Aldatlan kadnlar, hayata nasl geri dndnz?

Konu sahibini çok tebrik ediyorum. Şu koca forumdaki en faydalı konulardan biri bence bu. Hani hep sözde denir ya "kadın dayanışması " diye, işte bu konu gerçek bir kadın dayanışması ve tecrübelerin paylaşılması fırsatı olmuş. Bu sitede böle konular kadınları olgunlaştırıyor ve hayata bakışını törpülüyor diye düşünüyorum. Konu sahibini milyon kez tebrik ederim. Paylaşımlarıyla hepimize başka hayatları da gösteren kadın arkadaşlara da milyon tane teşekkürler.

yazılanların hepsini okuyamadım malesef ama ben 4 yılda 3 kez aldatıldım, 1. benden ayrıldıktan kısa bi süre sonra evlendi muhtemelen benimleyken bulmuştu, 2. biz çıkarken düğününe 2 hafta kala eski kız arkadaşım bizi rahat bırakmayacak ayrılalım dedi öğrendimki davetiyele bile basılmış ve biz aynı işyerindeydik bu olayı atlatmam çok uzun zaman aldı ki atlattım denirse tabi.iş değiştirdim yeni bi hayat hikayeleiyle kendimi kandırırken 7 yıllık arkaşım bana karşı hep duygusal şeyleri vardı ama bir türü başlayamamıştık derken başladık ve allahın işine bak 3.gün adamın okuldan kalan bir ilişkisinin devam ettiğini tesadüfen öğrendim. son olay daha dün başıma geldi, içimden geçen herşeyi ona yazdım utanmadan aradı dinle diyor bende anlatacağın hiçbişey bi mazeret olamaz deyip kapattım. şimdi inkitam ateşiyle yanıyorum hepsi ayrı ayrı yaralar açtı bugün kendini bitmiş ve yorgun hissediyorum.
hepsinin ortak mazereti suçun bende olmadığı ben çok iyi biri olduğum için benden kopamadıklarını söylemek oluyor ama nedense diğer kızlar kazanıyor ortada kalan hep ben oluyorum, artık eminim bende bir problem var nedenini bulamıyorum ama salağım orası kesin.
şimdi tek istediğim özellikle sonucusunun canını yakmak diğerleri evlenip gitti onlarla işim olmaz allahlarından bulsun.
lütfen bana bi akıl verin yada içimi rahatlatacak bişey söyleyin çünki benim tüm gücüm bitti.

ben evliyken birine asık oldum. asık olduğum adam da evliydi. eşim çok dürüst iyi bi eş. kalbim baska birine ait olmasına rağmen onu aldatmadım. çünkü biz mutlu olacağız diye, eşimi ve onun esini aldatılmak gibi biseyi yasayıp mutsuz olmasını acı çekmesine gönlüm razı olmadı. ama simdi ona da bana da yazık olduğunu da biliyorum. çünkü hakkaten çok büyük bir aşktı ve malesef çok geç tanıstık. çünkü ikimiz de evliyiz. simdi sürekli neden daha önce karsılasmadık diye içimiz içimizi yiyiyor ama yapacak bisey yok. allah insana böyle türden acı da yasatmasın gerçekten çok zor çünkü. evet esimi aldatmadım baskasıyla olmadım ama kalbim de onun için çarpıyor. inasn duygularına engel olamyıor malesef.

Way Way sen ne kadar iyi vicdanlı bir kadınsın ya senin heykelini dikmek lazım...Sen neden bahsediyosun aşk diyosun!!!meşk olmadı diyosun açıkçası saçmalıyor günah çıkarıyorsun...Kendi eşinini değil onun eşini düşünmende ilginç ona acıyormuş gibi..Ben sana daha çok acıdım gercekten acınacak haldesin..Platonik de değilmiş karşılıklı eşlerinizi basbayağı boynuzluyosunuz bunun nesi masum anlamadım çok masum gibi anlatmışsın...Bence utanmadan burada bunları anlatman bile iğrenç Allah sana akıl fikir versin...:eek:lmaz:

