Gebelik Hikayeleriniz, Belirti Listemiz ve de Umutlarımız!!

tesekkur ederim canim,amin hepimizi.....
sizin de hamis haberlerinizi alacagimiz gunler yakinda insallah...

11-Mide bulantısı.......................hep vardır
2-Baş dönmesi........................................... .....yok ayakkabı bagladıktan sonra çok hafif

3-Tansiyon düşmesi........................................ölçmedim bilmiom genelde dusuk

4-Alt karında şişkinlik ve hassaslık...................ayy evet agrımoluyoo bıde sis ki sormaa

5-Kasıklarda batma yada sancı, KRAMP...........adet olacak gıbı hafif ozellıkle sol taraf
6-Kirpiklerin karışması .................anlamadım aynaya baktım
7-Bel ağrısı................................herzaman oluyor

8-Akıntı artması....................ewet çok ıslak

9-Göğüslerde hassasiyet.........3 haftadır agrıyor sankı bırazda buyuduler gıbı

10-Göğüslerde şişme..............şişkin ve dolgun balon varmıs gıbı

11-Göğüs uçlarının acıması........acıyor

12-Göğüs uçlarının renginin koyulaşması .........farketmedim

13-Sık idrara çıkma......................evet çok sık cıkıyorum

14-Uyku hali..................................ben tembelım uykum çok bu ara ıyıce çok oldu

15-Halsizlik......................................... ............yok

16 agızda kuruluk...yok

17-Ağızda metal tadı hissetmek .....yok

18-Dudakların fosur fosur olması(şişmesi,uyuşması) .....yok

19-Göz bebeklerinin büyümesi ( gözünden anlarım diyenler için).......buyuk ama ısıkta kulur az ısıkta buyur bılemıom gari

20-İdrar kokusunda değişme.......................................ewet
21-Kokulara aşırı hassasiyet .her zaman var

22-Gazlı olmak .................................................. .ewet çok kotu bı durum ozellıkle toplum ıcınde

23-Mide yanması........................................... ....ewet
24-Avuç içlerinde sıcaklık hissi..........................ewet

25-Bel kalınlaşması......................................odun gıbı olma yolunda

26-Adet gecikmesi................................5 gun var

27-Akşamları aşırı üşüme hatta titreme(içerisi sıcak)ewet usuyorum kansızlık yok

sudenazcım bu güzel topic neden gerilerde kalmış güzel bi istatistik bence devam ettir canımm

Son düzenleme:
Merhaba, sessizleşmiş bu başlık ben de ekleme yapayım hareketlenme olsun :)
Düşükle sonuçlanan hamileliğimdeki belirtileri paylaşayım adet öncesinden başlayarak; adetime daha bir hafta varken akşamları üşüme ve titreme, yemek yedikten sonra oturduğum yerde uyuklama (normalde çok zor uyuyan biriyimdir), devam eden günlerde akşam saatlerinde hafif bulantı, göğüslerde ve kasıklarda ağrı, ağzımda buruk bir tat...Sonrasında geciken adet ve kesinleşen gebelik tanısı. mutlu haberlerinizi bekliyorum, Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin...

bende artık hamileyimm demek isteyenlerdenim, 10. ayımı bitirdim ve hala her ay acaba var mı demekten yoruldum, kzımda da 6 ay beklemiştim ve taşınırken düşünmediğim için olmuştu, bi de bunda başarabilsemmm...kaydirigubbakcemile5

Allahım isteyen her kese nasip etsin, eli ayağı düzgün, sağlıklı ve hayırlı evlatlar inşalllah...

X