ZAYIFLAMA ARAYIŞIM DEĞİŞEN YÖNTEMLERİM VE İRADEMLE OLAN SAVAŞIM

sabah kahvaltım:
1 domates
1 kk beyaz peynir
1 tutam maydonoz
2 tane közlenmiş biber
2 dilim salatalık ve yeşil çay
2 dilim kepek ekmeği

bana yumurta ve zeytin yazmıştı ama ben yumurta yemiyorum bu aralar tiksiniyorum ayrıca evde zeytin bitmişti ben de eve bilerek zeytin almadım zaten gayet dün kalorili bir gün geçirdim bu haftayı zeytinsiz atlatmayı düşünüyorum ayrıca hafta içi diyetisyene yumurta işini soracağım sanırım onun yerine peynir miktarımı artıracak bakalım

Muhtemelen tatlim peybiri iki kibrit kutusu yapar zeytib eşittir yağ canim bosver yeme :KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

evet diyetikom yine ben ee bu hafta ALLAHın izniyle başaracağım 1 kilo mutlaka vereceğim ALLAHIN YARDIMIYLA azmimle kararlığımla bu işi başaracağım

ara öğünüm : 10.00
bir adet armut

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Muhtemelen tatlim peybiri iki kibrit kutusu yapar zeytib eşittir yağ canim bosver yeme :KK66:

hoşgeldin tatlım evet canım ya bir de zeytine dayanamıyorum ben dolabı açtığımda kaçamak yapıp zeytin ağzıma atıyorum o nedenle kökten bir çözüm buldum eve zeytin almıyorum hadi hayırlısı :KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:
canım közlenmiş biberde çok kalori yok değil mi zeytin yemiyorum diye onu yedim ama

Gunaydin canim bence de kesin vereceksin tatlim bende bugün tam 900 gr fazlayımmmmmmmm dünkü kacamagin ardindan bugün katı bir protein günü yapip yarin diyetime geri döneceğim :)

bence diyetisyenin sana verdiği listeye uy ama akşam yemeğini kıs bugün biraz ölçülerde ben öyle yapardım kendi başına iş yapma takma o gr bence sen o tartıyı kaldır at sadece diyetisyenin lisatesine tartısına bak ben kendi kafama göre iş yapmıyorum mesela tartılmam için gereken gruplarında varsa erteleyebilirsin ben sadece artık buraya yazıyorum kendimi tartımı listemi artık tamamen diyetisyen kontrolüne bıraktım dün bayağı konuştuk diyetisyenimle bu konuları canım

canım bak mesela ben dün kaçamak yaptığım için bu hafta yağı ve tuzu azaltıyorum ve bugün akşam yemeğimi kısabilirim ama bilmiyorum zaten tüm hafta yağ ve tuzu kısarsam zaten çok şey başarırım :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

hoşgeldin tatlım evet canım ya bir de zeytine dayanamıyorum ben dolabı açtığımda kaçamak yapıp zeytin ağzıma atıyorum o nedenle kökten bir çözüm buldum eve zeytin almıyorum hadi hayırlısı :KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:
canım közlenmiş biberde çok kalori yok değil mi zeytin yemiyorum diye onu yedim ama
yok canim onda sıkıntı olmaz sonucta sebze :)

bence diyetisyenin sana verdiği listeye uy ama akşam yemeğini kıs bugün biraz ölçülerde ben öyle yapardım kendi başına iş yapma takma o gr bence sen o tartıyı kaldır at sadece diyetisyenin lisatesine tartısına bak ben kendi kafama göre iş yapmıyorum mesela tartılmam için gereken gruplarında varsa erteleyebilirsin ben sadece artık buraya yazıyorum kendimi tartımı listemi artık tamamen diyetisyen kontrolüne bıraktım dün bayağı konuştuk diyetisyenimle bu konuları canım
Vallahi kahvaltiyi iki yumurta ile yaptim bile su gün geçsin canim bende listeme geri donecegim ve artik haziran sonuna kadar kacamak falan yok surda kaldi 5 kilo yapisti resmen ama haziran sonuna gidecek !!!