Way Way sen ne kadar iyi vicdanlı bir kadınsın ya senin heykelini dikmek lazım...Sen neden bahsediyosun aşk diyosun!!!meşk olmadı diyosun açıkçası saçmalıyor günah çıkarıyorsun...Kendi eşinini değil onun eşini düşünmende ilginç ona acıyormuş gibi..Ben sana daha çok acıdım gercekten acınacak haldesin..Platonik de değilmiş karşılıklı eşlerinizi basbayağı boynuzluyosunuz bunun nesi masum anlamadım çok masum gibi anlatmışsın...Bence utanmadan burada bunları anlatman bile iğrenç Allah sana akıl fikir versin...:eek:lmaz:

Allah size de büyük konuşmama yeteneği versin. Kadın anlatmış işte derdini, eleştirmek, namus bekçisi kesilmek sizin mesleğinizin bi parçası mı ? Kİmse kimseyi boynuzlamıyor, ilkokulda konuyu anlamayanlara öğretmenler 2 kere daha okutur ya, sanırım sizin de ihtiyacınız var. Kadın içtenlikle içindeki aşkı ve aşkına rağmen kendisine engel olduğunu yazmış. Eleştirmeden önce aklını başınıza, dilinizi de ağzınıza toplayın lütfen. :mymeka:

yazılanların hepsini okuyamadım malesef ama ben 4 yılda 3 kez aldatıldım, 1. benden ayrıldıktan kısa bi süre sonra evlendi muhtemelen benimleyken bulmuştu, 2. biz çıkarken düğününe 2 hafta kala eski kız arkadaşım bizi rahat bırakmayacak ayrılalım dedi öğrendimki davetiyele bile basılmış ve biz aynı işyerindeydik bu olayı atlatmam çok uzun zaman aldı ki atlattım denirse tabi.iş değiştirdim yeni bi hayat hikayeleiyle kendimi kandırırken 7 yıllık arkaşım bana karşı hep duygusal şeyleri vardı ama bir türü başlayamamıştık derken başladık ve allahın işine bak 3.gün adamın okuldan kalan bir ilişkisinin devam ettiğini tesadüfen öğrendim. son olay daha dün başıma geldi, içimden geçen herşeyi ona yazdım utanmadan aradı dinle diyor bende anlatacağın hiçbişey bi mazeret olamaz deyip kapattım. şimdi inkitam ateşiyle yanıyorum hepsi ayrı ayrı yaralar açtı bugün kendini bitmiş ve yorgun hissediyorum.
hepsinin ortak mazereti suçun bende olmadığı ben çok iyi biri olduğum için benden kopamadıklarını söylemek oluyor ama nedense diğer kızlar kazanıyor ortada kalan hep ben oluyorum, artık eminim bende bir problem var nedenini bulamıyorum ama salağım orası kesin.
şimdi tek istediğim özellikle sonucusunun canını yakmak diğerleri evlenip gitti onlarla işim olmaz allahlarından bulsun.
lütfen bana bi akıl verin yada içimi rahatlatacak bişey söyleyin çünki benim tüm gücüm bitti.

yani seni teselli edecek tek söz 'insanlarıdaha iyi tanımışsındır, öyle herkese güvenmezsin ve adımlarını daha sağlam atarsın' olacaktır herhalde... hakikaten şanssızlık olmuş, bir de üst üste gelmiş tabii.. hayırlısı olsun...

