Bugün Tırnağında Ne Renk Oje Var?

SevimliUye

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2011
70
0
Eveet kızlar bugün tırnağınıza hangi renk oje sürdünüz?Bu sene ne renkler daha çok ilgi görüyor bakalıım..İsteyen tırnaklarının resmini de koyabilir :)

$Fotoğraf0475.jpg

işte bugün bnm tırnaklarım :KK12::KK12:

Ben ne renk sürdüğümü de yazim el tırnaklarımdakiler mavi,ayak tırnağımdakiler kırmızıyla turuncu arasında nar çiçeği gibi bi renk :)

Flormar M113 var bugün.Bu sene çok moda sokakta kimi görsem bu renk var tırnaklarda..
Kızılay dağıtmış gibi

Son düzenleme:
Çatlayan oje deneyen var mı?Denemek istiyorum yeni öğrendim deneyen varsa yazabilirmi?

Merhaba canım,
Ben kullanıyorum çatlayan oje çok eğlenceli çok güzel ama kullanımı biraz zor çok çabuk kuruyor acele etmek gerekiyor benimki hemen kurumaya başladı mesela kapağının ağzındakiler felan hemen kurudular yani birde tek kat yapacaksın ve kalınlığını iyi ayarlamak gerek

aaaaa kızlar neden resim eklememiş kimse yauu :))))

bende bu var bugün kolay ebruli güya ama ondan çok hepsine benzio :KK60::KK60::KK60::KK60:

Merhaba canım,
Ben kullanıyorum çatlayan oje çok eğlenceli çok güzel ama kullanımı biraz zor çok çabuk kuruyor acele etmek gerekiyor benimki hemen kurumaya başladı mesela kapağının ağzındakiler felan hemen kurudular yani birde tek kat yapacaksın ve kalınlığını iyi ayarlamak gerek

Hangi marka ben bulamadım bi türlü

X