elektrikli süpürge de tercih ettikleriniz

uzul29

Guru
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2009
597
113
arkadaslar elektrikli süpürgede düşündügünüz marka ve modelleri yazarmısınız sessiz, küçük boyutta ve sulu istemiyorum biigilerinize ihtiyacım varbilmiyorumkismile

bende süpürgemi değiştirmek istiyorum
kullanıp memnun kalanlardan isimlerini öğrensek iyi olur aslında

Canım ben anneme v kendıme fakırın kını aldım ufak tombul bısey cok memnunuz vestel almıstık ondan once hıc memnun kalmadım.....

Vorwerk tavsiye ederim
ben birde buharli elektrikli süpürge aldim

Canım ben anneme v kendıme fakırın kını aldım ufak tombul bısey cok memnunuz vestel almıstık ondan once hıc memnun kalmadım.....

bende h.sonu aldım bu tombikten... aklımda rowenta vardı piyasayı gezdik tozduk herkes fakirin bu modelini önerince onu aldık...

ve kesinlikle sulu almayın hiçbiri önermedi... hoş ben zaten torbalı istiyordum da... aklınızda bulunsun...

philiphs maraton serisi harika süpürüyor.bi arkadasımda rastladım. bende fc7962 modelini sipariş verdim simdi heycanla gelmesiini bekliyorum.

ben dyson dc23 serisin animal pro olanını aldım ,fiyat yüksek tabi (1250)ama 5 yıl her parçası garantili,süpürgenin ucunda dövme aleti war halılar için süper, ve koltukta kalan tüy kıl vs. hele hayvan bakan lar için..bnm nişanlım toza alerjisi war bu alet hiç mayt bırakmıyo .önden süpürüp geriden toz bırakıyo bi çok alet ....torbasız kuru çekiyo,çok kolay boşalıyo(suya çekenleri her seferinde temizlemek gerekiyo ) çekim gücüde iyi .ablam kullanıyo 10 yıldır eski modelini hatta çok memnun,diğer ablam bnmkinden kullanıo 2 yıldır oda memnun ...fiyat uygun değil :-)alerjiniz warsa helede hayvan warsa kıyın paraya derim

philips öneren arkadaşlar, sessizlik düzeyi nasıl acaba, bu benim aradığım 2. özellik,bu yüzden fakir almayı düşünüyordum ama philipsin çekme konusunda çok methini duydum,ayrıca ütüde de çok övüyorlar philipsi. bilmiyorumkismile

fakirin kırmızı renginde olanı var tavsiye ederim.fiyatıda uygun hem.

benim ütüm philips çokda memnunum ayrıca kalite olarakda tefalle aynı tavsiye ederim

Tavsiye ................ FAKİR.....

Eklentiler

• $Fakir-Kastell-Torbasiz-Cyclonic-Supurge__24550303_0.jpg
    $Fakir-Kastell-Torbasiz-Cyclonic-Supurge__24550303_0.jpg
    17,8 KB · Görüntüleme: 55
Son düzenleme:
Fakir tombul olanı evet
Modeli Fakir 1900
şiddetle tavsiye ederim,küçük olduğu için çok rahat

bekonun halı yıkama makinesi olarakda kullanılbileni var. çok memnunum.

ama rowenta sessiz süpürge de olabilir.

benim ELECTROLUX Z8870 ULTRA ONE süpürgem şu ana kadar yazılan süpürgelerin hepsini, dyson dahil, cebinden çıkartır :)

"Ultra One serisi, üstün tasarımı sayesinde evinizde süpürme esnasında cihazın çarpması sonucu oluşabilecek olası hasarları ortadan kaldırır. Özel dizayn edilmiş yumuşak tekerlerkleri sayesinde zemin üzerinde kolayca süzülür. Rahat kullanım ve konforlu temizlik sunar.

Ultra One yüksek emiş gücüne sahip olmasına rağmen eşsiz tasarımı, AeroPro başlık ve hortum sistemi sayesinde normal süpürgelere göre çok daha sessiz çalışır. Böylece süpürme işlemi eğlenceye dönüşür.

AeroPro başlık sayesinde cihazınız temizlemesi en zor zeminlerde dahi yüksek manevra kabiliyeti gösterir. Otomatik zemin ayarı sayesinde her türlü zemine kolayca uyum sağlar. Bir de buna elektronik emiş gücü ve entegre turbo başlık kontrolü sağlayan AeroPro tutma kolu eklenince, süpürme işlemi artık sizin için bir eğlence olmaktadır."

X