haklısın galiba arkadaşım her erkek bişekilde aldatıyo kimi kadın bunu mecburen sineye çekiyo kimisi çarpıp kapıyı gidiyo tabi gidecek yeri olanlar bende aldatıldım sayılır ve şuan içim titriyor içimdeki hırsı üzüntüyü nefreti anlatmam imkansız:KK43:( benim eşim 3 ay boyunca 14 yaındaki kız kardeşimi gözümün önünde her allahın günü gözleriyle yedi kız kardeşim ailevi problemlerden dolayı 3 ay bende kalmak zorundaydı bide maddi imkanlardan dolayı çalışmak zorunda kaldım 3 ay oğluma baktı bu süre içinde hayatım resmen kabusa döndü işten ayrıldım kardeşim eve gitti eşimle konuştum anlattım yaptığının farkında olduğumu bakışlarını gördüğümü inkar bile edemedi kızardı bozardı ama itiraf etti baktığını ama sadece nefsine yenilip baktığını söyledi ötesi olamaz dedi ama tabiki inanmadım başına geleceklerden korkmasa eminim çok daha ileri giderdi şimdi ne yapıcağımı bilmiyorum adeta yaşayan bir ölüyüm yabancı biriyle yapsaydı bu kadar kahrolmazdım ama benim kız kardeşime göz koydu ve kardeşim henüz 14 yaşında neolur bişeyler söyleyin bana çıldırıcam:KK43:senağlama

bu ne yaaaaaa akannehirkafamçokkarıştı:1no2:delikafadulden

merhaba arkadaslar allah hepimizin yardimcisi olsun yazilan butun konulari okudum ve bende o tahlizsiz kisilerden biriyim hepinizi cok iyi anliyorum aldatilmak cok kotu bi durum 5 senelik bi evliligim var esim bulgaristanli onun icin ailemi sevdiklerimi vatanimi birakip buralara geldim ama deymezmis simdi daha iyi anliyorum ilk aslinda evlendigimizden beri hic anlasamiyoduk ben sevdigim icin altan aliyodum 3 senedir bulgaristanda yasiyorum esimle 7 8 aydan beri hic anlasamiyoz surekli kavga ediyoz gecen sene yine boyle bi kavga etmistik ben bosanmak istedim 2 yasinda oglum var onda kalmasini istemisti bende bu durumu aileme anlatmistim onlarda cocugu birakma demislerdi ama bu durum aldatmadan falan degildi bu sebeb sigaradan baslamisti.ben her yaz tr ye geliyorum ve gecen yazda geldim kardesimin hanimi dogum yapti onun yanina gittim tr ye ve bulgaristana geldikten sonra esimde cok buyuk bi degisim gordum benim hislerim cok kuvetlidir anladim aldatildigimi telofonla konusurken msj lasirken kac kere yakaladim
ondan sonra kendine yeni bi hat almis ustelik birlikte oldugu kizda kullandigi eski tl vermis benden sakliyodu ama bende cok uyanigim bigun caktirmadan esyalarini karistirdim ve buldum tl ni kavga etmeye basladik tl hatti zorla elimden aldi ve kirdi cok ozurdiledi aramiz iyi olmaya baslamistiki yeni bi hat buldum cebinde anlicaniz ben yakaliyom o kiriyo atiyo ertesi gun yeni bi hat aliyo zaten 7 8 aydir yatak iliskimizde yoktu sonra skaype var onun sifresinide buldum girdim bulgarcam fazla olmadigi icin arkadasim var ona tercume ettirdim o aksam geldi ve tartismaya basladik itiraf etti ama kizla kahve icmisler sade ama tabiki goren goz klavuz istemez gecen aksam bi karar aldik bosancaz ve ben cocugumu esime birakicam onun ailesininde benim aileminde bunlardan haberi yok ve ben bosaninca ailemin yanina donmek istemiyorum cok kararsizim her konuda..kafam cok karisik ama artik kaldiramiyorum kendi basimin caresine bakmak istiyorum simdilik bisey yok ama ayrilirsak yani cocugumu ona birakcam ve her zaman bulgaristana gelemem nasil dayancam cocugumun hasretine alisa bilirmiyim sizce..onunsuz olmaya hayat neden boyleki neden

ama benim kesin kararim bosanmak cocugumda olsa bosancam zaten esimde soyledi beni istemedigini acik acik burda durmamin bi sebebi varsa oda cocukmus kalbim oyle kirikki bu anlatilmaz bi aci ama ben gucluyum ayakta kalicam ve kimseye ezdirmicem kendimi esimi sevmiyorum artik hic iste benide burda tutan oglumdu ama artik son bardakta doldu birakicam ona baska caresi yok burda hayatimi curutmektense kendi ayaklarimin uzerinde durmaya calisirim daha iyi.dertlesmek isteyen olursa arkadaslar msj atsin derdini dinlerim boyle zamanlarda insanin cok ihtiyaci oluyo benim burda kimsem yok derlesicek derdimi anlicak ...

