Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Arnavut şalvarı (çintiyan) ve kına geceleri.

slm,
gülermanda gelin başı fiyatları ve normall topuz fiyatları nekadar acaba bi bilginiz var mı?

64511088150382515847182.jpg

bunada hastayım ben :))

:KK1:Arkadaşlar bu çok güzel bende kınamda kırmızı giymek istiyorum başka foto yokmu acaba

kızlar ben de boşnağım ve kınamda inş bende şalvar giymek istiyorum.ama biz boşnakların şalvarı(dimije) çok fazla kumaş kullanılarak yapılıyor ve giymesi çok zor.yani kına boyunca belki rahatsız olabileceğim için,şeritli arnavut şalvarı giymek istiyorum.Arayan arkadaşlara Bayrampaşa Yıldırım mahallesinde çok var bakabilirsiniz.Çok hoş ve değişik bir görüntü bence her göçmen giymeli kınasında:KK9:kayınvalidemin tarafı göçmen değil ve ben şalvar giyeceğim dediğimdeki bakışlarını hala unutamıyorum:KK1:

açıkçası bende sevmiyorum benim kayınvalidem de göçmen ama allahtan kayınpederim karadenizli :)

yanii göçmen adetlerini sevmiyorum hintlilere benzetiyorum ben biraz abartıyı seviyorlar.. ( kişisel görüşümdür)

Perihan ablanın fiyatları hakkında bilgi vereyim hemen kızlar :) gelinbaşı 400 nişan ve kına 250 normal saç makyaj 100 lira

Arkadaşlar slm buraya daha önce göz gezdiriyordum. Önümüzdeki hafta kına gecemiz var ve çintan(çintiyan ) giymek istiyorum.İstanbul içinde yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı ????

21 ocak da kına gecem için diktiriyorum bende... anne boşnak baba arnavut......... giymeden olmaz =)))

arkadaşlar bu şalvarları izmirde kiralayan bir yer varmı?oğluşumun sünneti için arıyorum yardımcı olursanız çok sevinicem

koskoca İzmirde bu şalvarlardan kiralık bulamadım :KK43: başka çare kalmayınca diktirmeye karar verdim.

3 takım beyaz şalvar diktiriyorum. 23 hazirandan sonra İzmirde isteyen herkese kiralık verebilirim.

arkadaslar istanbul bayrampasa yildirimda zuhal moda evi var orasi cok iyi dikiyor bunlar.. Fiyatlar 800-3.000 arasi.

X