tam 17 günüm geçti ama idrar testleri negatif neden???

kan testi yaptırdım kızlar 4.4 çıktı sonuç doktor ne var diyebilirim dedi ne yok diyebilirim dedi kesin sonuç haftaya çıkar dedi haktan hayırlısı olsun

kan testi yaptırdım kızlar 4.4 çıktı sonuç doktor ne var diyebilirim dedi ne yok diyebilirim dedi kesin sonuç haftaya çıkar dedi haktan hayırlısı olsun

Canım inşaallah hamilesindir. Bende hala regl olmadım. Bugün 13.gün hala yok. Bu akşam tekrar kan testi yaptıracağım ama ben negatif çıkacağına eminim. Çünkü bende belirti yok.

kızlar ben hamile deilim büyük kist varmış uzun bi tedavi sürecine başlicam bi sürede giremicem hepinize tşk ederim ilgi gösterdiniz

kan tahlilini çok erken yaptırmışsın. bence önce bir kan tahlili yaptır ve içini ferah tut.
herşey gönlünce olsun.
gebelik planlıyorsan doktora gitmeni tavsiye ederim.
folik asit kullanmaya başlaman gerek...

Canım adet gecikmesi, gaz, kasıklarda kramp....vs tamam hamilelik belirtisi olabilir. ama akıntının kokulu olması normal diil. Bende de akıntı var var ama hiç kokusu yok. Ayrıca adetin 17 gün geçip idrar tahlilinde negatif çıkması da normal diiil. Benim 8. gün belli oldu. Yinede inşaallah hamişsin ama çok umutlanma. Kalbin kırılsın istemem. Bence hemen bir doktora başvurmalısın.

kızlar tam 17 günüm gecti ya bugün idrar testi yaptım negatif gibiydi öteki çizgi çıkmadı bu kadar gecikmeye hamile olsam kesin çıkardı değilmi.....ve birde kan testi yaptırsam nasıl anlıycam gebeliği yardımcı olun lütfen kızlarrrrsenağlama

merhaba arkadaslar benim sorunum su duzenli adet gøruruyorum 27 yada 28gunde bir ama bu ay adetim gelmedi 24de geldi ama cok az damla halinde pembe seklinde ama sonra gelmedi ve belim cok agriyor kasiklarimda bazen acaba hamilemiyim bilmiyorum hala test yapmadim

merhaba arkadaslar benim sorunum su duzenli adet gøruruyorum 27 yada 28gunde bir ama bu ay adetim gelmedi 24de geldi ama cok az damla halinde pembe seklinde ama sonra gelmedi ve belim cok agriyor kasiklarimda bazen acaba hamilemiyim bilmiyorum hala test yapmadim

canım bende aynı durumdayım. 22 ekim adet günümdü. hafif bir lekelenme gördüm, ve bir daha hiç bişey görmedim.5 gün geçti hala tık yok. 2 kere test yaptım negatif çıktı. kafam karışık.. çok fazla belirtim yok de yok. sadece ara ara sol kasığıma ağrı giriyo. anlamadım ben bu işi. inşallah hamileyizdir.. :)

bendede var aynı durum 17 gün gecti olmadım olası da yok doktordakı kan ve idrar testleinde ve ultrasonda da negatif cıktı ama insan hisseder ya ben hamile oldugumu hissediyorum sizce olabilir mi?

bendede var aynı durum 17 gün gecti olmadım olası da yok doktordakı kan ve idrar testleinde ve ultrasonda da negatif cıktı ama insan hisseder ya ben hamile oldugumu hissediyorum sizce olabilir mi?
her yerde negatif çıkmış. Nereye saklanmış olabilir ki . bence imkan yok. Umitlenme

kızlar yorumlarınız için çok tşk ederim bende zaten mantar var mantar tedavisi görüyorum mantarı yendim şuan yok dedi doktor ve çok kötü bi yanma var sanki ateş püskürüyor gibi ve ben normalde 27-28-29 olurdum ama olmadım son 4 aydır gününü şaşmadan oldum ama bu ay neden böle oldu anlamadım doktora gittim ditmedim degil ama mantar deiler bazıları hiç ilgilenmdiler sinirlerimi bozdu gönderdier burdaki doktorlar hiç iyi deil yad bana iyisi denk gelmedi :KK43:((
Canım sonuç ne çoktı

Arkadaşlar benim adetime bı hafta kala midem bulaniyordu iştahım yoktu ve rengim soluktu herkes renginden belli hamilesin dediler sonra adetim 7gun gecikti hamilelik testi yaptım negwatif çıktı sonra sarı bı akintim vardı ve bu aralar gözüm karariyor amabugun 17gun geçti adetimden yine test negatifti sizce ne olabilir

X