Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
ay kötü canım ya 7 günde bir üzüldüm senin adına :KK43: çok geçmiş olsun canım bu arada :KK43:

oluyor canım bende genel anlamda üstü geniş bi insanım başlamadan önce sırt yağlarım kollarım berbattı sütyen altından fırlıyordu ve şu an gidiyor yavaş yavaş. kol indirme kaldırma hareketleri diz kaldırıken kolu uzutma vs hepis faydalı oluyor

Sagol canim tesekkür ederim.

Geçen gün yeşil eriğin eklediği şu 20 dakikalık lesli videosunu yaptım adı aklıma gelmedi
Ender saracın hareketlerini yaptım 30 la 50 arası
Ama şu ters mekiği yapamıyorum ben. Kalkmıyor bacaklarım

Ben de bi hatırlayın tekrar yapmaya başlayayım en iyisi. Leslinin arkasına eklerim Zaman'ıma göre

İyi olur vücut ısınmış, kaslar çalışmaya başlamışken. Ben de sonrasında yapıyorum. Düzenli yaparsan hızlı sonuç alıyorsun bu hareketlerle, hepsini yapmaya vakit bulamazsan da; mekikleri , sopalı bel çevirme ve havada pedal çevirmeyi yapmaya çalış derim 3'er set halinde. Ters mekiği de olduğu kadar yapmaya çalış, zamanla oturur.

Son düzenleme:
Sagol canim, bugün daha iyiyim ama bitkinim biraz. Zaten iki gündür pek bir sey yiyemedigim icin de enerjim yok herhalde bugünü de sporsuz gecirecegim. Saglik daha önemli. Siz devam edin ben size yetisir arayi kapatirim iyilesince.

Elbette canım sağlık olsun yeter ki gerisi hallolur, toparlanmana bak sen. Mola olarak düşün. :KK34:

Günaydııın kızlar,

Dün 4 fast mile yaptım, bugün de 5 mile yapacağım inşallah. Acaba 5 fast mile var mı biliyor musunuz ?

Bu arada sabah tartıldım geçen haftadan itibaren 1 kilo vermişim. Yediklerime dikkat ediyorum tabii, 7'den sonra sadece su çok acıkırsam bir elma, hiç dayanamazsam bir tane kepekli galeta. :KK30: Nisan 15'e kadar hedefim toplam 4 kilo vermek. Buraya da kendi kendime konuşuyor gibi yazıyorum ama motivasyon oluyor işte bana :KK52:

Merhaba canım madem kilo vermek istiyorsun sana birkaç tiyo vereyim; 7 den sonra yememen çok doğru bir hareket ama çok acıkırsan ilk olarak bol su ve bitki çayları iç ama hala aç isen meyve (şeker) ve karbonhidrat yeme. Bunların yerine yeşil-beyaz renkli sebzelerden ye, ör; mevsimine göre salatalık, kereviz sap ve yaprakları vb. Hala kesmediyse haşlanmış bir yumurta. Akşam yemeklerini de protein+3 katı salata ya da sebze yemeği olarak ayarla. Karbonhidratları gündüz öğünlerinde al, akşam kesinlikle alma. Meyvayı da kahvaltıdan 20dk önce tüket. Güne de büyük 2 bardak su ile başla derim.:KK34:

Son düzenleme:
Merhaba canım madem kilo vermek istiyorsun sana birkaç tiyo vereyim; 7 den sonra yememen çok doğru bir hareket ama çok acıkırsan ilk olarak bol su ve bitki çayları iç ama hala aç isen meyve (şeker) ve karbonhidrat yeme. Bunların yerine yeşil-beyaz renkli sebzelerden ye, ör; mevsimine göre salatalık, kereviz sap ve yaprakları vb. Hala kesmediyse haşlanmış bir yumurta. Akşam yemeklerini de protein+3 katı salata ya da sebze yemeği olarak ayarla. Karbonhidratları gündüz öğünlerinde al, akşam kesinlikle alma. Meyvayı da kahvaltıdan 20dk önce tüket. Güne de büyük 2 bardak su ile başla derim.:KK34:

Güzel tüyolar, ben de uygulamaya çalışıyorum bunları :KK34:

2 gündür leslie yapamadım ama yerine bölgesel çalışmalar yaptım. Bugün de 1-2 mile leslie ve üstüne bölgesel çalışmayı düşünüyorum. Özellikle karın:KK15:

Teşekkür ederim tavsiyeler için, ben hayatım boyunca hiç diyet yapamadım, diyet ürünler ile hiç aram yok, çok şükür öyle bir kilo sorunum da yok. Ama bu ara biraz fazla kaçırdım sanırım, giydiğim şeyleri yakıştıramıyorum. Hem spor yapmış olmak için hem de sıkılaşmak için fırsat bu fırsat dedim başladım. Sıkılaşayım eğer verebilirsem de şöyle 3-4 kilo vereyim yeter bana. :21: Akşam için meyve çayı güzel fikir, zaten çok severim bitki çaylarını. Meyve olarak zaten günde 1 tane elma yiyorum, onu da öğlen acıkınca yiyorum.

Günaydın, Leslie ile bir hafta doldu, dün gündüz 5 mile yaptım. Akşam yeniden yapacaktım ama bacaklarım kalkmadı. Zorlamadım ben de kendimi :KK9: Bugün mekiğe de başlayacağım inşallah, karnım sıkılaşsın istiyorum. Akşam olsun da Leslie yapayım....

herkese günaydın,
haftasonu hiç spor yapamadım
hadi onu dinlenme kabul edeyim dedim ama,
işin kötü tarafı yediklerime de dikkat edemedim:KK14:

bugün çok dikkat edeceğim,
4 mill power walk ve 10 min booty workout yaptım.

Merhaba arkadaşlar.
Ben papatyamın tavsiyesiyle geldim. Inş Ogluşu uyutunca bende leslie hep yapmak istyorum.3 mil sen ötesine geçemedim ve düzenli yapmadım hiç. Papatyam gibi sıkılaşıp göbegim gitsin istiyorum:KK16:

Teşekkür ederim tavsiyeler için, ben hayatım boyunca hiç diyet yapamadım, diyet ürünler ile hiç aram yok, çok şükür öyle bir kilo sorunum da yok. Ama bu ara biraz fazla kaçırdım sanırım, giydiğim şeyleri yakıştıramıyorum. Hem spor yapmış olmak için hem de sıkılaşmak için fırsat bu fırsat dedim başladım. Sıkılaşayım eğer verebilirsem de şöyle 3-4 kilo vereyim yeter bana. :21: Akşam için meyve çayı güzel fikir, zaten çok severim bitki çaylarını. Meyve olarak zaten günde 1 tane elma yiyorum, onu da öğlen acıkınca yiyorum.

Rica ederim, istediğin kiloyu verdiğinde de bu beslenme şekli sağlıklıdır. İnsülin direnci ve hormonların düzgün çalışabilmesi açısından da. Sağlıklı günlere...

2 mil Leslie

20 dk Leslie Cardio Slimdown videosu

15 dk da hafif tempo yürüdüm dersaneden çıkınca.

:KK55::KK55::KK55:

Bugün, Isınma, Leslie Sansone Walk 'n Tone (20dk), 80 düz mekik, 20 ters mekik, 40 yan makas, 80 havada pedal çevirme, 40 çömelme (squat), 20+20 bacak geri atma yapıldı.

X