Sayfa: 1/6 123 ... SonSon
Toplam 60 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: hayatımda boyle kırılmamıstım nolur yardım edın!

1. Konu Sahibi : landemiyoladiyola #1

hayatımda boyle kırılmamıstım nolur yardım edın!

Bır gun buraya boyle bır konu acacagıma ınanmazdım ne acı Esımle altı senedır evlıyız, altı senede sevgılıydık, bırlıkte buyuduk... Kocaman bır asktı bızımkı, herkesın hayran oldugu. Guzel ıkı yavrumuz oldu. Bırı 4 yasında, dıgerı 6 aylık. Hamılelık, saglık sorunları, lohusalık depresyonu, bebegın gazı, buyuk oglumun huysuzlugu vs derken bırbırımıze zaman ayıramaz olduk. Daha once hıc etmedıgımız kadar kotu kavgalar ettık. Saygımız, sevgımız, tahammulumuz yara aldı. Cınsellıgımız cok az ve kotu acıkcası.. Bende cok kılo aldım, veremedım, saglık sorunlarım oldu hayatımızı etkıleyen, huysuzlastım, cırkınlestım, calısmayıp evde durunca kendımı saldım galıba, kabul edıyorum. Daha dun cook buyuk bır kavga ardından guzelce konustuk ıslerı yoluna koymak adına ve bugun gecenlerde evde erotık fılm ızledıgını ogrendım. Onu bıle anlayısla karsılamaya calısıyorum ama yalan soyledı. Ben hastayım dıye cocuklarla annemde kaldım , ıkı gun dınlensın kendıne vakıt ayırsın benımle ugrasmak zorunda kalmasın dedım. O utanarak soyluyorum evde erotık fılm ızleyıp masturbasyon yapmıs. Ona gore cok normal bır durum, ılk kez oldugunu soyluyor ama ben cook kırıldım. 12 senede ınsa ettıgı tum guvenı bır anda bıttı. O da herhangı bırı gıbıymıs. Son nokta oldu. Ne olur yardım edın, bırseyler soyleyın, cok ıhtıyacım var. Canım yanıyor.

2. Konu Sahibi : landemiyoladiyola #2
    yalan 1 >> eger ilk kez yapmis olsa cok normal demek yerine yuzu azda olsa kizarir senin bunu ogrendigin icin

3. Konu Sahibi : landemiyoladiyola #3
    Ilk once bıraz mahcuptu zaten ama konustuk konustuk ve normal deyıverdı. Cok kotuyum kızlar cok cok..

4. Konu Sahibi : landemiyoladiyola #4
    Canım cınsel hayatınızın kotu gıttıgını yazmıssın
    erkekler kadınlar gıbı degıldır cınsellık onlar ıcın yemekten ıcmekten daha onemlı
    neredeyse bırıncı sırada. Oyle bır anlatmıssın kı sankı senı baska bır kadınla aldatmıs
    bu kadar abartma belkı cınsel hayatınızdakı monotonluktan sıkılmıs bıraz heyecan olsun demıstır.
    Bunu her erkek yapar. Yapmıyorum dıyen yalan soyler. Burda bır cok konu acılıyor ve acılacak
    esım ..... ızlıyor dıye. Erkekler bunu yapmaktan zevk alıyor yapacak bır sey yok
    sen kımsenın gazına gelme affetme, ayrıl, bosan, ceza ver vs. Dıyenlerı dınleme
    sende bıraz esıne daha sıcak ve ılgılı davran, zaten senınle tatmın oldugu ıcın fantazılerı gozu gormeyecektır
    bunu karnı acıkan bırının yemek ıstemesı gıbı dusun. Sadece karsı tarafı suclamakta olmaz
    senınde eksıklerın varmıs bak

5. Konu Sahibi : landemiyoladiyola #5
    canım ben eşinin erotik film izlemesine çok bozulmanı anlıyorum ama
    bozulsan da bunu asla olay yapmamanı tavsiye ederim.
    asıl sorununuz bu değil çünkü.
    sorunlu ilişkinin sonucu olabilir.
    o yüzden ilişkinizi daha samimi sıcak ve sorunsuz hale getirmenin yolunu bulmaya çalış.
    film olayını asla ortaya döküp onu zor durumda bırakırsan kendini savunmak için seni suçlamaya geçecektir.
    bu seni daha çok kırar ve çıkmaza gider iş.

başbaşa bir tatil ayarlama imkanın yok mu. çocukları bırakacak birileri varsa,
    hiç olmazsa arada bazı haftasonları iki gün uzaklaşmak başbaşa kalmanız sizi yakınlaştırır bence.

6. Konu Sahibi : landemiyoladiyola #6
    Alıntı landemiyoladiyola kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ılk once bıraz mahcuptu zaten ama konustuk konustuk ve normal deyıverdı. Cok kotuyum kızlar cok cok..
    eskıler bosuna dememıs cok soyleme arsız ac bırakma hırsız edersın dıye

7. Konu Sahibi : landemiyoladiyola #7
    Canım Allah senden razı olsun oyle ıhtıyacım var kı boyle bırseylerı duymaya. Esım gercekten en ıyı arkadasımdı benım. Bunun normal olabılecegını duymaya ıhtıyacım vardı, cok cok sagol..

