık versin hayırlısını versin gerisi boş..

X