Eşim çok ilgisiz ne yapabilirim?

eşim insan kaynaklarında çalışıyo yani ordada tüm gün nette sürekli forumlarda canım komik videolarda gazetelerde vs.artan zamanlarındada korku filmi izlemekle geçiyo ben korktuğum için seyretmiyorum ama yine suçlu oluyorum.:eek:klava:

iş icabıda sürekli nettte olunca bağımlılığı daha bi artmış.:bbo:

zor bi durum allah yardımcın olsun...

benim eşimde muhasebeci iş yerinde sürekli bilgisayarla haşır neşir olduğu için eve geldiğinde mecbur olmadığı durumlarda elini bile sürmez.ben otursam başına zaten akşama kadar bıkmışım kapa şunu der.

sizinki olayı fazlasıyla abartmış bencede yardım almalı yoksa sosyalleşmek şöle dursun sağlığından olacak o gözlere beyne yazık değil mi? yardım şart bencede

kızlar eşime en uygun dille nasıl sölerim yardım almasını bu durumu kabullenmez ona göre çok normal çünkü

canım benım ya üzüldüm ınternette sadece sörf mü yapıyo yoksa yazıştıkları da var mı ne biliyim tuvalete kadar da götürülür mü ya

yazışmasına hiç rastlamadım ama sürekli donanımhaberde ne buluyo okadar saat bilmem açıp gazete okuyo yahu onu bırakta beni aç oku be adam:)))valla sinirlerim bozuldu artık.

çok üzülüyorum çok günüm ağlamakla geçiyor bazen işte durup dururken ağlamaya başlıyorum.benle ilgilenmiyosun hep pcdesin diyorum sana öle geliyor diyo kızlar wcye giderken bile laptopu alıyo yok böle bişiiiiiiiiiiiii

İşi abartmış eşin iyicene wc'ye bile laptopla girdiğine göre gizli saklı bişeyler çevirmesin sakın

bende ondan şüphelendim zaten kaçırır gibi laptopu falan wc ye götürdüğüne göre canım pc den geçmişi aç okusana neler yazıyo filan.ne kadar güvensende tedbiri elden bırakma canım..birlikte film filan izlemeyi teklif et ne biliyim git sende dibine dibine otur yandan yandan izle :KK70:

pcyi sürekli kontrol ediyorum ama hep donanım haber çıkıo zaten pcyi saklamıyo arada bakıom o lanet olası forumda ya yanına oturuyom bazn kaş göz yapıom ama tık yok adam komik videolarla katıla katıla gülüooo

eşim insan kaynaklarında çalışıyo yani ordada tüm gün nette sürekli forumlarda canım komik videolarda gazetelerde vs.artan zamanlarındada korku filmi izlemekle geçiyo ben korktuğum için seyretmiyorum ama yine suçlu oluyorum.:eek:klava:

aa aynı benim eşim. Sanki aynı adamdan bahseder gbisin. Seni o kadar iyi anlıyorum ki... Ben de1yıllk evliyim. Eşim mesela yemek yiyoruz. Ana yemegi yedi. Ben makarna koyucam. Ben tabaga Makarna koyana kadar bile eklemeyip pc başına gidiyo :eek:klava:

aynen hayatım yaa sen ne yapıyorsun peki ben çok üzülyorum hep napabilirim die araştırıyom ama hiç bişi etki etmedi kocamda bıktım yaa bi gün cinnet geçirip ona zarar vermekten korkuyorum cidden çok kötü bi durum

aa aynı benim eşim. Sanki aynı adamdan bahseder gbisin. Seni o kadar iyi anlıyorum ki... Ben de1yıllk evliyim. Eşim mesela yemek yiyoruz. Ana yemegi yedi. Ben makarna koyucam. Ben tabaga Makarna koyana kadar bile eklemeyip pc başına gidiyo :eek:klava:

Ayyy inanılır gibi değil ne anlıyorlar bu düşkünlükten kafamçokkarıştı

bunların hepsi böle ilgisiz vurdumduymaz sorumsuz
sende ilgilenme bırak naparsa yapsın
bende çok sinirliyim erkek arkadaşımın ilgisizliği sorumsuzluğu yüzünden ayrıldık çünkü daha yeni alsanaalsanasmile

bi anlasam ne anladığını yaa allahtan bi komşum var dert ortağım oda olmasa çoktan ye çeker giderdim yada kafayı yerdim.düşünsenize 6 aylık evliyiz bizim gezip tozmamız vakit geçirmemiz gerekiken odun gibi yaşıyoruz.

stresleri vardır işleri vardır güçleri vardır hep zatennn
bizim yok sanki, ona rağmen her sorumluluğumuzu yerine getiriyoruz ilgimizi eksik etmiyoruz :eek:klava:

valla iyi yapmışın deişmiyolar çünkü topunun kökü kurusun ay sinirim oynadı saçımın okşanmasını güzel iki kelime duymayı elele kavasız gezmeyi okadar çok özledimki kızlar ruh sağlığım bozuluyo

Konunuz içerik nedeniyle;
http://www.kadinlarkulubu.com/esi-esinin-ailesi-f860/
bölümüne taşınacaktır...
sevgiler...

Not:fikrimi de yazmadan geçemeyeceğim,
siz ne kadar üstüne düşerseniz,o kadar birşey zannedecek kendini,
o size ilgisiz ise,sizde ona ilgisiz davranın,
daha 6 aylık bir evliliktebunların yaşanmasını duymak üzüyor beni,
ama bu konuda kısasa kısas maalesef,
brakın o sizin üstünüze düşsün,fazla şimartmayın derim...

tabi işte uğraşıyolar zaten bide bizlemi uğraşçaklar çok afedersin ama sen yatakta yorgunum desen hemen kavga çıkar ne iş yapıon seninlkide işmi die

X