canım üzülme sen gerekeni yapmışsın bence.gerisi onların vicdanına kalmış.bu olayları unutmak için psikolojik destek almayı denedinmi,intikam kötü bir duygu insanı yer bitirir çünkü:sinifsinif:

size ne?olayların ayrıntısını biliyormusunuzki böyle yadırgıyorsunuz.ilişki yaşamadığını söylemiş zaten.evet katılıyorum yorumlara 2.kez okuyun öyle gelin

ama benim kesin kararim bosanmak cocugumda olsa bosancam zaten esimde soyledi beni istemedigini acik acik burda durmamin bi sebebi varsa oda cocukmus kalbim oyle kirikki bu anlatilmaz bi aci ama ben gucluyum ayakta kalicam ve kimseye ezdirmicem kendimi esimi sevmiyorum artik hic iste benide burda tutan oglumdu ama artik son bardakta doldu birakicam ona baska caresi yok burda hayatimi curutmektense kendi ayaklarimin uzerinde durmaya calisirim daha iyi.dertlesmek isteyen olursa arkadaslar msj atsin derdini dinlerim boyle zamanlarda insanin cok ihtiyaci oluyo benim burda kimsem yok derlesicek derdimi anlicak ...

yazdıklarınıza çok üzüldümde oğlunuzu neden ona bırakıyorsunuz,kaç yaşında

ona birakmak daha iyi gozum arkada kalmaz istedigim zaman alcam oglum 2 bucuk yasinda..

Nişanlıyım.Geçenlerde msj gördüm nişalımın telefonunda nişanlanmadan 2 ay önce atılmış bi mesaj.ış arkadaşına yazmış biyerlere gitmicekmiyiz ne evi şebnemcim ya gibi..daha ilk tanıştığımız aylarda da internet sitelerinde üyelikleri vardı ordan kızlara telefon numaralarını falan vermiş.Onu affetmiştim çünkü henüz ciddi bişey yoktu.en çok canımı acıtan bana armağan ettiği şarkıyı (Orhan Ölmez Damla Damla ) sitede hiç tanımadığı kıza dinlemesini istemiş.Onu hiç unutmıcam.Geçenlerde de böyle bi olay yaşadık.Çok büyük şeyler değil belkide ama işte insan ilerisi için korkuyo.Gerçi pişmanlığını hissettim,sarıldı ağladı ama anlarsınız beni insan korkuyo nişanlıyım çünkü..Yorumlarınızı bekliyorum..

Nişanlıyım.Geçenlerde msj gördüm nişalımın telefonunda nişanlanmadan 2 ay önce atılmış bi mesaj.İş arkadaşına yazmış biyerlere gitmicekmiyiz ne evi şebnemcim ya gibi..daha ilk tanıştığımız aylarda da internet sitelerinde üyelikleri vardı ordan kızlara telefon numaralarını falan vermiş.Onu affetmiştim çünkü henüz ciddi bişey yoktu.en çok canımı acıtan bana armağan ettiği şarkıyı (Orhan Ölmez Damla Damla ) sitede hiç tanımadığı kıza dinlemesini istemiş.Onu hiç unutmıcam.Geçenlerde de böyle bi olay yaşadık.Çok büyük şeyler değil belkide ama işte insan ilerisi için korkuyo.Gerçi pişmanlığını hissettim,sarıldı ağladı ama anlarsınız beni insan korkuyo nişanlıyım çünkü..Yorumlarınızı bekliyorum..

