FORUM GİRİŞ / ÜYE OL

Aspirin »

Doğal Sivilce Maskesi ( Ballı,limonlu,aspirinli)

Doğal Sivilce Maskesi ( Ballı,limonlu,aspirinli)

Editor Mart 28, 2014 3

Güzel ve ışıl ışıl parlayan bir cilt hangimizin hayali değildir ki? Fakat dermatolojik sorunlar bu hayali bozar. Güzellikte başrol oynayan pürüzsüz, sağlıklı bir cilt için en önemli tehditlerin başında sivilceler, bilimsel adıyla akneler gelir.

Read More »
Aspirin ile yumurtalık kanserini önlenme

Aspirin ile yumurtalık kanserini önlenme

KadinlarKulubu Şubat 12, 2014 0

Günde bir aspirin yumurtalık kanserinin önlenmesine yardımcı olabilir. ABD’deki Ulusal Sağlık Enstitüsü’nden bilim adamları daha önce yapılmış, yaklaşık 20 bin kadının katıldığı 12 araştırmanın sonuçlarını inceledi. Araştırma, her gün düşük doz (100 miligramdan az)

Read More »
Burun operasyonu öncesi öneriler

Burun operasyonu öncesi öneriler

KadinlarKulubu Aralık 17, 2012 2

Bize operasyon amacıyla başvuran hastalarımızın öncelikle şikayetlerini dinliyoruz.  Ardından burnun hem içini hem dışını  muayene edip sorunları tespit ediyoruz.  Sonrasında  değişik yönlerden çektiğimiz  burun resimlerinizin  üzerinde,  sizin beklentilerinizi ve taleplerinizi de dikkate alarak yüzünüze

Read More »

Domuz Gribi ve Aspirin hakkında…

Kazen Kasım 26, 2009 0

Bayer A Tipi (H1N1) grip – domuz gribi olduğundan şüphe edilen kişilerin tedavilerinin sağlık uzmanları tarafından yapılmasının çok önemli olduğunu onaylamaktadır. Bayer domuz gribi olduğundan şüphelenen herkesin derhal bir hekime başvurmasını şiddetle tavsiye eder.

Read More »

Asrın buluşu Aspirin !

Kazen Eylül 9, 2009 0

Basında Aspirin ile ilgili çok çeşitli haberler yer almaktadır. Bu haberlerde bahsedilen aspirin çeşitleri kullanım alanlarına göre farklılık göstermektedir. Ancak bazı mecralarda bu farklılıklara dikkat edilmeden yanlış ürün resimleri kullanılmaktadır. Genellikle karşılaşılan yanlış Ağrı

Read More »