Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

sheytane

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2010
399
4
İğneler cilt altına ulaşıyor
Üzerinde mikro düzeyde 192 iğne bulunan küçük silindirik bir alet olan ‘dermaroller’, kişisel uygulama kolaylığı ve etkinliği sayesinde dermokozmetik sektörde büyük rağbet göreceğe benziyor. Özel olarak hazırlanmış bu mikro iğneler, deri üzerinde mikro kanallar açarak cilde uygulanan preparatların cilt altına 200 kattan fazla geçmesini sağlıyor. Uygulamanın ardından 10 dakika içinde kapanan bu mikro kanallar aynı zamanda cilt altında bir iyileşme mekanizması oluşturarak, vücudun kendi yapıtaşlarının yeniden oluşumunu hızlandırıyor.

Şah Yaycı yenlik için şunları söylüyor: “Üstünde 192 adet mikro iğne bulunan silindirik küçücük bir aparat dermaroller. Bu aparatı cildinizde artı ve çarpı şeklinde turlarla hareket ettirdiğinizde her bölgede bir yıldız şeklinde tur atıyorsunuz. Ciltte kolajen ve growt faktör salınımını hızlandırıyor. Adeta bir lazer mekanizması gibi işliyor. Cilt daha sıkı ve daha pürüzsüz bir hale geliyor. Brad ve Angelina çiftinin uyguladığı bu pratik çözüme bir artı daha ilave ederek çok önemli bir ipucunu da size vermek istiyorum. Dermaroller’ı cildinizde gezdirip mikro kanalları açtıktan sonra hazır preparatlar halinde temin edebileceğiniz kök hücre ekstrelerini sürdüğünüzde inanılmaz sonuçlar elde ediyorsunuz”.

İğneler cilt altına ulaşıyor
Üzerinde mikro düzeyde 192 iğne bulunan küçük silindirik bir alet olan ‘dermaroller’, kişisel uygulama kolaylığı ve etkinliği sayesinde dermokozmetik sektörde büyük rağbet göreceğe benziyor. Özel olarak hazırlanmış bu mikro iğneler, deri üzerinde mikro kanallar açarak cilde uygulanan preparatların cilt altına 200 kattan fazla geçmesini sağlıyor. Uygulamanın ardından 10 dakika içinde kapanan bu mikro kanallar aynı zamanda cilt altında bir iyileşme mekanizması oluşturarak, vücudun kendi yapıtaşlarının yeniden oluşumunu hızlandırıyor.

Şah Yaycı yenlik için şunları söylüyor: “Üstünde 192 adet mikro iğne bulunan silindirik küçücük bir aparat dermaroller. Bu aparatı cildinizde artı ve çarpı şeklinde turlarla hareket ettirdiğinizde her bölgede bir yıldız şeklinde tur atıyorsunuz. Ciltte kolajen ve growt faktör salınımını hızlandırıyor. Adeta bir lazer mekanizması gibi işliyor. Cilt daha sıkı ve daha pürüzsüz bir hale geliyor. Brad ve Angelina çiftinin uyguladığı bu pratik çözüme bir artı daha ilave ederek çok önemli bir ipucunu da size vermek istiyorum. Dermaroller’ı cildinizde gezdirip mikro kanalları açtıktan sonra hazır preparatlar halinde temin edebileceğiniz kök hücre ekstrelerini sürdüğünüzde inanılmaz sonuçlar elde ediyorsunuz”.

Çatlaklar: En önemlisi diğer bir çaresiz kalınan sorun ise çatlaklar! Yine bu sorun için geliştirilmiş hazır preparat ürünlerle %50’nin üzerinde bir başarı sağlanabiliyor.
Şah Yaycı’ya göre teknoloji ve nanoteknoloji, yaşımızın iyisi olmak adına ve iyi yaşlanmak adına ‘well aging’ konseptiyle can alıcı şekilde göz kırpıyor.

Gözaltı morlukları: Biliriz ki gözaltı morlukları estetik sektörünü en zorlayan sorun. Dermaroller’ı gözaltında gezdirdikten sonra üzerine kök hücre ekstereli göz altı için hazırlanmış özel preparatı sürdüğünüzde kısa zamanda çok başarılı sonuçları gözlemlemeniz mümkün.

Saç dökülmesi: Nanoteknolojinin bir hayli önem taşıdığı süreçte kök hücre ekstereli ve growt faktörlü hazır preparatlar önemli bir soruna daha çare buluyor. Saç yoksunluğu tedavisi için de geliştirilmiş özel seri yine dermaroller’ın saçlı deri üzerinde mikro kanalları açmasının ardından uygulanıyor. Ayrıca yeni geliştirlen ve nokkin ihtiva eden, nokkini yenileyen renokkin oluşumu vebuluşuna saç yoksunluğu tedavisinde önemli bir çığır açacağa benzer. Öyle ki nokkin vücudumuzda bulunan bir enzim ve saç dökülmesini engelliyor; onun salınımı durduğunda saç dökülmesi baş gösteriyor renokkin sistemi nokkinin salınımını hızlandırıyor. Nobel’e aday olarak gösterilen bu nanaoteknolojik çalışma çok yakında ülkemizde de olacak.

