37 kilo dile kolay..!

Gün itibariyle 4 kilo verdim kızlarr :) ve insülin dirençliler yürüyüş en iyi gelen sey hem de bedava :)) 1 ay olmak üzere baslayalı arada kacamaklar oluyo ama onun dısında cok sıkı tutuyorum.kaçamak dediğim 2 kasık nutella bikaç tane cips fln öyle abartı degill :KK17:herkese kolaylıklar kızlarr devam yola :21:

Gün itibariyle 4 kilo verdim kızlarr :) ve insülin dirençliler yürüyüş en iyi gelen sey hem de bedava :)) 1 ay olmak üzere baslayalı arada kacamaklar oluyo ama onun dısında cok sıkı tutuyorum.kaçamak dediğim 2 kasık nutella bikaç tane cips fln öyle abartı degill :KK17:herkese kolaylıklar kızlarr devam yola :21:

Harika darısı geri kalanlara :KK66: tebrik ederim

iPhone 'dan gönderildi

Tesekkürlerr :) Bu arada alakasız olck ama 2 fotografın var su an kızıl mı saçlar siyah mı.Umarım kızıldır cok yakısmıs cünküüü :KK16:

Malesef siyah :) 2-3 aydır kızıldaydım ama bir yıkamada rengi matlaşıyor bi de bi de önümüz yaz diye ana rengime döndüm $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1398259952.435733.jpg işte şimdi böyle :)

iPhone 'dan gönderildi

bravo sana helal olsun.darısı başıma artık:44:

SIkIlastirma etkisi de mi var?
E super:)
Ben sadece metabolizmayi hizlandirma etkisi var diye biliyordum.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Metabolizmayı hızlandırıyo sıkılastırıyo vücutta su tutumunu kolaylastırıyoo daha nee :)) Tabi sekersiz iççez :KK34:

Selam arkadaşlar..

ben 20 yaşındayım 1.58 boyuna 92 kiloyum. Çok kiloluyum ve kendimden nefret ediyorum ama bu durumdan nasıl kurtulacağım bilmiyorum.Kilolarım yüzünden annemle sürekli tartışıyoruz ve dedikleri çok zoruma gidiyor . Nişanlıyım o beni böyle seviyor fakat sağlığım için çok endişeleniyor. Annesi ise zayıflamam için sürekli ona laf söylüyor. İkimizi de zor durumda bırakıyorum aslında..46 beden giyiyorum ve kıyafet bulamıyorum. Sürekli aynı şeyleri giyip duruyorum yeni birşeyler almak için dışarı çıkmaktan nefret ediyorum çünkü deneme kabinlerinde çok beğendiğim şeylerin olmamasından nefret ediyorum. Yaşıma göre şeyler değil daha büyük şeyler giymekten bıktım. Depresyona girmek üzereyim artık özellikle de yazın gelmesi beni daha çok saklanmaya itiyor. Lütfen bana yardımcı olun birlikte zayıflayalım. Tek başıma yaptığım şeylerden sürekli vazgeçiyorum. Benim gibi olanlar varsa birlikte zayıflayabiliriz. Bunu başarabiliriz.Yardımlarınızı ve desteğinizi bekliyorum.

üzülme bende aynı.162 boya 94. 96 idim spor ve çok sıkı diyetle ancak bu hale geldim ama 1 ayda.biliyorum o deneme kabinlerini ben girmiyorum bile mağazalara çoğu zaman.ama bazı bilindik mağazalarda büyük beden güzel şeylerde buluyorum onlardada rahat değilim koca bi beden ama bir kilo versen gerisi gelir.benide nişanlım böyle beğendiğini söylesede o gelinliğin içinde devasa biri olmak istemiyorum beni birazda bu motive ediyor.spor yapmayı bende sevmezdim ama telefonun kulaklığını takıp müzik dinleyerek yürü böyle yapınca zaman geçiyor sporda dene bi.üzülme vereceksin.

35 dk pilatesimi yaptim.
Simdi bir yesil cay iyi gider:KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

İnşallah gider kilolar canım artık umutsuzluğa kapılmak üzereyim gibi:)yürüyüşümü de yaptım bende bir yeşil çay hak ettim galiba:-)

bende tv de ibrahim saraçoğlundan dinledim biberiye için dedi bende günde 2 bardak içiyorum biberiye çayı:)

Ah bu kaynanalar ne karışıyor bilmiyorum ki.. Oğlun tercihini yapmış sanane kilolu olup olmamasından...

