Kız İsteme 2015 sözleneceklerrr burayaaa :16:

Siyah, istemiyorum cünkü kapali mekan oynaycz fln zaten cok daralir bir de kravat takip bunalmasin dedim. Beyaz gömlek giymem dedi bugün sordum =D siyah alcaz o yüzden =D

siyah iyidir asildir canım boğmaz ya hatırlıyorum kaanla bi düğüne gitmiştik kapalı mekanda siyah gömlek giymişti gayette hoştu giysi kıyafet bi yere kadar siz eğlenmenize bakın canım :KK34:

siyah iyidir asildir canım boğmaz ya hatırlıyorum kaanla bi düğüne gitmiştik kapalı mekanda siyah gömlek giymişti gayette hoştu giysi kıyafet bi yere kadar siz eğlenmenize bakın canım :KK34:

Takim elbise siyah =D kravat istemiyorum canim =) arada virgül vardi ama yetersiz olmus ben de sonradan farkettim =D

işte bu asker dönüşü sürprizlerine kavuşmalarına bayılıyorum sırf bunun için beklenir onca zaman ya :)
Allah başka ayrılık vermesin canım benim :)

amin canım allah kimseye uzun ayrılık yasatmasın

Teşekkürler canım =)

Bugün elbisemi kısalttırdım =) ayakkabılarım takılarım hazır, bir tek çantam kaldı o da bulunur sanırım kolayca diye erteliyorum şimdilik :KK70: sizce baloda erkek arkadaşım ne giymeli ? siyah takım elbise giyecek ama ceketini çıkarır içerde. Kravat takmasını istemiyorum. beyaz gömlek mi giysin :44: :KK52:

canım sonradan kararını vermişsin sanırım bende yeni gördum ceren gibi siyah gömlek taraftarıyım bende :KK1:
iyi eğlenceler :KK8:

amin canım allah kimseye uzun ayrılık yasatmasın

canım sonradan kararını vermişsin sanırım bende yeni gördum ceren gibi siyah gömlek taraftarıyım bende :KK1:
iyi eğlenceler :KK8:

Erkek arkadasım da oyle istedi zaten, siyah gömlek alacagiz =) sagol canim =)

Çok mutlu huzurlu saglikli ve calisanlar için çabucak ve guzel gecicek bi gün olsun inşallah gunaydin kızlar :KK1:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
günaydın kızlar bu aralar çok mu sessiz kaldık:KK19:
küçük yeni bir fikir buldum :) $10257768_233451703522461_6469448090504219087_n.jpg :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

günaydın kızlar bu aralar çok mu sessiz kaldık:KK19:
küçük yeni bir fikir buldum :)Eki Görüntüle 1088476 :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Çooooooooook güzel bir fikir, azcık önden korkutup sonra bu güzel bir fikir :KK9: sevgilim hayatta içmez tuzlu :KK52: gerçi normalini de içirebilirsem o gün iyi de :KK34: Ben sevdim bu fikri =) ben annemlerin fincanlarına da bağlayacağım kurdele herkes farklı içiyor karışmasın =)

Çooooooooook güzel bir fikir, azcık önden korkutup sonra bu güzel bir fikir :KK9: sevgilim hayatta içmez tuzlu :KK52: gerçi normalini de içirebilirsem o gün iyi de :KK34: Ben sevdim bu fikri =) ben annemlerin fincanlarına da bağlayacağım kurdele herkes farklı içiyor karışmasın =)

ben alinin kahvesini özel sunmayı planlıyorum ama bakalım :KK1:
hatta sütlü sever kahveyi belki öyle yaparım keyifle içsin:KK1:

X