Dermaroller etki alanları:

Selülit

Sivilce yara izleri

Kırışıklıkları azaltma

Yaşlılık önleme

Büyük gözenekler

Saç (Alopesi) saç derisindeki kan dolaşımın artırır.

Çiller

Akne ve yara izlerinin giderilmesini sağlar

Kullanılan bakım ürülerinin hızlı emilimini sağlar.

Evde mezoterapi

Yaşlı ve kuru cildin yenilenmesini sağlar

Koloojen oluşumun artırır

Kan dolaşımın artırır

Ölü hücrelerin kolayca dökülmesini sağlar

Vücudun birçok bölgesinde kullanılabilir(göz altı hariç)

Yüzlerce yıllık akupunktur teknolojisine dayanmaktadır.

Özellikle saç dökülmesine karşı serum kullanan kişilerde serumun etkisini %40 artırmaktadır

Dermaroller hakkında biraz araştırma yaptım kullan bir kaç kişi ile iletişime geçtim genelde güneş lekeleri ve sivilce izleri için kullanmışlar ve çok memnunlar ama çatlak için kullan kimseyi bulamadım onun için konuyu buraya açtım eğer dermaroller kullanlar varsa lütfen deneyimlerini bizlerle paylaşsın çatlaklarda nasıl bir etki yaratıyor kimi sitede tamamen yok ettiği kiminde ise %50 iyileşme sağladığı var kimindede çok derin yara izlerini bile sildiği resimlerle belirtilmiş kafam karıştı valla alıp almama konusunda laelaelaelaelae neyse kıslar hepimize çatlaksız selülitsiz sivilcesiz tüysüz günler dilerim kullanan arkadaşlardan yorumları bekliyorum hoşçakalın
Şeniz

bana bu yöntemi gittiğim ünlü bir dermatolog önerdi ama yüzümdeki sivilce izleri için. bense aslında acnelysse ve madecassol kullanırken karnımda çıkan ben için gitmiştim. yani çatlak için de kullanılsaydı söylerdi herhalde, onun için de tavsiye ederdi.

hımm teşekkür ederım bu ürünün her işe yaradığını söylüyorlarda bende emin olamadım işe yararmı diye ama dayanamadım aldım bu üründen her tarafıma her şeye uygulayacağım ve bu sayfada paylaşacağım sonuçlarınızemuszemus hatta az önce biraz elimin üstünde denedim ilk başta biraz korkutucu geldi çünkü iğne fobisi olan biriyim ben ama hafifce tenime dokundurup ilerlettim birşey hissetmedim sonra bastırarak yaptım ufak bir karıncalanma hissi veriyo bırakıncada biraz kaşıntı oluyo okadar nokta nokta halde hafif bir kızarıklık oldu yani kullanılmayacak gibi değil çok az acılı çünkü epilasyon bile onun yanında bence acılı kalıyo DEVAMI GELıCEK

Son düzenleme:
nerden aldın canım ? peki bi de mesela diz arkasına falan yapmak zor değil mi bunu ?

ben bunu internetten gg den aldım.aslında zor olmaz sandalyeye oturup bacaklarınızı bıraz yukarıya dogru uzatırsanız rahatca yapabılırsınız dıye dusunuyorum :lepi: birde sızlere sormak ıstedıgım bırsey var sımdı bu alet vucuduma delıkler acıp yenılıcekte sızce ben yenılemesını hızlandıran yada yenı hucreler yapımınıda saglayacak ne tarz urunler kullanmalıyım tavsıyesı olan varsa lutfen paylassın sımdıden tesekkur ederım herkese bu sıtede baska konuda bi ablamınız çinko kremi kullanarak çatlaklarından kurtulduğunu okumustum ıncelmıstı falan catlakları acab o etkılı olurmu??? ne dersınız yada baska onerılerınız varsa acıgım

Son düzenleme:
iyi akşamlar kızlar suan ürünü kullandım bitti temziledim kaldırdım.benim çatlak problemim yoğun olarak göğüs bölgemde olduğu için ilk oraya uyguladım ilk başlarda yaparken biraz karıncalanma oluyor ufak ufak acı oluyo tabiki ama öyle dayanılmayası birşey değil neyse ürünü kullanılması gerektiği gibi kullandım daha sonra neredeyse katı halde bulunan çinko kreminden sürdüm şaşılası bir durumki hemen emdi önceden bir saat ovala ısınsında erisinde falandı demekki gerçekten işe yarıyo diye düşünüyorum benim çok hassas bir tenim olduğu içinde kabarmalarım oldu oda gayet normal bende çünkü kaşımı nile aldırıdığımda 1 saatten aşağı kızarıklığım geçmez dedimya çok hassas.cildimin rengine gelincede beyaz tenliyim dermarolleri uyguladıktan sonrada güneşte yanar kızarırsınız ya o reng aldı uyguladığım yerler zaten haftada bir uygulanacak gözükmeyende yerde o nedenle problem etmedim yani.sedef sedef olmuş çatlaklarım bile şuan kırmızı o ilk çatladıkları günlerdeki gibi aynı yarın sabah uyandığımdada gelişmeleri yazarım sonrada bir hafta sonra tekrar yazıcam tek dileğim allahtan kurtulalım şunlardan şimdilik hoşçakalın

