Kedi'nin Yeni Saç Rengi(ReSiMLi)

M

MeDuSa

Ziyaretçi
Kızlar saçlarım çok koyu olduğu için rengini açtım umarım beğenirsiniz
açıcı ile açtıktan sonra kumrala boyadım siyahtan bu renge döndün...buyrunnnnnnnnn

Yorumlar için tşkler kızlar konuyu kitletcem sayın editorlere a.s.

Son düzenleyen: Moderatör:
çok tatlı bi renk olmuş canım normal kumral mı bu siyahtan mı döndün gerçeken??

çok güzel olmuş cnm güle güle kullan=)))))))
tşklerropuyorumnanaktan
çok yakılmış zaten güzele ne yakışmaz canım:)
:kedi:saol cnmopuyorumnanaktan
çok tatlı bi renk olmuş canım normal kumral mı bu siyahtan mı döndün gerçeken??
saçımı koyu kestaneye boyamıştım cnm oda siyah olmuştu üstüne sarı yaptım dipler açıldı sapsarı oldu yani kendi saçlarım sonra diğer yerler simsiyah kaldı
açıcı olmadan olmaz dediler bende açıcı aldım 20dk falan beklettim onu
sonra loreal casting colour kumral rengi var ona boyadım
normal saçın üstüne boyanınca nasıl renk olur bilemem cnm çünkü benm saç rengim çok koyuydu avatardaki gibi
Çok hoş olmuş canım..
tşklerrropuyorumnanaktan
siyahtan daha beğendim canım. çok güzel olmuşsun.

tşkler okipimm opuyorumnanaktan

güzel olmuş canım bence, güle güle akıt sırnaşık şey saçın yıprandı mı peki nasıl oldu, ben de siyaha boyamayı düşünüyorum da yerimseniben

saçımı koyu kestaneye boyamıştım cnm oda siyah olmuştu üstüne sarı yaptım dipler açıldı sapsarı oldu yani kendi saçlarım sonra diğer yerler simsiyah kaldı
açıcı olmadan olmaz dediler bende açıcı aldım 20dk falan beklettim onu
sonra loreal casting colour kumral rengi var ona boyadım
normal saçın üstüne boyanınca nasıl renk olur bilemem cnm çünkü benm saç rengim çok koyuydu avatardaki gibi

bende saçımı açıcam canım benim saçımda siyah ama kızıllık olursa kapatırmı sence kumral??

cok dogal duruyor. kaslarinla ayni renk resmen. cok guzel tutturmussun. gule gule kullankaydirigubbakcemile5

benimde uçlarda siyahlık var ama çok koyu değil ben uçlarına açıcı sürsem açılırmı acaba bir fikrin varmı?:gitme: ayrıca çok yakışmış rengi çok güzel...

çok yakışmış çok doğal duruyo güle güle kullanın

güzel olmuş canım bence, güle güle akıt sırnaşık şey saçın yıprandı mı peki nasıl oldu, ben de siyaha boyamayı düşünüyorum da yerimseniben
cnm tşk ederim önce opuyorumnanaktan
saçlarım röflede olduğu gibi değil ama yinede yıprandı sonuçtaa açıcı kullandım ya yıpranıo açıcı ilee tavsiye etmem :1no2:
bende saçımı açıcam canım benim saçımda siyah ama kızıllık olursa kapatırmı sence kumral??
öncelikle açıcı ile yapman lazım cnm sonra küllü kumal yaparsan eğer kızıllığını alır bende bundan önce siyaha boyadığımda siyahtan sonra röfle yaptırmıştım hiç kızıl olmamıştı
benimkinde sanırım az kızıllık var gibi güneşte öyle görünüo,çünkü benm normal kumral küllü deil
cok dogal duruyor. kaslarinla ayni renk resmen. cok guzel tutturmussun. gule gule kullankaydirigubbakcemile5
saol cnm opuyorumnanaktan
benimde uçlarda siyahlık var ama çok koyu değil ben uçlarına açıcı sürsem açılırmı acaba bir fikrin varmı?:gitme: ayrıca çok yakışmış rengi çok güzel...
açılır cnm tabiki fakat aynı rengi heryerde yakalamak için açıcıdan sonra istediğin renge boyaman gerekiyo opuyorumnanaktan
çok yakışmış çok doğal duruyo güle güle kullanın
tşklerropuyorumnanaktan
gayet hoş olmuş :)

saol cnm opuyorumnanaktan

Çok yakışmış Kedicim.
Güle güle savur saçlarınıkaydirigubbakcemile3

çok hoş ve güzel olmuş canım benim güle güle kullanopuyorumnanaktan​

çok güzel olmuşsun canmm opuyorumnanaktan
her iki halinde güzeldi gerçi yerimseniben
gözlerin yeter seninzemuszemus

X