Uzaklık ilişkiyi ne kadar etkiler?

Bence ilişkiyi yıpratan uzaklık değil.Saatler süren telefon görüşmelerinde ortaya çıkan yanlış anlamalardır. Sık sık ve az yemek yemek ne kadar sağlıklıysa :) ilişkilerde de sık sık ama az konuşmak sağlıklı diye düşünüyorum. Bence hiç canını sıkma boş yere. Hepsi geçer sevgi olduktan sonra

teşekkür ederim arkadaşlar yorumlarınız için...
ama bu uzaklığa dayanmak zorundayız sabretmek zorundayız:gitme:

bende uzağım sevdiğime...oturduğumuz şehirler uzak,askerliği çok uzağa düştü! ama çok şükür arada bazı anlaşmazlıklar olsana her ilişkideki gibi gayet iyi gidebiliyor....bu karşıklı güvene ve saygıya bağlı.hem özlem olunca arada daha bir pekişiyor o sevgi çünkü ona kavuşmanın hayali var sürekli ... :asigim:

bende uzağım sevdiğime...oturduğumuz şehirler uzak,askerliği çok uzağa düştü! ama çok şükür arada bazı anlaşmazlıklar olsana her ilişkideki gibi gayet iyi gidebiliyor....bu karşıklı güvene ve saygıya bağlı.hem özlem olunca arada daha bir pekişiyor o sevgi çünkü ona kavuşmanın hayali var sürekli ... :asigim:

haklısın canım:asigim:

inan bi ilişki yıpranacaksa yakına uzağa bakmıyo ben eşimle hep uzaktım 4 yıl boyunca ama sabredince herşeyin üstesinden geliniyo.yeter ki sen iste sevdiğinin yanında olduğunu hissettir ondan sonra fizana da gitse kokma a.s.

casnım sen uzun zamandır bırlıkte ısen
bunları dusunmemen gerekır
sevgı oturduysa uzaklıktan deıl baska seylerden bıter ılıskınız eger bırgun bıtecekse

haklısınız kızlar...çok teşekkür ederimopuyorumnanaktan
Allaha şükür sorunsuz bi ilişkim var:nazar:
sevgilime de güveniyorum:asigim:
ama bazen sıkıyo bu uzaklık...zor geliyo:gitme:

ben uzaktan yapamazdım galiba çok sıkıcı olur istediğin anda görememek

.......

Son düzenleme:
etkilenir tabiki orası kesin ama sevginiz saglamsaa oda aşılırrr

biz 2004ün kasım ayında çıkmaya başlamıştık ve başladığımızda ayrı şehirlerdeydik .. ara sıra o geliyodu ben gidiyodum ama genelde ayrıydık.. bu 2007 nin temmuz ayına kadar yani evlenene kadar sürdü.. ben özlemin sevgiyi dahada kuvvetlendirdiğine inanıyorum .. tartışmalar tabiki de oluyor .. ama aynı şehirde olsanda tartışmalar anlaşamadığın noktalar oluyorr. bence bunu uzaklığa bağlamamak gerekiyo.. eğer arada gerçek sevgi varsa onu hiç bişey bozamaz diye düşünüyorum ... Hakkınızda en hayırlısı neyse o olsun inşallah...

biz 2004ün kasım ayında çıkmaya başlamıştık ve başladığımızda ayrı şehirlerdeydik .. ara sıra o geliyodu ben gidiyodum ama genelde ayrıydık.. bu 2007 nin temmuz ayına kadar yani evlenene kadar sürdü.. ben özlemin sevgiyi dahada kuvvetlendirdiğine inanıyorum .. tartışmalar tabiki de oluyor .. ama aynı şehirde olsanda tartışmalar anlaşamadığın noktalar oluyorr. bence bunu uzaklığa bağlamamak gerekiyo.. eğer arada gerçek sevgi varsa onu hiç bişey bozamaz diye düşünüyorum ... Hakkınızda en hayırlısı neyse o olsun inşallah...

inşallah canım teşekkür ederimopuyorumnanaktan
yorum yapan herkese çok teşekkürlera.s.

canım sızınkı bıraz bızımkıne benzıyor
sehırler uzakmıydı kac saat mesafe vardı
ne aralıkla gelıyordu o, sen ne aralıkla gıdıyordun
bırde nasıl emın olabıldın evlenmeye

canım sızınkı bıraz bızımkıne benzıyor
sehırler uzakmıydı kac saat mesafe vardı
ne aralıkla gelıyordu o, sen ne aralıkla gıdıyordun
bırde nasıl emın olabıldın evlenmeye

ben kocaelide o trabzondaydı yani yaklaşık 15 saatlik bi mesafe vardı aramızda.. ben yazları gidiyordum 1 ay falan kalıyodum ama tabi sürekli görüşemiyoduk.. o da kışları 1-2 günlük kaçamaklar yapıyodu ama sürekli değil tabiki bu şekilde 3 defa geldi.. bide söz nişan için felan gelmişti..
çok seviyodum ve çok sevildiğimi biliyordum bu yüzden hiç tereddütlerim olmadı açıkçası..zaten ilişkiye başlarken evlilikle biteceğine emindim.. opuyorumnanaktan
siz hangi şehirlerdesiniz ne kadardır berabersiniz?

ben kocaelide o trabzondaydı yani yaklaşık 15 saatlik bi mesafe vardı aramızda.. ben yazları gidiyordum 1 ay falan kalıyodum ama tabi sürekli görüşemiyoduk.. o da kışları 1-2 günlük kaçamaklar yapıyodu ama sürekli değil tabiki bu şekilde 3 defa geldi.. bide söz nişan için felan gelmişti..
çok seviyodum ve çok sevildiğimi biliyordum bu yüzden hiç tereddütlerim olmadı açıkçası..zaten ilişkiye başlarken evlilikle biteceğine emindim.. opuyorumnanaktan
siz hangi şehirlerdesiniz ne kadardır berabersiniz?

canım ben ankarada
o ıstanbulda 10 aydır beraberız
canım bırde ozel msjın acık deıl sanırım
oradan devam edelım ıstersen

Son düzenleme:
etkiliyor malesef benimkıde uzak

Tabikide etkiler
Her anınızda yan yana olamazsınız
Sevincinizi , üzüntünüzü bilikte yaşıyamazsınız
Sadece seslerinizi duyarak ilişkinizi yürütmeye çalışırsınız
Ayda bir defa görüşerek
Zor çok zor

etkılemezmş ki evlendıkkkzemuszemus ben ızmır esım ıstanbuldu 6 ay ıcınde evlendık..martta 2 sene olcakkkopuyorumnanaktan :asigim:

uzaklık ilişkiyi mahvediyomuş...
anladım:gitme:

X