canım bak mesela ben dün kaçamak yaptığım için bu hafta yağı ve tuzu azaltıyorum ve bugün akşam yemeğimi kısabilirim ama bilmiyorum zaten tüm hafta yağ ve tuzu kısarsam zaten çok şey başarırım :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Benim de artik 61,0 görmem lazim bu hafta :KK43:

merhaba sabahtan beri yeşil çay içiyorum gayet iyi gidiyorum en ufak kaçamak yok bakalım 1.günümüz sıfır kaçamak olmalı değil mi şeker hadi bakalım varan 1 e az kaldı şuana kadar sıfır kaçamak hadi bakalım 1.gün tüm hızıyla devam ediyor .....:KK16::KK16::KK16:

saçma sapan bir menüyle karşınızdayım diyetikom ve canım arkadaşım maalesef diyet listemin dışına çıkınca mahvediyorum diyeti püüf

sabah: 2 yumurta 1 kk peynir 1 bardak süt 2 incir 10 badem
1 çay bardağı süt 40 gr nesfit

ikindin: 2 dilim kepekli ekmek arasına 50 gr köfte ile hamburger 1 kase yağsız tuzsuz salata 2 zeytin 1 bardak lıght kola

ara: sütlü kahve(süt tam yağlı)

ara: 3 kuru kayısı

spor: 55 dk ip atlama 30 dk 15 er dk lık yürüyüş

günün özeti böyle :KK20::KK20::KK20:

canım bu hafta bende disiplin yapacağım sebzelere tuz yok yağ yok zaten kabak haşladım yoğurtlayıp pul biberle yiyeceğim köftelerime de yine tuz koymayı düşünmüyorum sadece baharatla yapacağım haftasonu çok salakça geçti ara öğünlerdeki leblebileri de 50 gr değil 20 gr olarak tüketeceğim her gün 5 te akşam yemeğim yedide de yemek işi bitmiş olacak ve mutlaka en az bir saat hızlı tempoda spor artık ne olursa koşu ip atlama aerobik yapacağım bunları uygulayıp bu cmartesi 61.0 hatta 60.9 görsem ne sevinirim yaa :KK8::KK8::KK8::KK8:hadi güzelim beraber başarıcaz 5 li rakamları görmemize az kaldı yeter artık haziran sonuna buiş bitsin bebeğim :KK54::KK54::KK54::KK54:

Günaydın diyetiko ve sevgili arkadaşım bugün disiplin haftası başladı ve tuzla ve yağla vedalasildi :) Haftasonu hedef 61,0

Günaydın diyetiko ve sevgili arkadaşım bugün disiplin haftası başladı ve tuzla ve yağla vedalasildi :) Haftasonu hedef 61,0

evet hayatım dünü sorma akşam kan şekerim mi düştü rahatsızlandım annem de inadıma baktım un helvası yapmış tereyağlı dolabı açıp gözüm dönmüş gibi helvaya saldırdım sonra bir kızdım anneme neden yapıyorsun beni hiç mi düşünmüyorsun annemle bu konuda hep kavgalıyız şekerim sorma ya ahhhhhh şu anneler :KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6:

canım ya vallahi ben disiplin haftama başladım şekerim canım az kaldı tabiii mayısta zaten bu işi hallederizşekerim mayıs ayında 3 kilo verdiğini düşünsene hadi bu hafta " disiplin haftası " hoş geldin...:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

evet hayatım dünü sorma akşam kan şekerim mi düştü rahatsızlandım annem de inadıma baktım un helvası yapmış tereyağlı dolabı açıp gözüm dönmüş gibi helvaya saldırdım sonra bir kızdım anneme neden yapıyorsun beni hiç mi düşünmüyorsun annemle bu konuda hep kavgalıyız şekerim sorma ya ahhhhhh şu anneler :KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6:

canım ya vallahi ben disiplin haftama başladım şekerim canım az kaldı tabiii mayısta zaten bu işi hallederizşekerim mayıs ayında 3 kilo verdiğini düşünsene hadi bu hafta " disiplin haftası " hoş geldin...:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Aynen öyle tatlim bu hafta bomba gibi olacagiz belki de 60 görürüz gitsin kilolar gelsin cici elbiseler bikiniler mayolar :KK66:

