Eski Dostlar Buyrun Topiğime :)

Günayydınnn:KK16: gıda zehirlenmesi oldum kızlar hastanede yattım serum yedim bi kaç gün sonra da annem oldu :KK1: dr sıcaklardan dedi dikkat edin çok komik yediğim şeyde bamya :KK53:

Günayydınnn:KK16: gıda zehirlenmesi oldum kızlar hastanede yattım serum yedim bi kaç gün sonra da annem oldu :KK1: dr sıcaklardan dedi dikkat edin çok komik yediğim şeyde bamya :KK53:

Günaydın çok geçmiş olsun,şimd nasılsın iyimisin bebekte iyidir umarım..
Bamya sen nelere kadirsin yani :KK53::KK53: bide sevdiğin bir yemek :KK1:

Allah korumuş yani,iyiki gitmişsin :26: hastaneye..
Buzluktan mı çıkardın bambayıda yedin,gerçi bişey olmaz ya :KK53: sevdiğin tek tük yemek ti yanş bamyada

Evet iyi ki gitmişim eşim dedi bu normal bir bulantı değil yürü gidiyoruz diye :KK31:

yok buzluk değil annem taze bamyadan yapmıştı

bacilar kocaya kacmis ugramadiklarina göre :KK60:

lisamda ortaliga karisik bölümünde aldatiyor bizi :KK19:

kardelene duyrulur :KK60:

:KK53::KK53:Bu nasıl nir ispikleme arzusu ve potansiyelidir :KK19:
Bu yil enlere yilin en iyi ispikcisi secenegininde konulmasini istiyorum:KK24::KK24::KK24:

Lisa uğramıyor artık bacım :KK53: yakalarsam sorarım :KK4::KK4:
Ablam :KK19:Valla hem buralar cok sakin hemde tatildeyim pc yok ceptende girmeyi sevmiyorum.Tatil donusu aranizdayim eski gunlerdeki gibi:nazar::nazar:

Napsın kız buraya gelip kendi kendine mi konuşsun :KK60: selam söyleyin özletmesin lisa kendini arada merhaba desin:KK53:

Caniiiim:KK48::KK48::KK48::KK48:Demi kendi kendimemi yazayim kimse yoksa:KK23:Inan ozledim sizleri.Guzel haberi aldim:emir_bebek::emir_bebek:Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin.:nazar::nazar:Inan kendimmis gibi cok ama cok sevindim:KK19:

Gecmis olsun canim.

:KK53::KK53:Bu nasıl nir ispikleme arzusu ve potansiyelidir :KK19:
Bu yil enlere yilin en iyi ispikcisi secenegininde konulmasini istiyorum:KK24::KK24::KK24:

Ablam :KK19:Valla hem buralar cok sakin hemde tatildeyim pc yok ceptende girmeyi sevmiyorum.Tatil donusu aranizdayim eski gunlerdeki gibi:nazar::nazar:

Caniiiim:KK48::KK48::KK48::KK48:Demi kendi kendimemi yazayim kimse yoksa:KK23:Inan ozledim sizleri.Guzel haberi aldim:emir_bebek::emir_bebek:Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin.:nazar::nazar:Inan kendimmis gibi cok ama cok sevindim:KK19:

Gecmis olsun canim.

Lisam hoş geldin canım :KK19: nasılsın iyimisin uzun siredir sende yoktun hiç,ispikçi rabiş demese haberimiz olmyacak yani :KK19: memlekettemisin yoksa dönünce sık sık gel ama buaraya :KK19::KK19:

X