izmirli yeni anne olacaklar selamlarrr buyruuunnnn

aldıkların çok az fiyatlı geldi bana özellikle tulum takımı 60dedin tırnak makası takımı falanda pahalı geldi :) ama olsun hepsi güzel . Oyuncaktda şungıraklı bişiler daha al :) uyku seti ben yeni aldım bu merkezde şanal var onun çaprazında sağ çaprazında arada çok güzel bier var zaten içinee grsen deli olursun :)işte orda uyku seti çok çeşit var . Ben sırf beyz ağırlıklı lacivert çizgisi var bide ayı var üstünde beyaz laciver aldm 100 tl kaliteli güzel bişi yıkadım bile onları :) tertemiz misss

Ay halletmişsin ne güzel.eşim hala acele ediyorsun diyor.bi ara uyku setinin fotosuna da koyar mısın?o tarafa gidersem sana tam adres sorarrım.bir de ben bakayım.uyku seti içinde yastık,yorgan ve yan koruyucular da var di mi?çok uyguna almışsın. Ben internetten baktım da 150 den aşağıya göremedim

aa ne güzel bakım çantası hangi markanın?ben daha almadım.mevlüt takımını hastane çıkışında mı giydireceksin?benim kardeşim de gelinlikçi de çalışıyor.
hastanede fotoğraf çekimi için papyonlu bişeyler işlemeyi düşündük.şöyle bişeyler $10529506_10152546918564645_1077764296_n.jpg bakalım teyzesi yapacak.kesin güzel bişeyler düşünür.çok yeteneklidir.

ben de uyku seti yataş
$97145524_tn70_0.jpg
banyo küveti,köpüklü filesi ve maşrapa aldım.bi de emzirme sütyeni ve atlet aldım birer tane.pazardan da kaprili bir gecelik takımı aldım.bir de elbise şeklinde alıcam.bu haftalık bu kadar alabildim.karınca gibi taşıyom eve hergün bişeyler :KK1:
perşembe dr.kontrolüm var.
32 haftalık çalışabilir raporumu da alıcam.sen çalışıyor musun?

yok canm mvlüt için aldm .dikin canm elden geliosa para vermeye gerek yok. ben bakm sepetini kapı süsünü tacını yaptık . Hastne çıkışı bana büyük geldi orda ne gyceği mühim değil benm için :) al al geç bile kaldın :) ama süt südyenine okdar para verceğine pazardan 7.5 tl ye bez südyenler vr kalın vea ince askılı gayet rahat.. uyku seti renkli sevion snırım . Çlşmıorum canm ben ben 50 m bakkala çıkamıyorum elim ayağm titrio vallahi

drlar önce nst ye gönderip,sonra ultrasona sokuyor diye biliyorum.ben de daha girmedim.benim branşım ambulans olduğundan k doğumun sadece acillerine müdahaleler konusunda bilgi sahibiyim.tüm bu prosedürler bana da yabancı.
ama bildiğim,tok gitmezsen bebeğin hareketleri azalacağından tekrarını isteyebilirler.aç gitme istersen.

valla çalışmaman büyük şans bu dönemde.ne güzel dinlenebiliyorsun.ben bi sıkıntı olmazsa 5 hafta daha çalışıcam.doğum sonrası kolaylık olsun diye.
kapı süsü ve bebek magnetleri için hafta içi kemeraltına çıkıcam.ben de kendim yapmak istiyorum ama,malzemeler işçilik derken,arada çok fark yoksa hazır da alabilirim.çiğli metro alışveriş merkezinde hazır şerbetler varmış.ordan da lohusa şerbeti alıcam bakalım.

bayramda bir yere gidecek misiniz?eşimin ailesi konya da.dr izin verirse yataklı vagona yer ayırttık.trenle yolculuk yapıcam 10 saat :KK43:

İnşallah bebeğide gösterir doktor canm sen kaçıncı haftadası . Ben 32nin içindeim şuan ve gerçek anlamda bebeğin artıj büyüdüğü nü hissediorum bi taraftan ayağı çıkıo bi taraftan eli başı tövbe tövbe diorum rabbm nasıl bişi nasip etti bana . Okdar hikmetli bereketli mucizevi bişikş çok şükür rabbime hamdolsun diorum ... aynen çalşmıorum benm eşim karşı çalştrmadı hiç canım . Artık alştım . Ben senin gibi bu halde hayatta çalşsmam inan 200m ileri gidemiorum artık . Doktora 3te gidicem tok oluorum vala bi zahmet bidaha çağırıp durmasınlar sıcak gidemem :) şerbetinde mi hazırı satılıo :KK70: çiğli metrodan da geçşcez bakayım eşime sölim bende . E

E bebeğede uğrucaz bakalım ne var be yok :)göz gezdirelim :)

heee 10 saat yolculuk demişin allah aşkına eşin şaşrmışmı 8aylık hmile kadınu taaa konyalara taşıo olurmu öle şey saçma geldi bana inan.. ya bişi oldu kendi doktorunda yok allah korusun . Ben bayramda hiiiiççç biere gtmicez canım otururm klimanın altında bu halde yapcak tek şey bu vallahi . Ama bayramdan sonra bi azıcık deniz yapmak istiorum ailece çok kısa . Eşim çalışıo zaten anca 1.5 2 gün o havayı bi solumak istiorum 1 kere hamileliğimde bakalım .oda yakın bier de olcak ...

