Kızlar yardım edin kafam çok karışık...

İşlerinden dolayimi geciyor bilgsyr basina?yani sana oylemi diyor peki dusarda nasildi sana karsi tavirlari umursamazmi ne hissettin

Bu bilgsyr olayi her gecemi oluyor sana evde vakit ayrmyr mu gece falan sen tekmi yatiyorsun hep eşin sonradanmi geliyor bnu anlayamadim?

Evet bilgisyar muhendisi bu yüzden ne yazıkki hep pc başında. hep farklı saatlerde yatıyoruz. reglm yeni bitti. Birlşkte olmak istedim daha doğrusu o yanaştı. Sonrada yorgunum deyip uyudu. Nede olsa kendini tatmin edeceği yerler var. Niye benimle vakit harcasınki. En iyisi galiba boşanmak.

Nasıl yanında kalayım ki sabahlara kadar çalışıyor. Ve çalışma odası var. Eneler hissettiğimi anlatamam. Ona göre çok abartıyorum. Bu bütün erkeklerin yaptığı birşey. Ve sadece rahatlamak için yapıyor. Ama orda ben dururken yapması beni çok üzüyor.
çok haklısın , abartmıyorsun kesinlikle. Rahatlayacaksa beraber rahatlayın ne o bekar gibi

Valla ben söylemekten yoruldum. Tamam anladım ama şu an geçiş dönemindeyim diyor. Biraz sabretmem gerektiğini söylüyor. Bir terapiste gitsek çözüm olurmu bilmiyorum. Çünkü ben de artık her yaptığı şeye patlıyorum. Aşırı tepki veriyorum.

X