Bebek Beslenmesi göğüs ucu koruyucu hakkında

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

sevilayemre

SEVİLAY-İLAYDA-EMRE
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2010
873
4
mrb arkadaslar kızım ılk dogdugunda ılk gun mama aldı snra sagdım derken memeye alışmadı wee nın gögus koruyucusunu kullanıyorum baska önerdgnz bı marka war mı??

mrb arkadaslar kızım ılk dogdugunda ılk gun mama aldı snra sagdım derken memeye alışmadı wee nın gögus koruyucusunu kullanıyorum baska önerdgnz bı marka war mı??
bendede oyle bir durum var,bebisim on aylik oldu:nazar: ve hala da onunla emiyoo,:KK52:bebe d'or-un kinden kullandim hep,8 ayina kadar sadece 1tanesiyle emzirdim,dayanikli yanii.tavsiye ederim,sonra parmagina gecirip parcaladigi icin mecbur baskasini aldim.umarim yardimci olmusumdur:KK16:

bendede oyle bir durum var,bebisim on aylik oldu:nazar: ve hala da onunla emiyoo,:KK52:bebe d'or-un kinden kullandim hep,8 ayina kadar sadece 1tanesiyle emzirdim,dayanikli yanii.tavsiye ederim,sonra parmagina gecirip parcaladigi icin mecbur baskasini aldim.umarim yardimci olmusumdur:KK16:

smdı hngı markayı kullanıyrsunuz?pekı kılo alımı nasıl?

ayni markayi kullaniyorum ama benim oglum 2.400du dogdugunda simdi 9.500-10civari,yani kilo alimi sute bagli cok geliyorsa ki ilk aylarda cok gelir ,o zaman bebisler daha cok doyar ve kilo alir.:emir_bebek:

biz bugun 40gunluk olduk 2700 dogduk 3100 olduk az kılo aldı o yuzden sordum kılo almıyor az alıyor ucla emzırınce dıyorşarda. gercı 3gunden buyana kndi gögsumu verıyorumm

hmm Allah saklasin,daha yeni dogmus,ilk zamanlar kolay oluyo keni gogsunu vermek,bir azcik buyusunde koparacak uclarini:KK53:benimki 10aylik oldu ya kemiriyo kemiriyo,gerci kendim vermiyorum ama onunla bile arada agziyla sikiyo acitiyo:KK37::emir_bebek:

merhaba sevilaycim gogus ucu koruyucu daha almadiysan Canpol Bebies-in de koruyucusu guzelmis dun komsum gosterdide,Bakuden almis,Bakude varsa,Turkiyedede vardir,bi arastir istersen.

X