Sevgilimle konuşacak konu bulamıyoruz

Yüzyüze iletişimiz sanal ortamda olduğu kadar kötü değildi .

cümlenin sonunu harika çok güzel süper kelimeleriyle bitirebilirdiniz..
sadece sanal ortamda iletişim kuramıyorsunuz realde bomba bir ilişkiniz var hepsi gelir geçer diyebilirdik bizde!
ama sanırım realdede fazla şaşalı değil iletişiminiz..
bence baya bi relax olmalısınız ki akışında ilerlesin ilişkiniz..
yoksa güne bu gündemi konu bulamayacağız gene aynı stres diye başlarsınız yada herhangi bir saatte!
bu şekilde farkında olmadan ilişkiniz bitmeye yön tutacak gibi geldi bana..

ılla bırseyler paylasmanız gerekıyorsa, bır kıtap okudugunuzu soyleyın (gercekten okuyun)
Begendıgınız paragrafları onunla paylasmak ıstedıgınızı soyleyın ve paylasın.

Ertesı gun bır sıır.
Sonrakı gun bır karıkatur.
Sonrakı gun oscar odulu alan bır fılm...
Bunlar uzerıne yorumlar, elestırıler yapın.

Hem genel kulturunuz artar, hemde sevgılınızle konusacak konularınız olur.
Ve en onemlısı bırbırınızın ne tur etkınlıklerden zevk aldıgını kesfedersınız...

sohbet kendiliğinden gelişir bence, hadi şu konu üzerinde konuşalım diye değil, açık oturum mu bu töbe töbe önceden düşünüp konu bulup konuşacaksınız:KK53:

konuşacak birşey bulamıyosanız konuşmayın bence, bi süre bekleyin biriksin:)
yok illa konuşucaz sanalda derseniz karşılıklı oyun falan oynayın:KK51:

He işte uzak mesafe ilişkilerini bitiren bir sebep.
Sürekli facebookta msnde takılmayın arkadaşım.
Telefonda konuşun belli saatlerde, tamam. Bütün günü iletişim halinde geçirmek zorunda değilsiniz.

Hem ne öyle tartışma programında gibi "ee konu var mı?" diye sorması falan. Komik geldi bana :KK35:

E konu var mı diye sorması bana da çok komik geldi.

Uzun uzun konuşabilmek de bir yetenek işi sanırım.
Ben 6 saat hiç durmadan yazıştığımı bilirim sevdiğim insanla ya da insanlarla.

Ortaya hiç olmadık şeyler at, aniden sorular sor, her şeyden konuşulacak bir şey çıkarılabilir bence.

Eğer bunu yapamıyorsanız işiniz zor görünüyor.

Uzakta olduğunuz için konuşacak çok daha fazla şeyiniz olmalı.

açıkcası bu bu kadar sorun oluyorsa aranızda frekansınız tutmuyor demektir, haklısın yani ayrılık çanları çalabilir
bu illa kötü bişey değildir ayrıca hayırlısını istemek lazım
belki böyle bi sorunun olmadığı biriyle beraber olursun ilerde
farklı şehirlerde çok zor zaten, aynı şehirden biri olsa ölçmek tartmak daha kolaydı

Evet arkadaşlar 1-1,5 saat kadar rahat bir şekilde konuştuk . Hayvanlardan , hobilerinden , kardeşlerimizden felan bahsettik :KK1: :KK1: sizce daha nelerden bahsedebiliriz . Yanında arkadaşı var o yüzden pek rahat konuşamıyorum .

Arkadaşlar konuyu doğru yeremi açtım bilmiyorum ama yanlış yere açtıysam taşırsanız memnun olurum .
Arkadaşlar biz hergün sevgilimle facebook , msnde konuşuyoruz . Fakat konuşacak konu bulamadığımız için aramızda bir soğukluk ve gerginlik oluşuyor . Konu kapanıyor . 5-10 dk sonra ' - ee konu varmı ?' diyor . bende susuyorum konu bulamadığım için . Ne yapabiliriz bu konuda yardım edin lütfen .

tatlım biz nereden bilelim senin ilgi alanlarını, sevdiğin mevzuları vs..

forumdaki bütün başlıkları oku, sevgiline akşam anlat.. ne diyeyim :KK76:

iki kişi karşılıklı konuşmaktan keyif alıyorsa bu sevgidir. :KK70:
Karşılıklı SUSABİLİYORSA BU AŞKTIR :KK69:
Onunla illa konu bulmakzorunda değilsin ha ısrarlao konuşmak istiyorsa seni
bir sevgi değilde muhabbet arkadaşı olarak görüyordur.
Yani illa sanalda sohbet gerekmiyor sevgiliysen
Nelerden konuş biliyor musun şu ülkenin halinden.
Bak konu kapanmaz o zaman .... :KK51:

Soru sorun birbirnzee. Ben sevglmle 2 senedir cıkıyorum ve hala konuscak sey var :) zaten konu bulunmazki kendiliğinden çıkar ortaya..

Konuşacak birşey bulamıyorsanız zorlamnıza gerek yok bence, uyum sorununuz var gibi geldi bana. Doğal olmanızı tavsiye ederm, konuşacağım diye kendinizi kesmayın. Ben eşimle aynı üniv.de okuyordum, tüm gün okulda beraberdik, akşam da eve gelince mesajlaşır ya da konuşurdk. yani diyeceğim o ki; tabiri caizse frekansların tutması çok önemli. :KK34:

Konu var mı deyince aklıma komik sahneler geldi:) Bugün zararlı atıklar olsun konumuz veya baz istasyonlarının sağlığa etkilerini konuşalım filan :)))
Konu var mı ne demek yahu ? İki sevgili neler konuşmaz ki...Saatlerce saçma aşk sözcükleri bile yazılabilir.Bence sizin fazla ortak bir yönünüz yok.
Sevgiliyle konuşmak görev değil,sevgilin olması şart da değil.Sıkılıyorsan boşver gitsin,daralma böyle:)

Evet arkadaşlar 1-1,5 saat kadar rahat bir şekilde konuştuk . Hayvanlardan , hobilerinden , kardeşlerimizden felan bahsettik :KK1: :KK1: sizce daha nelerden bahsedebiliriz . Yanında arkadaşı var o yüzden pek rahat konuşamıyorum .

ay 1,5 saat geyik yapılır mı yazışarak valla tebrik ederim
alın bedava bi tarife telefonla konuşun bari,
yaşlar küçük sanırım
:82:

Bence sen bizimle alay ediyorsun...

evet alaymi ediyorsun?
burda bir tuaflik var!!!
daha gecen konu actin sevgilinle ayrilmalar felen diye, hatta seninle ozel den bile gorstuk iste ayrilmis olan sevgilin sana hakaret ediyor diye, hangi arada deli gibi sevidgn kisi unuttun da yeni birini buldun??? sonra bana ankara yasiyorum yada oraliyim gibi birsey dedim, simdi ise adana'da diyorsun...,
Burde bana 27 yasindayim dedim, simdi ise son sinif ogrencisiyim diyorsun, birde bana calisiyorm dedin!!! bizi aptalmi sandin kizim???

erkek misin nesin sen?

Son düzenleme:
X