Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

Kızlar zuahlin 49 ve küçük oğlununda 34 yaşında olması sizede tuhaf gelmedimi:44:
birde büyük oğlu varmış o kaç yaşında ?
bu kadın ne zaman evlenmişte kaç yaşında ilk çocuğu doğurmuş?

Hasana ne diyorsunuz gelecek adaylar çok temiz bakımlı olmalı güzel olmalı birde parfüm sıkmalı:KK60::KK60::KK60:
Soruyor birde parfüm sıktınızmı şuanda:KK1:

Kızlar zuahlin 49 ve küçük oğlununda 34 yaşında olması sizede tuhaf gelmedimi:44:
birde büyük oğlu varmış o kaç yaşında ?
bu kadın ne zaman evlenmişte kaç yaşında ilk çocuğu doğurmuş?

Yok canım onu yanlışlıkla söylemiş öyle dedi yani bu büyük oğluymus zaten :KK1:

Hasana ne diyorsunuz gelecek adaylar çok temiz bakımlı olmalı güzel olmalı birde parfüm sıkmalı:KK60::KK60::KK60:
Soruyor birde parfüm sıktınızmı şuanda:KK1:

Tüm dünyadan Türkiye'den her yerden güzel bakımlı kızlar buraya gelsin atv ye gelsin :KK1:

valla o yasemine bende ayar oluyorum nasıl kırıtmalar dunyanın en guzelı sanmalar kendilerini güldürüyorlar resmen hasanda oda :KK1:

canım yasemin şu uşaklı olan kızmı? geçen gün fark etmiştim.eğer oysa bende uşak'ta oturuyorum.buraya yeni geldiğimde eşimin yanına gitmiştim.(eşim ecz.de çalışıyor) bunlar kardeşleriyle geldiler.bana ........'ayy senn nee güzelsinn,seninn adınn ne ? diye sorular sordular.böyle kelimeleri uzata uzata.biraz anormal olduklarını fark ettim.eşime sordum.eşimde bi daha konuşma onlarla.gözümle görmedim ama onlar hakkında iyi şeyler konuşmuyorlar dedi.daha sonra başkalarından da duydum.inşallah.kimsenin başını yakmazlar.esra erol'u seviyorum ama oğlum çizgifilm izliyor o saatte,sonra da akşam yemeği falan izleyemiyorum :KK43:(

yasemine talip geldi bakalim begenecekmi hasani izlemedim simdi arsivden bakacam:KK53:

Bugün Naz'ın eline mikrofonu verdiklerinde sesinin kısık olduğunu söyleyip konuşmak istemedi

Bir kaç kişi sonrasında mikrofon Yasemin Hanımın eline geldiğinde ''sesim kısık Esra Hanım'' dedi konuşmak istemedi

Ve Yasemin'in kararı olumsuz

bunun evlenmeye niyeti yok ya isi olani sigara iciyo diye...isi yoksa evi yok diye evi varsa isi yok diye herseye kulp takiyo bi cay bile icmiyo :KK37:

X