Onun icin agladiniz mi?

Askisi

Kizimiz ile cekirdek aile
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2007
1.684
4
Kizlar, Askiniz, Sevdiginiz kisi icin hic gozyasi doktunuz mu? Cevabiniz evet ise neden?:nazar::çok üzgünüm:senağlama

evet döktüm ailem evlenmeme karşı çıkmıştı ben onsuz ne yaparım diye çok gözyaşı döktüm

birgün öleceğiz ya hep aklıma gelir o benden önce ölürse onun acısına nasıl dayanırım diyerek çok ağladığım olmuştur onu çok seviyorum allah onun acısını bana göstermesin diye dua ederim :çok üzgünüm:

mutlaka ağladığım günlerim olmuştur.bazen sevinçten bazen yaşadığımız bi tartışmadan sonra....ama çok sık değil:kahve:

Ağlamaz olur muyum ağladım elbette.Sevinçten de ağladığım çok olmuştur.Kavga ettikten sonra da ve onu haksız yere kırdığım için yerimseniben

evlenmeden önce uzaktaydık onu çok özlediğim için ağlıyordum evlenince arada tartışınca ona kızdığım için sinirden ağlıyorum ne garip değilmi hayat işte...

Evet bende çok agladım aşkım için halada aglıyorum,aşkımla kavuşamadıgımız için vede sürekli hasretlik çektiğim için aşkımasenağlama

özlediğim için ağlarım genelde.. bazende yanında bakıp bakıp ağlarım gözyaşlarımı silecekmi diye :eek:

kavga ettiğimizde ve beni bu kavgalı gunlerde onun aramasından sormasından mesaj bile atmasından uzak oldugum zamanların gecelerinde cok aglarım, Allah mutsuzluk vermesin

hemde cok fazla.önce bana ilgisi yok diye ,daha sonra iliskimiz baslayip mecburiyetten yurt disina gidince, daha sonra evlenip beni niye anlamiyor cok üzüyor diye,tokat atti diye,haksiz yere kizdi diye,beni aldattiginda üüüüüffffffffff amma aglatmis bu adam beni ya

çoook ağladım..her ayrıldığımızda kavgamızda ağladım.. sulugözüm ben biraz.

ağladım beni üzdüğünde bazen ilgisiz olduğunu düşündüm diye bazen kızdığım zaman ama çoğu kendi kuruntularımdan dolayı kuruntu diyorum biliyorm çünkü kendimi çok senaryo yazarım :roflol: napim delüyüm ben hemide tescilli :roflol:

onun için saatlerce ağladığım çok olmuştur.(bekarken ve evlendikten sonra) senağlama
öyle çok kırılgan biri de değilim üstelik.
sebep beni kırdığı konularda umursamaz olması. başkaları yüzünden beni kırması,anlayışı hep benden beklemesi...
ben ağlarken, arkasını dönüp uyuması. bak sinirlerim tepeme çıktı yine. :eek:klava: :eek:klava:

çok duygusuz biri benim kocam maalesef :1no2: :1no2: :1no2:

ÇOOOOOOOOOOOKKKK :icecream:
tabiki kavga ettiğimizde ama onuda ağlatmışımdır bi okadar jeyyarKötü Kazen

evet bende ağladım sevinçten de ağladığım oldu bi tartışmadan sonrada ağladığım olmuştur bide aşkım askere giderken çok ağlamıştım:)

evet sinirimden. beni sinir ettiğinde söylediğim şeyleri anlamıyor yada anlamamazlıktan geliyor. bu da beni kudurtuyor. hıncımdan ağlıyorum..........onun haricinde aşkı meşki için ağlamadım...

benim ağlamalarım hatırlayamayacağım kadar çok çünkü biz ayrı şehirlerde yaşıyorduk ve sürekli özlem var har benden ayrılıp dönüşü bi ağlama sebebiydi benim için senağlama

hem de çok.. onu haketmediğim için çoğu zaman yani çok üzdüğüm için..

evet bekarken çok ağladım eşim için ama şimdi çok saçma geliyor boşuna ağlamışım kavuştuk evlendik

X