Aynen öyle tatlim bu hafta bomba gibi olacagiz belki de 60 görürüz gitsin kilolar gelsin cici elbiseler bikiniler mayolar :KK66:

evet okuldayken sorun yok ama evdeyken iş bozuluyor şekerim sen nasıl dayanıyorsun sonuçta eşin var her şeyi yiyor ve içiyor karşında yemekleri de sen yapıyorsun üstelik şekerim bunun yöntemini bana da anlatsana tatlım :26::26::26::26::26:

evet okuldayken sorun yok ama evdeyken iş bozuluyor şekerim sen nasıl dayanıyorsun sonuçta eşin var her şeyi yiyor ve içiyor karşında yemekleri de sen yapıyorsun üstelik şekerim bunun yöntemini bana da anlatsana tatlım :26::26::26::26::26:

Ne bileyim canım o kadar emek veriyoruz iste bozunca benim hemen geri geliyor ya kilolar o yüzden bi de soyle düşünüyorum bunu simdi yersem kilo alirim yemezsem nasilsa unuturum diyorum yemiyorum ben bi de cikolataya falan cok duskunlugum yok bi de diyete keyifli seyler ekliyorum mesela hamburger yapiyorum kepekli ekmekle light dondurma bazen bi de leblebiyle kuru üzüm bwnim en sevdigim seylerden o da bana kacamak gibi geliyor cok keyif alıyorum bu isi keyifli hale getirmek sanirim onemli olan

sabah kahvaltım : 07.00
minnacık peynir
bir tutam limon sıkılmış maydonoz
2 tane közlenmiş biber
bir tane domates ,2 dilim çavdar ekmeği
yanına demlenmiş yeşil çay :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

bu arada "disiplin haftama" girdim yağ ve tuz hayatımda yok denecek kadar az hadi bakalım :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

"disiplin haftası" ile sayın SU yaşıyor

ara öğün : 10.10
bir adet armut

öğle: 12.15
2 kepçe mercimek çorbası
4 yemek kaşığı taze fasulye
3 dilim çavdar ekmeği
1 su bardağı yoğurt

"disiplin haftası" ile sayın SU yaşıyor

ara öğün : 10.10
bir adet armut

öğle: 12.15
2 kepçe mercimek çorbası
4 yemek kaşığı taze fasulye
3 dilim çavdar ekmeği
1 su bardağı yoğurt

Makbule de disiplin haftasi ile devam ediyor su anda leblebiyle kuru üzüm yiyor :)

bugünki menüm
sabah: 2 dilim tam tahıllı ekmek 1 kk az yağlı peynir domates salatalık 1 su bardağı yağsız süt
ara: 1 incir
öğlen: 1 dilim tam tahıllı ekmek 150 gr kabak haşlama(yağsız ve tuzsuz) 1 su bardağı yarım yağlı yoğurt 2 köfte
ara: 1 çay bardağı leblebi 2 yk kuru üzüm
akşam: 1 dilim tam tahıllı ekmek 150 gr kabak haşlama(yağsız tuzsuz)1 su bardağı yarım yağlı yoğurt 2 köfte
ara: 1 çay bardağı leblebi 2 yk kuru üzüm :KK39::KK39::KK39:
spor: 1 saat koşu 1 saat yürüyüş :KK76::KK76::KK76::KK76:
su: 3 lt 4 fincan yeşil çay
kitap: çantada diyet
kızlar diyeti uyguluyorum ama baya fazla gördüğünüz gibi :18::18::18::18:

bugünki menüm
sabah: 2 dilim tam tahıllı ekmek 1 kk az yağlı peynir domates salatalık 1 su bardağı yağsız süt
ara: 1 incir
öğlen: 1 dilim tam tahıllı ekmek 150 gr kabak haşlama(yağsız ve tuzsuz) 1 su bardağı yarım yağlı yoğurt 2 köfte
ara: 1 çay bardağı leblebi 2 yk kuru üzüm
akşam: 1 dilim tam tahıllı ekmek 150 gr kabak haşlama(yağsız tuzsuz)1 su bardağı yarım yağlı yoğurt 2 köfte
ara: 1 çay bardağı leblebi 2 yk kuru üzüm :KK39::KK39::KK39:
spor: 1 saat koşu 1 saat yürüyüş :KK76::KK76::KK76::KK76:
su: 3 lt 4 fincan yeşil çay
kitap: çantada diyet
kızlar diyeti uyguluyorum ama baya fazla gördüğünüz gibi :18::18::18::18:

hayır tatlım sana öyle geliyor inan bana

X