Fotoğraf makinesi için yardımmm

_sanat_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2009
3.513
1
arkadaşlar 1-2 ay içinde fotoğraf makinesi almayı düşünüyorum.Netten araştırdım biraz canon A570 i beğendim ama yine de size sorayım dedim kullananlar var mı yada başka bi marka model önerir misiniz?yerimseniben

nikon en iyi olarak duydum hep ...yinede iyice araştır...
fotoğraf sitelerindeki profesyonel fotoğrafcıların forumuna vs gir sor...

canım nasıl bi makina istiyosun ama..profesyonelse canon 500d ve nikon d80 i tek geçerim.. bende de fujifilm s1000fd var.. yarı prof... şimdi canon alıcam..para biriktiriyorum..

marka model için çok bir şey söyleyemeceğim benimki eskidi biraz canon ama ne olursa olsun aman pilli almayın derim şarjlı olsun yoksa pile verdiğiniz para makineyi geçiyor.güle güle kullanın şimdiden.

fujifilms1000fd1.jpg

canım benim makinam bu.. memnunum şimdilk ama aştım artık.. prof alıcam

sağolun kızlar ben yarı profesyonel bi makina istiyorum.ben de şarjlı almayı düşünüyorum başka yerlerde de okudum pilliyi kimse tavsiye etmiyor

kızlar tavsiyelerinizi bende bekliyorum.şöyle pürüssüz kartpostal gibi çeken makinalar yokmu onlardan istiyorum ...

benim beğendiğim makineyle çekilmiş foto lar var bi sitede isterseniz linkini atayım özelden ben beğendim siz de bir bakın isterseniz

eşim 2 ay çnce DARTY den aldı. nikon d80.. çok memnuzunu. süpper bi makine .. hemde indirimli aldı eşim.. 1400 tl iken fiyatı 1000 tl ye aldı.. tavsiye olunur..çok güzel özellikli.. çok net çekimi..

eşim 2 ay çnce DARTY den aldı. nikon d80.. çok memnuzunu. süpper bi makine .. hemde indirimli aldı eşim.. 1400 tl iken fiyatı 1000 tl ye aldı.. tavsiye olunur..çok güzel özellikli.. çok net çekimi..

süperdir eminim de ben öğrenciyim o kadar fiyata makine alamam kikaydirigubbakcemile3:çok üzgünüm:

canon ve nikon iyi markalar canon 5d genelde fotoğrafçılar kullanıyor stüdyolarda vs. canon almak istiyorsanız 1000d tercih edebilirim daha yeni baslayanlar için uygun ben 500d kullanıyorum

X