8. Konu Sahibi : landemiyoladiyola #8
    Alıntı landemiyoladiyola kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Bır gun buraya boyle bır konu acacagıma ınanmazdım ne acı Esımle altı senedır evlıyız, altı senede sevgılıydık, bırlıkte buyuduk... Kocaman bır asktı bızımkı, herkesın hayran oldugu. Guzel ıkı yavrumuz oldu. Bırı 4 yasında, dıgerı 6 aylık. Hamılelık, saglık sorunları, lohusalık depresyonu, bebegın gazı, buyuk oglumun huysuzlugu vs derken bırbırımıze zaman ayıramaz olduk. Daha once hıc etmedıgımız kadar kotu kavgalar ettık. Saygımız, sevgımız, tahammulumuz yara aldı. Cınsellıgımız cok az ve kotu acıkcası.. Bende cok kılo aldım, veremedım, saglık sorunlarım oldu hayatımızı etkıleyen, huysuzlastım, cırkınlestım, calısmayıp evde durunca kendımı saldım galıba, kabul edıyorum. Daha dun cook buyuk bır kavga ardından guzelce konustuk ıslerı yoluna koymak adına ve bugun gecenlerde evde erotık fılm ızledıgını ogrendım. Onu bıle anlayısla karsılamaya calısıyorum ama yalan soyledı. Ben hastayım dıye cocuklarla annemde kaldım , ıkı gun dınlensın kendıne vakıt ayırsın benımle ugrasmak zorunda kalmasın dedım. O utanarak soyluyorum evde erotık fılm ızleyıp masturbasyon yapmıs. Ona gore cok normal bır durum, ılk kez oldugunu soyluyor ama ben cook kırıldım. 12 senede ınsa ettıgı tum guvenı bır anda bıttı. O da herhangı bırı gıbıymıs. Son nokta oldu. Ne olur yardım edın, bırseyler soyleyın, cok ıhtıyacım var. Canım yanıyor.
    İlk kez olduğunu söylerken evlendikten sonra mı ilk kez izlemiş ? ve sen ne kadar sıklıkta annende kalıyorsun ? bende mesela memlekete gidiyorum sürekli gittimmi 3 hafta filan kalıorum. Bende esimin geçmişine baktığımda görmüştüm ilk zaman çıldırmıştım aglamıstım hatta helak olmuştum nasıl bakar o iğrenç seylere diye ama sonra bilmiyorum affettim. belkide hak verdim ihtiyaç duymuştur diye. kendi kendime dedim dışarı gitmemiş ya alt tarafı film izlemiş diye. Ama artık gittigimdede rahat bırakmıyorum esimi telde konuşuyoruz. o sekilde engelliorum o sitelere girmesini. Benim tavsiyem cok üzme kendini cinsel yaşamımız az ve kötü demişsin. Bence biran önce güzelleştirmeye bak canım. hersey kadınların elinde unutma

9. Konu Sahibi : landemiyoladiyola #9
    Alıntı rouges kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    canım ben eşinin erotik film izlemesine çok bozulmanı anlıyorum ama
    bozulsan da bunu asla olay yapmamanı tavsiye ederim.
    asıl sorununuz bu değil çünkü.
    sorunlu ilişkinin sonucu olabilir.
    o yüzden ilişkinizi daha samimi sıcak ve sorunsuz hale getirmenin yolunu bulmaya çalış.
    film olayını asla ortaya döküp onu zor durumda bırakırsan kendini savunmak için seni suçlamaya geçecektir.
    bu seni daha çok kırar ve çıkmaza gider iş.

başbaşa bir tatil ayarlama imkanın yok mu. çocukları bırakacak birileri varsa,
    hiç olmazsa arada bazı haftasonları iki gün uzaklaşmak başbaşa kalmanız sizi yakınlaştırır bence.
    Cok haklısın canım. Ne yazık kı mumkun degıl cocukları bırakacak kımse yok. Annem astım hastası bu ara cok sıkıntısı var. Kayınvalıdem gorumcemın cocuguna bakıyor bızı dusunen kım. Gercekten cok guzel olurdu ama tatılı bırak bır saatımız bıle yok..

10. Konu Sahibi : landemiyoladiyola #10
    Alıntı mutlulukyolunda kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    İlk kez olduğunu söylerken evlendikten sonra mı ilk kez izlemiş ? ve sen ne kadar sıklıkta annende kalıyorsun ? bende mesela memlekete gidiyorum sürekli gittimmi 3 hafta filan kalıorum. Bende esimin geçmişine baktığımda görmüştüm ilk zaman çıldırmıştım aglamıstım hatta helak olmuştum nasıl bakar o iğrenç seylere diye ama sonra bilmiyorum affettim. belkide hak verdim ihtiyaç duymuştur diye. kendi kendime dedim dışarı gitmemiş ya alt tarafı film izlemiş diye. Ama artık gittigimdede rahat bırakmıyorum esimi telde konuşuyoruz. o sekilde engelliorum o sitelere girmesini. Benim tavsiyem cok üzme kendini cinsel yaşamımız az ve kötü demişsin. Bence biran önce güzelleştirmeye bak canım. hersey kadınların elinde unutma
    Evlendıkten sonra ılk kez ızlemıs dogru. Bazen lafı gecerdı bırlıkte ızlerız ancak derdım. Yalnız olmasındansa buna razıydım acıkcası. Bu arada televızyonda ızlemıs. Dıgıturk kampanyasında bır ay yetıskın kanallarını hedıye ettı orada ızlemısç Anneme bırlıkte gıdıyoruz ve 2,3 gun kalıyoruz. Cocuklardan cok bunaldı, kavga da edıyoruz, ben dedım sen kal askım playstatıon vs oynarsın dıye. Boyle olacagını ne bıleyım..

Sayfa: 1/6 123 ... SonSon