Anksiyete + Panik Atak anında yardım almak isteyenler

ocak ayından berii bende uğraşıyorum okadar kötü haldeyim ki benimkii annemin hastalığına üzülmemle başladı çok ağladım anneme sonra benim heryerim ağrımaya başladı bendeki sorun vücudumu taktım ağrılarımı hissttiğim an kalbim heyecanlanıyor,vücuduma iğne batıyor ayaklarım uyuşuyor ve aynanın karşısında ayaklarım aynımı diye sürekli bakmak ve herkeze ayaklarım aynımı diye sormak yani bir bacağımı şiş hissediyorum ,beyin cerrahiye gittim mr cekildim temiz,dahiliye gittim bütün kan tahlili verdim temiz daha önce psikatriyi iyiy oldum diye 3 ncü ayımda yarım bıraktım ama bir üzüntüyle daha kötü oldum bıktım artık ağrı hissedecem diye korkmadktan ve kimse inanmıyor bana
Benim sorunum üzüntüden dolayı bütün eklemlerim ağrıyor kaslarım gerildi heryerimin ağrıması kolumdaki damarı bile kafama takıyorum gergin hissettiğimde kansermiyim diye,geçen ay psikatriye başladım ağrılarım gecti ama uyuşmalrım devam ediyor o yüzden ilacı yükselttik ama benim duxet 30mgdan 60mg oldu,içimdeki duyguları birtek siz anlarsınız eşim bana inanmıyor kafan uyduruyor ağrılarını diyor

haklısın aynı sorun bendede var kimseye de inandıramıyorum:KK43:

Ben de öyleyim.Gün içinde durduk yere içime bir sıkıntı çöküyor.Korkuyorum

bende de yoğun bi mutsuzluk hissi, bütün dış dünyadan koptum, bir tek eşimle konuşuyorum, o da geç geliyor ve bi yarım saat bi saat vakit geçirip yatıyoruz.
2 ay kadar önce bir dış gebelik geçirdim ve kendiliğinden düştü bebeğim.
o olaydan sonra iyice kapandım içime ve çok çok mutsuzum hep mutsuzum

Anlıyorum seni. Ben de benzerlerini yaşadım. Rahatsızdim, acilde serum yerken vücudum kasılmaya başladı ve çarpıntı başladı. Sonraki günlerde de göğsümde ağrı ve sıkıntı vardı yerimde duramıyodum ve hep çok korkuyodum ölümden ya da aklımı kaçırmaktan delirmekten... Hemen pskiyatriden randevu aldım ve anksiyete olduğumu söyledi doktor. Anti depresan verdi tabiki brn de başta korktum kullanmaya ya bağımlı olursam ya ilacı içinde yine çarpıntılarim olursa vs diye ama bi yerden sonra dayanamadım sürekli ağlıyodum çünkü. Sonra kullanmaya başladım ve şu an o günlere nazaran çok daha iyiyim. Bence ilaç kullanmaktan korkma, gerçekten faydasını gördüm ben
Hangi doktora gittiniz acaba adı soyadı

X