ondan sana hayır gelmez...nişanlıyken bitir bence ilerde evlenince çok pişman olursun.böyle huyları evlendikten sonra çıkmış olsaydı hadi bilmiyodum anlayamadım dersin ama sana nasıl biri olduğunu çoktan belli etmiş,sonradan evlenince taa o zamandan belliydi ne olacağı diyip başını taşlara vurursun...

papatyam,

kusura bakma ama seni anlayamiyorum...nasil kardesini boyle bir tehlikeye atabiliyorsun???
o daha 14 yasinda,cocuk sayilir..sapik kocanla nasil birarada tutabiliyorsun....14 yasinda kizin aklini celerse kocan....hic kardesine kizma veya sapik kocan o 14 yasindaki cocukcagizi taciz ederse ve hatta daha ileriye giderse,bilki kocan kadar SENDE suclusun

boyle kadinlari anlayamiyorum...cocugum icin kaliyorum diyorsun ama bilemiyorum...normal degil yaptigin

yapmaz diye düşünüyorum mydecember.sevdiğine inanıyorum.ben de çok seviyorum.ayrılmak çok kolay ama sonrası..onsuzluğa hiç tahammülüm yok.aynı şeyleri yaşamaktan bende çok korkuyorum ama iyi düşünmek istiyorum :KK43:

yapmaz diye kendini kandirma eilif,yapar,onsuzluga tahammulum yok demissin...onu baska kadinlarla dusunmeye tahammulun varmi??? sen bunlari bilip devam ettigin icin nisanlina acik kapi birakiyorsun,cok rahat aldatir seni,ozaman tahammul edecekmisin??? sence daha iyi birini, sana saygi duyan birini haketmiyormusun??? sevgi var diye herseye goz yumma

Allah size de büyük konuşmama yeteneği versin. Kadın anlatmış işte derdini, eleştirmek, namus bekçisi kesilmek sizin mesleğinizin bi parçası mı ? Kİmse kimseyi boynuzlamıyor, ilkokulda konuyu anlamayanlara öğretmenler 2 kere daha okutur ya, sanırım sizin de ihtiyacınız var. Kadın içtenlikle içindeki aşkı ve aşkına rağmen kendisine engel olduğunu yazmış. Eleştirmeden önce aklını başınıza, dilinizi de ağzınıza toplayın lütfen. :mymeka:

Nasıl konuşacağımı size soracak değilim..Avukatımısınız? onuda anlamadım!! Eğer öyleyse bilelim ona göre konuşalım...Ben kimsenin namus bekçisi değilim..Namus bekçiliğinden bahsediyosanız ortada namus ile ilgili çelişkili bir durum var demektir..Bende aynı şeyi söyledim zaten günah çıkardığından bahsettim sizde tekrar okursanız göreceksiniz..Sadece masum bulmuyorum dedim..Nitekim iki taraflı aşk var bunun adı aldatmaktır..Kendinize yandaş arıyorsunuz sanırım, kusura bakmayın tasvip etmediğim bir mevzu..:eek:klava:

yapmaz diye düşünüyorum mydecember.sevdiğine inanıyorum.ben de çok seviyorum.ayrılmak çok kolay ama sonrası..onsuzluğa hiç tahammülüm yok.aynı şeyleri yaşamaktan bende çok korkuyorum ama iyi düşünmek istiyorum :KK43:

çok şanslısın evlenmeden gercek yüzünü görmüşsün nişanlının
senin yerinde olsam aslaa evlenmezdim.
sevgi; gururu ve onuru tamir etmeye yetmiyor maalesef.
evlendikten sonra aldatılsan yine onu cok sevmeye devam edebilcekmisin??
hiçmi onurun gururun incinmiyecek
Allah yardımcın olsun

amin..şu an herşey yolunda ama bende ilerde bi prüzle karşılaşacağımı düşünüyorum.ama oda biliyo ki en ufak birşeyle daha karşılaşırsam hiç bi kuvvet beni tutamaz.

X