Anksiyete

120 cok onemsenecek bir rakam.degil genellikle bu değerleri strese bağlıyorlar.sizi çok iyi anlıyorum ben bu durumu yaşamayan bilemez.cevrenizde komşunuz falan yok mu ya da tk başınıza çıkamıyor musunuz
Nabız 120 ama sürekli o atışı hissetmek çok kötü bir durum. Komşularım taşındı bu yıl maalesef 😔Suruç'ta yaşıyorum Urfa merkeze gidiyorum zaman zaman ama 40 km Suruç uzaklığı her zaman gidemiyoruz maalesef Suruç çok gelişmiş bir yer değil sosyallik 0 diyebilirim 1 yılımıız kaldı nasip olursa sabır diyorum

Nabız 120 ama sürekli o atışı hissetmek çok kötü bir durum. Komşularım taşındı bu yıl maalesef 😔Suruç'ta yaşıyorum Urfa merkeze gidiyorum zaman zaman ama 40 km Suruç uzaklığı her zaman gidemiyoruz maalesef Suruç çok gelişmiş bir yer değil sosyallik 0 diyebilirim 1 yılımıız kaldı nasip olursa sabır diyorum
Belki bu durumda size etkiliyordur merkezden uzak kimsenin olmaması.ailenizin yanina gitseniz biraz değişiklik olur size de

Cok kotu bel ve kalcada kemık agrım var sankı bel fıtıgı olmusum yada tutulmuşum gibi
Ama ben bunun idrar yolu enfeksıyonu oldugumda yasıyorum genelde..

Dün acile gittim hemen igne yapmak ıstıyor
Kas gevsetıcı
Tamamda bı ıdrar testı kan testı yapın sonra neyse ona gore bakarız dıyorum
Yok ınat ettıler nörolojıye git ozaman dıyolar
Onu bende bılıyorum bugun tatıl 3 gun tatıl işte ..
Test yapmadılar ..
3 tane ilacı verdi yolladı

Eskıden olsa hıc tereddutsuz içerdim simdi oyle degılım herseyden korkuyorum
Cipro diye bir antıbıyotık vermıs
İçtikten sonra kullanıcı yorumlarına bakayım dedım
Zamanında toplatılan, ınsanları yogun bakıma ölüme götüren ..
Halısılasyon,hafıza kaybı,carpıntı en korktugum😬
Ne ararsan yazmışlar sakın kullanmayın
Annemı kaybettım filan..
Elimi attım kusmaya calıstım yok cıkmadı
Bıraz cıktı su fılan
Yok kafayı yedım saat 4 ten beri ..
uzgunum ama cahilsiniz maalesef size kimse kafasina gore ilac yazmaz gunde sizin gibi bir suru insan geliyo belirtilerden ezber yapiyoruz hastaliklari memnun degilseniz uzman doktora gorunebilirsiniz ve her ilacin yan etkisi vardir internetten arastirma yapmak yerine prospektusu okuyabilir ya da eczaneye danisabilirsiniz...

Bende depremden 1 ay önce başladı deprem tuzu biberi oldu. Aynen bu anlattıklarınızı yaşıyorum bende nefes daralması gece kalp krizi geçiriyorum sanıyorum. Sol tarafta gögüs kafesimde ağrı oluyor. Antidepresan verdiler yarım içerek başladım ama çok ağır geldi bu sabah çok kötü oldum 5.30 da uyandım sadece 2 saat uyuyabildim sanırım ilacı da içemicem lustral adında bir ilaç dozajı da yüksek
Merhaba daha önce bu konu ile açılmış konular var ama yine de yazmak istiyorum. Bende panik atak anksiyete var. Depremden sonra daha kötü oldum. En son kalp krizi geçiriyorum sandım kardiyolojik muayenede taşikardi çıktı. Çarpıntı için ilaç yazıp gönderdi doktor. Kan vitamin değerlerim de iyi çıktı. Kısacası psikolojik galiba. Bazı can sıkıcı durumlar ve deprem de üst üste gelince patlak verdi. Şu anda durduk yerde sebepsizce nefesim daralıyor yine kalp krizi geçiriyor gibi bir his geliyor ve içime bir sıkıntı oluyor. Yarın psikiyatriye gidicem. Artık günlük yaşamımı etkilemeye çalıştı. Var mı benim gibi olan bu süreci nasıl atlattınız?
olmazmı yanlız değilsin günlerdir acillerde 6 ay olmuştu ilacı bırakalı döndük basaaaa sanırım mevsim geçişi mahfediyor herkesi

Merhaba evet geçti ben çarpıntı için dideral diye bir ilaç kullandım onunla geçti şimdi lustral kullanıyorum anksiyete varda bende

Ne zamandır kullanıyorsunuz faydasını gördünüz mü
Ben mayıs ayından bu yana kullanıyorum en son nabız 120 ydi. Kardiyoloji doktoru yazdı bu ilacı psikiyatri doktoruda anksiyete içinde kullanıldığını söyledi kalp atışını yavaşlatıyor çarpıntı hissi bir hafta içinde kayboldu benim. Faydasını gördüm şimdi ara sıra yarım içiyorum

Bnde bir dönem Suruç'ta çalışıyordum ilçenin kendisi bile bana çok kasvetli geliyordu. Allah tan orda yaşamıyorum. Birecige hidince rahatliyordum. Siz oralı mısınız

X