Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
Merhaba arkadaşlar.
Ben papatyamın tavsiyesiyle geldim. Inş Ogluşu uyutunca bende leslie hep yapmak istyorum.3 mil sen ötesine geçemedim ve düzenli yapmadım hiç. Papatyam gibi sıkılaşıp göbegim gitsin istiyorum:KK16:

Hoşgeldin ebrucum. Inşallah canım hep beraber kurtulalım göbeklerden
Yine şımarttın beni sağol canım
Bu akşam 3 mil power walk+ ender saraç yapacağım inşallah

Merhaba sabah 20 dk bölgesel akşam da 3 mil remix yaptım yediklerime pek dikkat edemedim bu hafta:26: yarın tartı günüm inşallah almamışımdır:KK53:

3 mil power walk ve ender saracın hareketlerini yaptım bu akşam

Herkese günaydin kizlar. Biraz da hastaligin etkisiyle herhalde 56 kg olmusum. Artik kardioyu disarda yaptigim yürüyüslerle sinirlayip bölgesel calismalar ve agirlik calismalarina agirlik verecegim sikilasmak icin. Bir gün yapip bir gün yapmamayi planliyorum aradaki günlere de yoga pilates bar workout gibi calismalar ekleyecegim. Simdilik planim bu. Leslieyi ancak disariya cikamadigim ya da yemegi fazla kacirdigim zaman kilomu koruma amacli yapacagim.

Deniz ve papatyam hoşbuldum:KK16:
2 haftadır Spor yapamıyorum . Halsizlik bi yorgunluk var üstümde . Silkelenip başlamam Lazım .

merhaba kızlar bende lessie yapıyorum hergün değil ama haftanın 3 günü harika bi şey ve ben çok memnunum
umarım sizlerde bol --li sıkı fit bi vucuda kavusursunuz tabii bende:KK9:

Merhaba kızlar bende dün başladım leslie ye benimde bacaklar cok kalın:KK43:bacaklarimi biberiye yağı sürüp Streç filme sarıp dün öyle yapmıştım ama bugün Streç filmim bitti bugün sarmadan yapıcam kafaya koydum incelcek bu bacaklar:))bu arada boyum 1.64 kilom 66.7 hem kilo vermeye hemde bacakları inceltmeye çalışıyorum boyuma göre baldirlarimin kalınlığı 32.8 olması gerekirken benimki 40cm :KK43:(( offf çok çalışmam gerek..

Merhaba kızlar bende dün başladım leslie ye benimde bacaklar cok kalın:KK43:bacaklarimi biberiye yağı sürüp Streç filme sarıp dün öyle yapmıştım ama bugün Streç filmim bitti bugün sarmadan yapıcam kafaya koydum incelcek bu bacaklar:))bu arada boyum 1.64 kilom 66.7 hem kilo vermeye hemde bacakları inceltmeye çalışıyorum boyuma göre baldirlarimin kalınlığı 32.8 olması gerekirken benimki 40cm :KK43:(( offf çok çalışmam gerek..

Eger bacaklarinin genetik yapisi bu degilse kardio ile yaglarin gittikce bacaklarin da incelecektir canim. Yanisira bölgesel hareketlerle sikilasmayi da saglayabilirsin. Pilatesten iyi sonuc alan arkadaslar var bacak bölgesinde. Bir de bar workoutlar var bacaklar icin.

günaydın arkadaşlar,
dün spordan sonra, bütün gün çok bitkindim, herhalde havalardan.
ama, bugün iyiyim.
3 fast miles ve 10 min booty worout yaptım.

3 fast miles yaptım şimdi ilk defa.. 4 fast miles kadar terledim bu videoda güzelmiş. İnşallah 4 fast miles kadar kalori yaktırıyordur

Ben de bugün biraz kendi kafamda olusturdugum gögüs, ic bacak ve karin hareketleri yaptim.

ben de akşama ender saraç yapacağım. yanına ne yapsam sizce. dün 3 mil power walk yaptım. farklı bir şey olsun da vücut alışmasın.

Arkadaşlar araştırırken yeni bir bilgiye ulaştım; Egzersizlerin üzerine cardio yapmak yağ yakımını hızlandırıyormuş. O yüzden önce bölgesel ya da bütünsel hareketlerimizi daha sonrasında Leslie'yi yapmalıyız, bilginize.

Son üç gündür Leslie yapmıyorum, devamlı açık havada yürüyorum. Evde bir türlü yapamadığım Leslie 3 mili dışarıda yürüyerek kaç kere yaptım :KK1: Benim için en iyisi açık hava yürüyüşü, hiç sıkılmıyorum.

Ama elbet dışarıya çıkmadığım zamanlar Leslieye devam.

Son düzenleme:
Arkadaşlar araştırırken yeni bir bilgiye ulaştım; Egzersizlerin üzerine cardio yapmak yağ yakımını hızlandırıyormuş. O yüzden önce bölgesel ya da bütünsel hareketlerimizi daha sonrasında Leslie'yi yapmalıyız, bilginize.

Cok haklisin canim ben de bunu bircok yerde okudum ama yine de unutuyorum kardio yapiyorum ilk. Aslinda bu püf noktalara dikkat etmek lazim kisa sürede daha verimli sonuclar almak icin.

Bu arada bu sabah 55,5 kg ciktim tartida. Aylarca bekledikten sonra simdi bir aba göstermezken neden kilo vermeye basladim anlamadim. Belki agirliklarla yaptigim calismalarin sonucudur. Vücut kas kazandikca yag yakimi kolaylasiyor cünkü.

yani demek istediğin önce ender saraç yapacağım sonra lesli mi?
ben hep tersini yapıyordum.
hep önce lesli sonra karın bacak falan.

Cok haklisin canim ben de bunu bircok yerde okudum ama yine de unutuyorum kardio yapiyorum ilk. Aslinda bu püf noktalara dikkat etmek lazim kisa sürede daha verimli sonuclar almak icin.

Bu arada bu sabah 55,5 kg ciktim tartida. Aylarca bekledikten sonra simdi bir aba göstermezken neden kilo vermeye basladim anlamadim. Belki agirliklarla yaptigim calismalarin sonucudur. Vücut kas kazandikca yag yakimi kolaylasiyor cünkü.

ohh ne güzel,
bu zamana kadarki emeklerin karşılığı,
tebrik ederim.

X