Kız İsteme 2015 sözleneceklerrr burayaaa :16:

hzlvlkn

Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2013
173
0
34
merhaba kızlar.
bir hayli zaman var ama yinede beni yarimin seni seneye istetcem demesi çokk hoşuma gitti.zaten takip ediyordum gaza geldim bende katılayım dedim.:KK1:

Son düzenleme:
Super bı konu olmus cnm ben varım 2015 sozlenıcek ama nedense gunler gecmıyor:44:

hosgeldın canım :KK70: hep birlikte burda geçirip mutlu sona ulasırız umarım:KK8: kac yasındasın ne kadar suredır bırlıktesınız .:KK6::21:
ben 21 yasındayım 4.senemız ballımlan :KK16:

Bende 21 yasındayım cnm 3,5 senelık bır ılıskım var onumuzde sevgılımın okulu oldugundan senelerımız uzun 2015 ıns sozumuz kısmet bakalım :KK16:

sanırım herkes okul derdınden beklıyo cıldırazaam:KK52: bızde ıste sevgılımın son senesınde yaparız dedık sozu.duğune ohooo:KK14:

bildiklerimizi bilmediklerimizi burda paylasalım bende sıfır bilgi :KK14: nasıl gelişicek bu işler aileler anlasıcak mı .
ne giyicez evlilik teklifimiz nasıl ne zaman olucak vs vs vs :KK76:

sanırım herkes okul derdınden beklıyo cıldırazaam:KK52: bızde ıste sevgılımın son senesınde yaparız dedık sozu.duğune ohooo:KK14:

benımde aynı cnm son seneyı beklıyoruz benım annem ablam bılıyo tanıstılar benım mezunıyetımde de 2 senelık okudum ben sevgılım ıse 5 sene hazırlıkla daha 2, sınıf bu yaz abıme soylıcem tabı soyleyebılırsem babam vefat ettıgınden abımde butun sorun bakalım 2015 e yaza da artık ıkı aılenın tanısması gelme gıtme ısteme yazı buluruz dıye dusunduk kısmet bakalım :KK16:

başın sağolsun.mekanı cennet olsun babacığının.

bende sorunlar sorunlar ailem istemiyor erkek arkadasımı nasıl ikna edeceğim o da bir muamma :18:

cok karısık bır durummus cnm :KK43: ne dıcegımı sasırdım ancak sen ne kadar ısrarcı olursan ancak o kadar basarabılırsın etrafımda bırcok arkadasım var aynı durumda olan basarıp evlenen arkadaslarımda var tabı ancak sevgılınle kararlı ve sonuna kadar ısrarcı olmanız lazım nerelısın cnm sen sevgılın nerelı

sevgilimin ailesi sivas .bizimkilerde yunanistan göçmeni.anlamıyorum neden böyle seylere takılır ınsanlar onemlı olan ınsanlık davranıslar.annemle babamda evlenirken ananemler falanda pek istememişler.sonuçta severek de evlenmişler ben beni anlamaları gerektığini düsünürken onlar yanımda olmuyo.suan birsey soylemıyorum ama soz zamanı hala boyle devam ettırırlerse daha cıddı bı sekılde bırlıkte ıkna etmemız lazım .allaha sukur ananem cok sevıyo sevgılımı yanımda bı o canımın ıcı var :KK31:

kesınlıkle soyledıklerıne katılıyorum cnm vazgecme umudunu da kesme sakın ıns burda sozlendıgımız gunlerıde gorucez :21:

Bende de cöp yok cnm anneme yapıyım dıyorum neymıs modası gecermıs sankı zamanı gelınce para gokten yagıp hemen gıdıp hepsını alabılıcem ben ceyız yapmak ıstıyorum annneeeee:KK52:
Ara ara bakıyorum havlu falan aldım su ara 2 tane oda kucuk bı tane de fransız kupuru buyuk cnm o kadar sımdı de ara ara bakıyorum aslında sozde hazırlıcaklarımı yavas yavas kenara koymak ıstıyorum :KK36: bakalım ya sen cnm

haha bende sadece ıkeadan aldığım 36lı mum :d çok romantıgım :KK17: zaten birşeyde bilmiyorum yok soze geldıklerınde ne verılır ne alınması gereklı .aılem destek olmadıgından konusmayada cekınıyorum zamanı gelınce alel acele yapıcz sanırım :KK12:

Cnm yardımcı olurum ben san bılmedıgın ne varsa adetler farklı olsa bıle az coktur ya da farklı 1 ya da 2 sey vardır :KK8:

:KK54: teşekkür ederimmm. sen baya bilgilisin sanırım bu konularda :) siz nerelisiniz.nerede yasıyorsun :KK70:

X