Eski eşyalarımla yeni evim... Hoş geldiniz :)

Ewt canım aslında banyomuz küçük değil ama koridoro yapmışlar yerini bende alıştım böyle kullanmaya zaten banyonun dibinde:)

ev harikaa güle güle oturun ne kadara aldınız evin fiyatını merak ettim kısaca kaça mal oldu :KK16::KK16:

Yok ya bence cocuk odasida kucuk degilTemizligi zor oluyor mu.Benim ev 92 m2 fln :)
Olmaz mı aynı gün heryeri bitiremiyorum ayda bir kadın alıyorum temizliğe eşim yardım ediyo bazen öyle yani
eski eşyamı dedin ?????
3 senelik yanii:)önceden yayınlamıştım diğer evimi ondan öyle dedim
ev harikaa güle güle oturun ne kadara aldınız evin fiyatını merak ettim kısaca kaça mal oldu :KK16::KK16:

Canım 250.000₺ mal oldu kredi çektik bir kısmını ödüyoruz Allah yardımcımız olsun

Olmaz mı aynı gün heryeri bitiremiyorum ayda bir kadın alıyorum temizliğe eşim yardım ediyo bazen öyle yani

3 senelik yanii:)önceden yayınlamıştım diğer evimi ondan öyle dedim

Canım 250.000₺ mal oldu kredi çektik bir kısmını ödüyoruz Allah yardımcımız olsun

değer gerçekten :)) çalışıyormusunuz

Son düzenleme:
ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy bende istiyorum bbende tü tü tü tü nazar deymesin güle güle oturun darısı bütün isteyenlerin başına ahhh şu kredi ler varya bitirdi bizi

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy bende istiyorum bbende tü tü tü tü nazar deymesin güle güle oturun darısı bütün isteyenlerin başına ahhh şu kredi ler varya bitirdi bizi
İnşallah canım Allah gönlünüze göre versin çok teşekkürler
Evinize bayildim, huzurla oturun insallah. Ozellike de mutfaginiz harika.cok begendim :)
Sağol tatlım bnm daha güzelleri sizin olsun inşallah

ÇOK GÜZELMİŞ eviniz güle güle oturun. zebra perdeniz çok şık duruyor. memnun musunuz birde geniş pliseli herhalde sizinki.ben dar plise düşünüyordum. kullanan birisi olarak tavsiye eder misiniz? mutfağıma düşünüyorum. sizin mutfagınızla renkler aynı.

ÇOK GÜZELMİŞ eviniz güle güle oturun. zebra perdeniz çok şık duruyor. memnun musunuz birde geniş pliseli herhalde sizinki.ben dar plise düşünüyordum. kullanan birisi olarak tavsiye eder misiniz? mutfağıma düşünüyorum. sizin mutfagınızla renkler aynı.

Çok teşekkürler beğenmenize sevindim.zebralarımdan çok memnunum ilk başta bende çok tereddüt ettim ama şu an o kadar kullanışlı geliyorki temizliğide kolay ben nemli bir bezle siliyorum çok az kosla kullanarak tertemiz oluyor tavsiye ederim

Eviniz cok ferah ve ozenli olmus. Agiz tadiyla oturun ins.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canımm evin ferah ferahhh..miss miss...o temizliğin ferahlığın buralardan içimi açtı ama aksesuarları çoookkk fazla kullanmışsın canım ya onlarda az ve öz olsaydı olmazdı ama ... o da nazar boncuğu olsunn:nazar::nazar::nazar:iyi günlerde kullan canım maşallahh allah huzurunuz<u mutluluğunuzu bozmasın canım:))

Çok teşekkürler canım Allah daha güzellerini size nasip etsin :) Alanya'da oturuyoruz cnm
evinizi çok beğendim .Güle güle oturun.Ablam da Alanya'da benim .Hangi mevki .Alanya ve Manavgat'da çevrem çoktur.Arkadaşımın biri Oba tarafında ama evinizin mevkii çok hoşuma gitti.Yemyeşil .Bayıldım .Ev de çok zevkli.

Çok teşekkürler canım Allah daha güzellerini size nasip etsin :) Alanya'da oturuyoruz cnm
ben soracaktım neresi diye. kocaman ev, yeni ve dışarısı yemyeşil çok özendim. maşallah güle güle oturun ağız tadıyla. allah istanbuldakilere de böyle evler nasip etsin ne diyim

X