Ankastre hakkında yardım

M

merral

Ziyaretçi
kızlar malum yeni evleniyoruz.Ve almışken ankastre alalım diyoruz.Kısa bir süreliğine kirada oturacağom.Mutfak dolaplarım ankastre değil.Şimdi ankastre beyaz eşyaları sizce her mutfakta kullanabilirmiyim.kendime evime taşınınca beyaz eşya değiştiremem.ocağı mermerin üstüne bırakıp kullansam.olur mu dersiniz

güzelim ben de aynı durumdayım ben de ankastre istiyorum ancak ev ekndi evimiz olmayınca nasıl kullanacağız ki. tuutuğun evin tezgahı kesikse olur tabi ama taşınmaya filan kalkarsan o tarz bir ev bakmak zorundasın. ocağı memerin üzerine koyamazsın çünkü ankastre ocakların altı düz değil ortası çukur.
ben mecburen ocaklı fırın alacağım hiç hoşlanmıyorum ama :KK43:(

Ya bende tutacağım evin tezgah kısmının kesik olmasına dikkat edeceğim.Almışken ankastre olsun istiyorum.Umarım pişman olmam.

ARKADAŞLAR bu sorunu tecrübeli yaşamış biri olarak anlatayım size.. ben ankastremi evlenmeden önce almıştım. tutuğumuz evde sıfır bievdi fakat normal fırınlar içinde yeri. bizde bi mutfak dolapları yapan biri bulduk çağırdık oranın mermerini güsel kesti altına dolap felan ilave ettii ankastrefırnda almıştım ama ben onuda güselce yerleştridi fakat yinede istedim gibi olmadı şöle set üstü biraz havada kaldı ama güsel oldu kullanılıyoo. bu işlemleri yapmak içinde ev sahibimiz izin verdi yapabilirsiniz dedi
yarın resmini çker gösteririm size..

Bence çok güzel olmuş.Kullanımı rahatsızlık vermiyorsa bence bi problem yok.Bu arada set üstünede bayıldım.Bende öyle dümdüz üstü cam gibi olanlardan almak istiyorum.

nnilüfern aslında iyi fikir de ocak niye havada kaldı onu anlamadım acaba dolabı yaptırırken ölçülerini mi tam vermedin. yanlız bişey soracağım o kısım normal fırın için boştu sanırım sen orası için ayrı mermer kestirdin değil mi

EVET canımm normal fırın içindi mermerci ayrı geldi kesti dolapçı ayrı geldi dolabını yaptı ama inanılmaz zahmetlii yapan kişi tanıştıda yaptı yoksa dedim yapmam yani.. sanırım o yapan kişinin hatası ölçüyü yanlış aldığı için havada kaldı. kullanımda bi zorluğu yok ama görünüş itibariyle pke hoş durmuyo havada kalması. meralcim ilkten üstü cam olana alışamadım fakat alışınca çok rahat çok güsel kullanımı tavsiye ederim.(ARÇELİK)

HÜRMÜZ HANIM trabzona henüz doğalgaz gelmedi elektriklii evimde herşey elektriklii ama çok fazla gelmiyo fatura 35 50 arası...

Arçelik marka inox ankastre ocak kullanıyorum. Ama tüm inox kullanan arkadaşlar gibi el ve su lekesinden müzdaribim. Ne yazık ki ben aldığımda henüz piyasada el izi belli etmeyen seriler çıkmamıştı.Bu sebeple ocağımın yeni olması ve temizliği dışında hiç şikayetim olmamasına rağmen zaman zaman değiştirsem mi acaba diye düşünüyorum.Bu sefer cam tabanlı ankastre ocaklardan yana olacak tercihim. Nilüfer Hanım sizin ocağınızı çok beğendim güle güle kullanın.

ben kullanıyorum
mutfağım ankastre ürünlerine uygun değil
ama davlumbaz filan taktıramazsın zor olur
sadece ocağıyla fırını alırsın ona uygun dolap yaptırırsın
tasındığında da dolapla birlikte gider
kesinlikle ankastre tavsiye ederim
fırının arkasına bişey düşmez çekip temizleme derdin olmaz çok rahat çok
tembellere göre -tatlicadiarzu-

merral canım ben ev dekorasyonunda çalıştığım için bu işlerden biraz anlarım...öncelikle çoğu ev sahibi tezgahın kesilmesine vs. izin vermez.en iyisi siz ankastre fırınınızı ve ocağınızı alıp,bir mutfak dolapçısına gidin.sadece fırın ve ocağın hatta eğer isterseniz davlumbazın uyumlu olacağı seyyar bir dolap yaparlar..hem kiradan kiraya taşınacağınız zamanda tekrar tekrar çözüm aramak zorunda kalmazsınız..

Gamzeli dediğim gibi yapacağım.çok saol canım fikrin için.inşallah seneye kendi evime taşınıyorum dolabımıda kendimle götürürüm.

rica ederim canım,fikir verebildiysem ne mutlu..güle güle kullan

HÜRMÜZ HANIM trabzona henüz doğalgaz gelmedi elektriklii evimde herşey elektriklii ama çok fazla gelmiyo fatura 35 50 arası...

canım çok güzel olmuş güle güle kullan..bende aynı durumdayım. karar veremiyorum..hadi aldım diyelim seniinki gibide yaptırabilirim tamamda...ya ev sahibiyle kontratımız bitti yeni eve çıkma durumu oldu..napıcaz genemi tezgah yaptıracağız?...ay kafam karıştı:çok üzgünüm:

X