sorma canım yaa.konya ya gitsem bi türlü,gitmesem eşim Salihli ye bırakacak beni.kendi gidecek.onu da bırakmak istemiyorum.sıkılıyorum o olmayınca.bi de yataklı vagon.yata yata giderim napayım.yine de dr.um gitme derse gitmeyeceğiz.
biz ctesi foçaya gittik.göbeğimi gere gere yattım şezlong ta.:KK1: denize girmedim hava çok rüzgarlıydı dalga da çoktu.üşütmekten korktum ama havası bile yetiyor inan.gelince ertesi gün tansiyonum 120/85 oldu.normalde 100/60,110/60 olur.ayaklarım ellerim şişti,kafam uyuşuktu filan.deniz iyi geldi de sonrası çarptı biraz.bütün pazar yattım.yediklerim de etkilemiş olabilir.tatil yerlerinde yiyecekler sağlıksız oluyor.mecburen pide,balık ekmek derken bozdum midemi.keşke sandviç yapıp götürseydim dedim.

ben,31+6yım bugün.yarın 32.haftam bitmiş olacak kısmetse.hiç sorma yaa.hele gece yatınca nasıl tepikliyor ufaklık.:KK1: ayaklarını hissediyorum.çok acayip bir duygu gerçekten.
şu saatlerde Dr.da olmalısın.hayırlı haberlerle inşallah.gelince yazarsın.merak ediyorum nasıl geçecek muayenen?

aynen canım eşin ailesi doumda gelmicekmi zten nie gidioki ? He gittim buğün ntsye girdim ğğzel çıktı kalp atışı hareketleri falan bi problem yok çok şükür. Renkli fotolarıda var bol bol . Sen nie grmedin nts ye daha . Önümüzdeki ayda 1 defa daha ntsye giricem sonra douma hazırlancaz dedi doktor . 4tane sezeryana yetişceği için çok şei soramadım :)

Canım iki gündür işte o kadar yoruluyorum ki okudun yazdığını ama,yazmaya fırsat bulamadım.maşallah senin ki de kontrolde iyi çıkmış.
Ben bugün kontrol olunca izinliyim.benim sıpam 45cm,2590 gr çıktı.karnın küçük diyorlardı,bir haftadır meyveye süte iyice abanmıştım.kilosuna çok sevindim o yüzden.
Doğuma gelecekler tabii ilk torun da,biz orayı da seviyoruz,bahçede kulübe,köy fırını var,organik meyve,sebze de cabası.ne zamandır hayalini kuruyorduk.bizim için tatil olacak.
Drum izin verdi yolculuğa bir sıkıntı yok dedi.doğum için 38.hafta dedi.gün belirlemedi.hayırlısı...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

sen kaçıncı haftadasınki günü gününe söle bakim ? Bu kadar kilolu merak ettim kaçncı haftdasın :) meyve zaten direk kilo aldırıo şekerli ya şeker kana karışınca kilo yapıo ... ahhhh katkısız süt olsada içsem bende hep sulu senin sütler:KK43:

32+ 2yim canım.aa sütüme laf yok.tire süt ün pastorize sütünü içiyorum.3 gün raf ömrü var.sonra bozuluyor..tadı da çok güzel.köyde içtiğim süt gibi :) ne kadar su var içinde bilemem ama

birimi mi satıo sütü canım .. ohhb iççç iç :) bebek ne durumda hareketleri nasıl gidio canım ..
Yok canım ya pehlivaoğlundan alıyorum pastorize süt diye.poşette satılıyor.önceden organik şişede olanını alıyodum ama şimdi torbalanmış 1er litrelik satılıyo onlardan alıyom.oğlum çok hareketli maşallah.geceleri uyutmuyor sağolsun.bi de dönmüş aşağıya kuyruk sokumu kemiğime acayip ağrı veriyor.oturup kalkmak işkence oldu.
Sen de durumlar nasıl?nasıl gidiyonuz?perdeyi bulabildin mi?ben bugün mustelanın şampuanını ve losyonunu aldım.sabunda hediye :) bi de relax modedan uzun gecelik aldım.bir alana bir bedavaydı.eşime de takım aldım çok hoşlar.

Son düzenleme:
aa bende bakim pehlivan oğlundan poşette he değişikmiş .pastorize edilmiş süt demi aman he. Aynı senin gibiyim canm çok hareketli maşşallh hareket etsin zaten yoksa endişelenirim . Gün içinde hiç hareket etmeyenler var . Gecelik ben çok para vermeye kıyamdım evimde zaten kırmızı sı pembelisi satenlerim var hep . O yüzden altlı üslü 20 tlye takım aldım bide iç uzun elbise gecelik 20 tlye aldım tamam 40 tl yeter:) anti bakteriyel de al jel koy çantana bu arada . Perde almadım çok pahalıymş gerçi bulamadm öle sölüolar gerek yok canım ..

boşver nasılsa oda yapmayacaksan perde yapmaya gerek yok.odasını yaparken düşünürsün.ya ben de kaprili olanı pazardan aldım 20 tlye.bu da bir alana bir bedava diye gittim.beğenince aldım.
evet süt pastorize.yoğurt da mayalanabiliyor.tadı da çok güzel.ama öğleden sonra ya bulamayabilirsin.biraz erken git.bi de tarihlerine bak arkadan.
gerçi çabuk bittiğinden hergün yenisi geliyo ama,sen yine de kontrol et.3 yada 4 günlk skt leri.

X