Saç Rengi ve Saç Boyama Palette Altn Karamel

Kızlar palette beyaz kapatıcılığı açısndan nasıl acaba? ılla koyu renk mi boyamak lazım bunun için..

Kızlar palette beyaz kapatıcılığı açısndan nasıl acaba? İlla koyu renk mi boyamak lazım bunun için..

bnde palettenin altın karamel rengini aldm bugn =) bnm şmdiki saçm karamel kahwe bugnde tesadüfen bi yere grdm karamel rengi almak içn bu rengi werdi daa boyatmadm ama yarn weya öbr gün boyarm.. yarn fırsat bulabilrsem büyk ihtimal yarn boyıcam =)) resimlere bakmak için grmiştim ama kmse resim fln koymamş weya koyulmuş sonradan silinmiş bilmiorm bn boyattıktan snra çekerim koyarm saçımın rengini bakalm beğencekmisnz =))

Arkadaşlar az önce arkadaşımın saçını boyadım palette deluxe serisinden altın karamele. Güzel oldu saçlarında altın sarısı ışıltılar oluştu ışıkta güzel görünüyor ancak zemin çok açık renk olanlar yada saçını oreal ile açtıran arkadaşlara boyamalarını tavsiye etmem. Ama renk konusunda şüpheniz olmasın kutunun üzerindeki resmin aynısı oldu renk zaten deluxe serisinin özelliğide buymuş boya aynı rengı alıyor.

bnde palettenin altın karamel rengini aldm bugn =) bnm şmdiki saçm karamel kahwe bugnde tesadüfen bi yere grdm karamel rengi almak içn bu rengi werdi daa boyatmadm ama yarn weya öbr gün boyarm.. yarn fırsat bulabilrsem büyk ihtimal yarn boyıcam =)) resimlere bakmak için grmiştim ama kmse resim fln koymamş weya koyulmuş sonradan silinmiş bilmiorm bn boyattıktan snra çekerim koyarm saçımın rengini bakalm beğencekmisnz =))

bu boya biraz zor bulunuyormuş canım, ben bulamamıştım. Sen nerden aldın ?

Arkadaşlar az önce arkadaşımın saçını boyadım palette deluxe serisinden altın karamele. Güzel oldu saçlarında altın sarısı ışıltılar oluştu ışıkta güzel görünüyor ancak zemin çok açık renk olanlar yada saçını oreal ile açtıran arkadaşlara boyamalarını tavsiye etmem. Ama renk konusunda şüpheniz olmasın kutunun üzerindeki resmin aynısı oldu renk zaten deluxe serisinin özelliğide buymuş boya aynı rengı alıyor.

neden canım saçı açık renk olanlara tawsiye etmiosun bazı arkadaşlarda açık renkte güsel diolar benm saçlarım şuan altın sarısı gibi bi renk bu renk bana nası olurr sizce??sositososito

neden canım saçı açık renk olanlara tawsiye etmiosun bazı arkadaşlarda açık renkte güsel diolar benm saçlarım şuan altın sarısı gibi bi renk bu renk bana nası olurr sizce??sositososito

Canım arkadaşımın saçı çok açık olmamasına rağmen baya saç rengini açtı özellikle dipleri. Yani saçları açık renk olan arkadaşlar boyayınca saç rengini çok açabilir, diplerle uçlar arasında renk farkı olabilir sonra hayal kırıklığına uğramasınlar ama yinede siz bilirsiniz

ewet saçımı açıp boyadık bu renge turuncumsu bi renk oldu beyaz tenli olanlar için güzel bi renk ama esmerlere ve saçını açtıranlara tavsiye etmem yoksa güzel bi renktir eminim

bütün yazılanları okudum ben de karamel istiyorum ve lorealin casting serisini düşünmüştüm ama palletteyi okuyunca kafam karıştı şimdi.bnm saç rengim şuanda açıla açıla bakır karamel gibi bi hale geldi.acaba bu renk bende nasıl olur bilemedm.bir fikir arakdaşlaar:)

bu boya biraz zor bulunuyormuş canım, ben bulamamıştım. Sen nerden aldın ?

walla bn herangi bi karamel rengi almak için grmiştim =) bunu werdi bn istemedm aramadm yanii tesadüf oldu ama çok güsel bi renk oldu resmi koycam şmdi çok beğendm bn.Kuaförde 50 ytl wermştm aynı renk için buna yarısını bile wermedm :S kuaförlerde işini bilio..

bu önceki saç rengim.. bakmayın böle durduğna normalde böle durmuodu =)

buda yenii saç rengim =))

bakalım en sonunda ben de kahve köpüğü mü küllü açık kumral mı altın karamel mi yapsam derken , altın karamele boyamaya karar verdim..birazdan boyuyacağım..inşallah güzel olur..korkuyorum da alacalı falan olur diye :KK43:(

kızlar sonuç çok güzel oldu, saçlarım koyu olmasına rağmen açıldı baya..tutmayacağını söylüyorlardı ama dipleri de uçları da aynı renk oldu çok güzel tuttu..bir dahaki boyamamda renk daha çok oturacak ama bu renge de bayıldım ben..herkes de sorup numarasını yazmamı istiyor rengin, boyayacaklar varsa tavisye ederim ben de...yalnız boyarken biraz saç derim acıdı size de öyle oldu mu? bir de yarım saat bekletmek gerekiyordu ben çok daha uzun beklettim.

X