Diyetler ne durumda arkadaşlar he bu arada benim de 18 Kg kadar vermem lazım :KK43: Tabi bu ilk hedef ondan sonra 5-6 kg daha versem iyi olacak annemin tabiriyleee acillll 18-20 Kg vermem lazım :))))

Selam arkadaşlar..

ben 20 yaşındayım 1.58 boyuna 92 kiloyum. Çok kiloluyum ve kendimden nefret ediyorum ama bu durumdan nasıl kurtulacağım bilmiyorum.Kilolarım yüzünden annemle sürekli tartışıyoruz ve dedikleri çok zoruma gidiyor . Nişanlıyım o beni böyle seviyor fakat sağlığım için çok endişeleniyor. Annesi ise zayıflamam için sürekli ona laf söylüyor. İkimizi de zor durumda bırakıyorum aslında..46 beden giyiyorum ve kıyafet bulamıyorum. Sürekli aynı şeyleri giyip duruyorum yeni birşeyler almak için dışarı çıkmaktan nefret ediyorum çünkü deneme kabinlerinde çok beğendiğim şeylerin olmamasından nefret ediyorum. Yaşıma göre şeyler değil daha büyük şeyler giymekten bıktım. Depresyona girmek üzereyim artık özellikle de yazın gelmesi beni daha çok saklanmaya itiyor. Lütfen bana yardımcı olun birlikte zayıflayalım. Tek başıma yaptığım şeylerden sürekli vazgeçiyorum. Benim gibi olanlar varsa birlikte zayıflayabiliriz. Bunu başarabiliriz.Yardımlarınızı ve desteğinizi bekliyorum.

Selam canım senin hikayeni okurken kendim aklıma geldim. Bundan 4 sene önce nişanlandım ve nisanımda tam 94 kiloydum (boy 1.65). Ve o gun giyindigim kıyafetten igrendim çünkü kilolu oldugumdan dolayı hiç birşey yakışmıyordu. O gün kendime söz verdim dügünüme kadar kilo verecegim diye. O kadar istekli ve azimliydim ki 4.5 ayda 94 kilodan 64 kiloya düştüm, yani tam 30 kilo verdim. Şimdi diyeceksin ki nasıl o kadar kiloyu nasıl verdin. Sana diyetimi harfiylen anlatacagım. Aslinda yediklerim her gün aynıydı sadece aksam yemeklerim farkliydi.

Her sabah saat 09.00 - 12.00 arası meyve salatası yedim. Kullandigim meyveler sadece sunlardı: ananas, kivi, çilek ve kavun.
Saat 13.00 - 14.00 arası 2 dilim kepek ekmek üzerine kaşar peyniri, domates ve salatalık.
Saat 16.00 gibi 1 havuç veya 1 kivi
Saat 18.00 gibi 100 gram et ve yaninda bol sebze. Örnek taze fasulye, ıspanak, pırasa, brokoli vs. Aklina gelen her sebze olabilir.
Günde 2.5 litre su içtim ve aksam 19.00dan sonra ne kadar aç olursam olayım hiç birsey yemedim.
Günde 30 dakika - 60 dakika arası tempolu yürüyüş yaptım.

Düğünümde ve sonrasinda istedigim fizige geldim ve her ne giyinmek istediysem üzerimde süper durdu. Sonra evlendim ve yine kilo almadım. Ta ki hamile kalana kadar. Malesef dogumdan sonra 95 kilo oldum. Şimdi bu diyeti tekrar uyguluyorum ve 1.5 ay icinde tekrar 83 kiloya düştüm ve eski kiloma düşüne kadar devam edecegim.

Kızlar hepinize garanti veriyorum bu dediklerimi harfiylen uygularsanız kesinlikle istediginiz kiloya kısa zaman icerisinde düşeceksiniz. Birbirimize destek olalim biribirimizi motive edelim. Hepimize bol şans. Unutmayın istedikten sonra herkes verebilir!!

X