merhaba kızlar akşam dermarollerı uyguladıgım yerlerdekı catlaklarım suan kırmızı durumda hanı o ılk olustuklarındakı gıbı dıger yerlerdekı kırmızılıklar gectı ufak ufak bır kac kan toplanması gıbı noktalar var okadar.bıraz acı hıssı var sankı guneste yanarsınızda sonrasında boyle bıryere surtundukce acır ya onun gıbı surtununce acıyo onun harıcınde bır problemım yok ama catlakalrın hala kırmızı olması benı umutlandırdı dun bıraz arastırma yaptım hodan yağı acıbadem sutu ve madecassol almayı dusunuyorum degısık aralıklarla uygularım gu ıcerısınde belkı daha ıı olur ıyılesmesı hızlanır yada gecırır bılmıyorum madecassol bag olusumunu desteklıyormus hodan yagı ve acıbadem sutu de yenılenmeyı ve daralmayı saglıyormus hadı bana kolay gelsın sonucları paylasmaya devam edıcem inşallah kurtuluruz bu arada ben 23 yasımdayım ve catlaklarım ergenlık donemınden kalma yanı 13-14 yaslarından berı bunlarla yasıyorum ama bu kadar gozume hıc batmamıstı buyudum galıbabayanssulusmile

kızlar gg de hangi kategoride bu ürün bulamadım ben. uygulayan arkadaslar ne olur gelismeleri bizimle paylasın

çok ilgimi çekti bu konu çok teşekkürler bizi aydınlattğn için cnm daha sonraki haberlerini de bekliyoruz :)
tabiki gelişmelerı sızınle paylasıcam ben kurtulursam sızlerınde kurtulmasını ısterım cunku cok kotu etkılerı var ınsanın pskolojısınde bılıyorum ama kurtulucaz ınsallah:içelim:

kızlar gg de hangi kategoride bu ürün bulamadım ben. uygulayan arkadaslar ne olur gelismeleri bizimle paylasın
gg de arama kısmına akne leke iz yazarsan çıkıyor canım birde için rahat olsun her hafta kullandıktan sonra gelişmeleri yazıcam kendınıze ıyı bakın

aslında kargo suresı uzun yurt dısından getırdıklerı ıcın ama ben sıparıs verdıgımde cok sanslıydım satıcı bır kolı getırtmıs hepsı satılmıs bosta kalan bır tane varmıs onu bana gonderdı bırde bu urunun ıgne boyutları farklı mesela ben catlak ıcın 1.5 mm olanını kullanıyorum sıvılce ıcın farklı kırısıklıklar ıcın farklı oluyor boyutları onu satıcıyla konusmayı unutmayın ne ıcın kullanacagınızı yazarsanız onlar yardımcı oluyor zaten bende arastırmıstım tabıkı catlak ıcın kucuklerı ıse yaramıyor dedı catlaklar derın oldugu ıcın uzun ıgneler lazım ıgneler gercek anlamda sızlerı korkutmasın hıc acıtmıyor epılasyın gıbı bır acısı var

kızlar sizden yorum gelsin diye beklyim dedim ama bnde sipariş vericem sanırım bugün çok merak ettim:)

valla bende bu konuyu actım belkı etkılerını paylasan bırı olur dıye ama hem yazan olmadı hemde ben sabırsızlandım cunku cok merak ettım ve bana cok mantıklı geldı ben bır ay kadar arastırdım bunu hem bır yandanda maddıyatı ayarladım ondan sonra aldım ama pişman degılım cunku ıse yarayacagı hıssı var ıcımde kendıne cok ıyı bak bence almakla en ıısını yaptın canım ya her ıse yarıyo ora olmazsa baska yere kullanırız sıvılce genıs gozenek selulıt ne bılıyım cok yararı varmıs yaaa

evet hem senin yaşadığın gbi bi drum oldu satan kişiyle konuştum elinde varmış kısa sürede de gelicek çok bişey değil ya denemiş oluruz en kötü ama ben işe yarıcağına inanıyorum

ya tabiki denemiş oluruz hem nelerı denemedıkkı kremlere tonlarca paralar doktum kahve lımonlar keselemeler yaglar daha neler neler bırde bunu deneyelım ne olacakkı sankı ben etkılerını gormeye basladım galıba hanı o cukur cukur oluyoya catlaklar elını surdugunde sımdı o ust derıyı ben yara olarak algılattım vucuduma oda yenılemeye basladı boyle o eskısı gıbı cukur cukur halı gıttıı gıbı belkıde bana oyle gelıyo yenılenıyo gıbı hıssedıyorum ama bence ıse yarayacak gıbı

Son düzenleme:
X